Po 24.3.14 18:30 HRAB2 Kikina bar 1.FC VET PH Servis   (VL2A)
Po 24.3.14 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Starci na chmelu A   (VL3A)
St 30.4.14 19:00 P1 Po Útlumu 06 Vršáci VET   (VL3B)
St 30.4.14 20:15 P1 Rival club FC A M - Bubo A   (HL5D)
Út 24.6.14 18:15 LITVI Starci na chmelu B Křídla Ďáblic VET B   (VL4B)
Út 24.6.14 19:30 LITVI Prosím, nesmějte se Bullets FC   (HL8C)

20. 6. 14 17:45 STOD Gladiators Beroun Power Rangers 11. 4:5 (1:3)
Dvacet minut prvního poločasu byli Gladiators lepší a zaslouženě vedli. V závěru 1. půle přišel nečekaný zvrat a Power Rangers v rozmezí čtyř minut třikrát skórovali. Když v úvodu druhé půle zvýšili již na 4:1, zdálo se být vše jasné. Za stavu 1:5 se však Gladiators vzchopili, během chvíle třikrát skórovali a nebyli daleko od vyrovnání. Josef Dufek, Petr Buchta
Gladiators Beroun Power Rangers
Antonín Joska – Josef Hejna, Vít Holub, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, David Tregler vs David Anděl – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík
32. Tomáš Uhlík
6. 6. 14 19:15 ZAK Efficenza AC Gladiators Beroun 10. 2:2 (1:1)
Místy zbytečně vyhrocené utkání. Hosté bez střídání, ale přesto lepším týmem, i tak remízu brali všema deseti. Dufek
Efficenza AC Gladiators Beroun
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Petr Louda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Antonín Joska – Josef Hejna, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Jiří Patera, Vojtěch Sládek
8. Petr Louda
57. Michal Lipovský
22 Kamil Bouzid
38 Ondřej Smoček
42 Jan Hanzal
10., 39. Josef Hejna 55. Samuel Kuchař
30. 5. 14 17:45 STOD Gladiators Beroun Démoni 9. 4:3 (2:2)
Byl to více boj než fotbal. Obě mužstva hrála s vysokým nasazením. Husák, Paleček
Gladiators Beroun Démoni
Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Petr Wolf
10., 40., 53. Samuel Kuchař
27. Josef Hejna
17. Vladislav Matetič
18. Toshko Titizov
52. Filip Machulka
23. 5. 14 17:45 STOD Bohemia AFK Gladiators Beroun 8. 2:3 (1:1)
Na začátku byli lepší domácí, ale Gladiators svou důraznou hrou nakonec slavili vítězství. Jiří Beneš
Bohemia AFK Gladiators Beroun
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Stanislav Starý vs Antonín Joska – Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Vojtěch Sládek, David Tregler
4. Miloslav Adámek
45. Stanislav Starý
30. David Tregler
31. Vojtěch Sládek
50. Samuel Kuchař
16. 5. 14 17:45 STOD Gladiators Beroun Atlanta Žižkov FC 7. 3:5 (1:3)
Průběh utkání nenaznačoval, že by se jednalo o zápas vedoucího týmu tabulky s posledním. Hosté vyhráli díky větší bojovnosti, důrazu a někdy i štěstí. Jakub Čermák, Marek Brejcha
Gladiators Beroun Atlanta Žižkov FC
Antonín Joska – Milan Březina, Vít Holub, Lukáš Nápravník, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Vojtěch Sládek, David Tregler, Michal Vlček vs Jaroslav Franěk – Emil Buřič, Lukáš Kubín, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Lukáš Pudil, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund
51. Lukáš Pudil
9. 5. 14 19:30 PRKOP 1.FP Praha Gladiators Beroun 6. 1:7 (1:2)
Pohledné kombinační utkání, ve kterém dominovali hosté. Petr Čermák, Jaroslav Drahotínský
1.FP Praha Gladiators Beroun
Miroslav Korbel – Ivan Bareš, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr vs Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Vít Holub, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Lukáš Nápravník, Stanislav Pospíšil, David Tregler
8. Michal Petr 2., 39., 42. Josef Hejna
14. Lukáš Nápravník
32., 34. Samuel Kuchař
47. Adam Kuchař
2. 5. 14 18:15 PRKOP Real Hagrid CF Gladiators Beroun 2. 3:7 (1:4)
Husák
Real Hagrid CF Gladiators Beroun
Dominik Herman – Jakub Hoffmann, Matouš Lorenc, Josef Matys, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Petr Šimsa vs Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Vojtěch Sládek, Michal Vlček
28., 58., 59. Michal Novák 26. Josef Hejna
27. Vojtěch Sládek
28., 49. Michal Vlček
30. Jiří Patera
32., 35. Adam Kuchař
25. 4. 14 17:45 STOD Gladiators Beroun Polární záře 5. 8:1 (3:1)
V prvním poločase měl převahu domácí tým, který sice neproměnil mnoho jasných šancí, ale i tak nějaké proměnil. Druhý poločas byl už pouze na jednu branku. Klail
Gladiators Beroun Polární záře
Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Vít Holub, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil vs Zbyněk Šaller – Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra
1., 59. Josef Hejna
5., 26. Samuel Kuchař
42., 58. Adam Kuchař
42., 57. Jiří Patera
5. OG
18. 4. 14 17:45 STOD Pivní balet Gladiators Beroun 4. 1:3 (1:2)
Hosté byli lepším mužstvem. Kovařík
Pivní balet Gladiators Beroun
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup, Pavel Žák vs Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Vojtěch Sládek
15. Pavel Žák 18., 37. Josef Hejna
29. Milan Březina
11. 4. 14 17:45 STOD Gladiators Beroun Oratoř Kobylisy 3. 3:5 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Gladiators Beroun Oratoř Kobylisy
Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Lukáš Nápravník, Otmar Ondra, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk vs Michal Kocvelda – Tomáš Erben, Jan Franc, Petr Nepraš, František Rodr, Miroslav Tipta
7., 22. Josef Hejna
40. Martin Schenk
5. Tomáš Erben
18. Petr Nepraš
37., 49. Miroslav Tipta
45. Jan Franc
28. 3. 14 17:45 STOD Gladiators Beroun Chuchle 1. 6:1 (3:0)
Od začátku utkání zápas zcela v režii domácích. Hosté se na nic nezmohli. David Pracner, Zbyněk Šámal