So 29.3.14 11:15 BECH Alej FK B Valícíse Kojoti   (HL6H)
So 29.3.14 12:30 BECH FC Praha 07 ZAK Praha   (HL8M)
So 7.6.14 11:15 P3 Boys in Blue Divocí andělé   (HL8K)
So 7.6.14 12:30 P3 Komety FC B Rasta Velbloudi   (HL8M)

22. 6. 14 11:15 ZAK Kluci z Vršovic Torpédo Řepy 11. 3:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhé půli se dokázali domácí prosadit a zaslouženě vyhráli. Trnka,Dreksler
Kluci z Vršovic Torpédo Řepy
Tomáš Icík – David Jonáš, David Kop, Martin Roskovec, Adam Vandrovec, Martin Vičík vs Richard Kulík – Lukáš Krupička, Richard Kulík, David Petržela, Martin Prokš
18. Martin Roskovec
44. Martin Vičík
58. David Jonáš
1. Richard Kulík
8. 6. 14 17:15 HOSTI Gang of Jan Palach Kluci z Vršovic 10. 1:3 (0:1)
Zasloužená výhra hostů v důrazně odehraném utkání. Procházka M., Procházka T.
Gang of Jan Palach Kluci z Vršovic
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Radek Dán, Pavel Doleček, Dan Heuer, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Adam Suchomel vs Ondřej Vičík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Tomáš Icík, David Jonáš, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík
55. Dan Heuer 9., 53. Martin Vičík
60. Tomáš Icík
45. Martin Roskovec
1. 6. 14 18:45 MIKU4 Kluci z Vršovic Petrovice B 9. 4:2 (1:1)
V 1.pol. naprosto vyrovnané utkání. Po změně stran došly Petrovicím fyzické síly a početnější lavička domácích nakonec byla rozhodujícím faktorem. Přesto se hosté držely výsledkově až do samotného závěru. Hráno velice důrazně. Procházka M., Procházka T.
Kluci z Vršovic Petrovice B
Ondřej Vičík – Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, David Kop, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík, Martin Vydra vs Radek Stránský – Ondřej Bělohlávek, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kříž, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Martin Prel
9. Jan Tomšů
34. David Kop
48. Jakub Havlín
60. Jiří Frolík
59 Ondřej Vičík 19. Martin Prel
50. Pavel Kaucký
25. 5. 14 19:45 HOSTI Deportivo Praga Kluci z Vršovic 8. 1:4 (1:2)
Domácí nastoupili jen ve čtyřech a hned po přícodu pátého hráče ae dostali do vedení. Hosty to ovšem nezaskočilo a ještě do poločasu zápas otočili. Ve vyrovnaném druhém poločase nakonc Kluci vítězství dvěma brankami potvrdili.
Deportivo Praga Kluci z Vršovic
Luboš Vacek – Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Roman Palmin, Vladimír Šafařík, Marek Solich vs Ondřej Vičík – Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vydra
16. Marek Solich 23. Tomáš Icík
28. Jiří Frolík
49. Jakub Havlín
56. David Jonáš
18. 5. 14 16:15 MIKU1 Kluci z Vršovic Bohnice United 7. 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza. Velice kvalitní utkání. Klail
Kluci z Vršovic Bohnice United
Tomáš Icík – Jiří Frolík, Jakub Havlín, David Jonáš, David Kop, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vydra vs Matěj Polák – Patrik Botoš, Daniel Douša, Daniel Hrych, Tomáš Rájecký, David Srb, Jan Stejspal, David Tůma
56. Jan Tomšů 27. Tomáš Rájecký
11. 5. 14 15:00 ZABEH Apači Kluci z Vršovic 6. 2:4 (0:2)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Klail
Apači Kluci z Vršovic
Martin Máčal – Tomáš Běhavý, Michael Kubát, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Ondřej Vičík – Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, David Kop, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Adam Vandrovec, Martin Vičík, Martin Vydra
45. Jan Šindler
53. Tomáš Běhavý
11., 19., 47. Martin Vičík
42. Jiří Frolík
4. 5. 14 17:30 MIKU4 Kluci z Vršovic Sací komando Modřany 5. 11:0 (4:0)
Jednoznačný zápas v podání domácích. Hosty nepodržel především brankář. Jakub Voldřich, Tomáš Sobota
Kluci z Vršovic Sací komando Modřany
Ondřej Vičík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, David Kop, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík, Martin Vydra vs Karel Bříza – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Martin Kupka, Petr Lukáč, Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
44., 52. Martin Vičík
21. 4. 14 17:30 P2 Mal Wall FC Kluci z Vršovic 4. 0:8 (0:4)
Jednoznačné utkání. Libor Viták, Jan Spěvák
Mal Wall FC Kluci z Vršovic
Roman Studenovský – Filip Havel, Michal Koudelka, Michal Koudelka, David Kovařík, Jiří Tichý, Roman Vojíř vs Ondřej Vičík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, David Kop, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Martin Vičík, Martin Vydra
3., 15. Jakub Havlín
8. Tomáš Icík
22., 34. Martin Vičík
48. Jiří Frolík
50., 51. David Jonáš
13. 4. 14 17:30 MIKU4 Kluci z Vršovic Parádníci 3. 2:0 (2:0)
Utkání vyhrálo techničtější mužstvo, které vstřelilo dva góly po vydařené kombinaci.
Kluci z Vršovic Parádníci
Ondřej Vičík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, David Jonáš, David Kop, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík, Martin Vydra vs Robin Erde – Xuan Quang Dang, Vladimír Faktor, Tair Iminov, Lukáš Moravec, Martin Moravec, Thanh Nguyen, Marcel Patěk, Viet Anh Vu
17., 26. David Jonáš
6. 4. 14 11:15 P3 Ontosport Kluci z Vršovic 2. 1:4 (0:1)
Víceméně vyrovnané utkání, které rozhodl větší počet hráčů na střídání na straně hostů. Karel Brousil, Tomáš Rejfek
Ontosport Kluci z Vršovic
Matěj Filip – Šimon Dukát, Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Karel Novák, Michal Svoboda, Jan Zdich vs Ondřej Vičík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík
33. Michal Svoboda 4. Jan Tomšů
36. Martin Vičík
47. David Jonáš
57. Jakub Havlín
30. 3. 14 10:00 P2 Kluci z Vršovic Na zdraví p.Macháčka 1. 3:3 (1:0)
Bojovné utkání, ve kterém domácí vyrovnali až v samotném závěru. Remíza však byla zasloužená. Procházka
Kluci z Vršovic Na zdraví p.Macháčka
Ondřej Vičík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, David Jonáš, David Kop, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík vs Jan Záhlava – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Jáchym Lukeš, Michal Nehasil, Michael Touška, Josef Záhlava