Ne 27.4.14 13:45 ZAK Sestra Sojka Sokol V.-Notorax B   (HL8N)
Ne 27.4.14 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Šrot FC   (HL3D)
So 7.6.14 08:45 P2 Catchers SC Pivnice U Zpěváčků   (HL8L)
So 7.6.14 10:00 P2 Valícíse Kojoti Šnek FC A   (HL6H)

22. 6. 14 11:15 ZAK Kluci z Vršovic Torpédo Řepy 11. 3:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhé půli se dokázali domácí prosadit a zaslouženě vyhráli. Trnka,Dreksler
Kluci z Vršovic Torpédo Řepy
Tomáš Icík – David Jonáš, David Kop, Martin Roskovec, Adam Vandrovec, Martin Vičík vs Richard Kulík – Lukáš Krupička, Richard Kulík, David Petržela, Martin Prokš
18. Martin Roskovec
44. Martin Vičík
58. David Jonáš
1. Richard Kulík
8. 6. 14 10:00 HANSP Torpédo Řepy Sací komando Modřany 10. 1:12 (1:6)
One man show. I tak by se dal označit tento zápas. Hosté byli kompaktnějším týmem, zasloužené vítězství. Kyjak M., Čapla M.
Torpédo Řepy Sací komando Modřany
Richard Kulík – Martin Červenka, Radek Hejda, Jan Jeřábek, Lukáš Krupička, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš vs Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Martin Kupka, Martin Srp, Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
27. Matěj Lev 2., 11., 15., 18., 32., 34., 55., 60. Tomáš Čížek
8. Martin Kupka
19. Ondřej Čížek
48. Michal Kalbáč ml.
56. Jakub Krucký
1. 6. 14 10:00 HANSP Gang of Jan Palach Torpédo Řepy 9. 7:1 (2:1)
Přestože domácí inkasovali první gól, byli lepší celých 60.minut a zaslouženě vyhráli jednoznačným poměrem 6:1. Radek Levora, Ondřej Novák
Gang of Jan Palach Torpédo Řepy
Radek Dán – Demien Angelo Bambur, Štefan Borovský, Pavel Doleček, Dan Heuer, Daniel Plecháč vs Karel Poupě – Lukáš Bernard, Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Lukáš Krupička, Richard Kulík, Matěj Lev, David Petržela, Martin Prokš
25. Demien Angelo Bambur
27. Daniel Plecháč
35. Radek Dán
37., 40., 60. Dan Heuer
46. Pavel Doleček
10. Richard Kulík
25. 5. 14 11:15 P1 Torpédo Řepy Mal Wall FC 8. 6:3 (1:0)
Velmi opatrné utkání ze začátku, poté hosté vedli zaslouženě a zdálo se, že už je nic nemůže připravit o vítězství, ale mýlka- domácí v posledních 5 minutách zápas zcela otočili. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Torpédo Řepy Mal Wall FC
Richard Kulík – Jan Jeřábek, Lukáš Krupička, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Martin Prokš vs Karel Křížek – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, Michal Koudelka, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Jan Widtmann
49. Jiří Tichý
18. 5. 14 10:00 HANSP Petrovice B Torpédo Řepy 7. 2:5 (2:3)
Domácí začali lépe, ale hostům se podařilo do poločasu otočit zápas a v druhé polovině si už jen pohlídali vedení.
Petrovice B Torpédo Řepy
Ondřej Bělohlávek – Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kejzlar, Filip Kříž, Petr Machovec, Filip Rubeš, Martin Štamfest vs Richard Kulík – Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Lukáš Krupička, Richard Kulík, David Petržela, Karel Poupě, Martin Prokš
7. Filip Kříž
15. Pavel Kaucký
20., 21. David Petržela
28. Karel Poupě
42. Lukáš Krupička
54. Jan Jiskra
11. 5. 14 10:00 HANSP Torpédo Řepy Parádníci 6. 3:5 (0:2)
Pohledné utkání hrané v duchu fair play, převážně v režii hostů. Domácí i bez střídání se do poslední minuty nevzdávali. Tomáš Dojava, David Tietze
Torpédo Řepy Parádníci
Richard Kulík – Lukáš Bernard, Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Richard Kulík, Karel Poupě vs Robin Erde – Phuong Duy Chu, Lukáš Moravec, Martin Moravec, Marcel Patěk, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
35. Lukáš Bernard
56., 59. Jan Jiskra
1., 19., 48., 58. Lukáš Moravec
57. Marcel Patěk
4. 5. 14 10:00 P3 Deportivo Praga Torpédo Řepy 5. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém těsně vyhráli domácí. Trnka
Deportivo Praga Torpédo Řepy
Franci Mohorič – Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Petr Martiník, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík, Marek Solich, Luboš Vacek vs Richard Kulík – Radek Hejda, Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš
4., 40. Petr Martiník
10. Tomáš Bruder
29 Stanislav Bruder 2. Radek Hejda
20. Richard Kulík
21. 4. 14 10:00 HANSP Torpédo Řepy Ontosport 4. 4:6 (3:2)
Utkání hrané v duchu fair play. Domácí první půli zaspali, ale ve druhé půli přidali a jasně vyhráli. Dvonč
Torpédo Řepy Ontosport
Richard Kulík – Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš vs Matěj Filip – Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich
32. Daniel Suchánek
13. 4. 14 10:00 HANSP Bohnice United Torpédo Řepy 3. 3:4 (2:3)
Nervózní utkání se šťastným koncem pro hosty. Bohnice neproměnily několik tutovek a stálo je to body. František Hamouz, Lukáš Hamouz
Bohnice United Torpédo Řepy
Matěj Polák – Patrik Botoš, Miroslav Čermák, Jiří Čihák, Daniel Douša, Adam Friedl, Patrik Grygera, Dominik Pomahač vs Richard Kulík – Martin Červenka, Radek Hejda, Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš
9. OG
27. Patrik Grygera
50. Jiří Čihák
55 Dominik Pomahač 10., 20., 60. Karel Poupě
21. Matěj Lev
60. Karel Poupě
6. 4. 14 10:00 HANSP Torpédo Řepy Na zdraví p.Macháčka 2. 1:5 (1:2)
Chvílemi ostřejší zápas, který byl bohužel napínavý jen do konce prvního pol., kdy Torpédo dostalo dva slepené zásahy. Ani úvod druhého pol. řepským úplně nevyšel- po dalším zásahu bylo vlastně hotovo a utkání se jen dohrávalo. Michal Hladík, Milan Flanderka
Torpédo Řepy Na zdraví p.Macháčka
Richard Kulík – Jan Jeřábek, Jan Jiskra, Lukáš Krupička, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš vs Jan Záhlava – Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Robert Keil, Jáchym Lukeš, Michal Nehasil, David Randuška, Josef Záhlava
15. OG 17., 30., 31. Jakub Jirousek
36. Josef Záhlava
58. OG
30. 3. 14 10:00 HANSP Apači Torpédo Řepy 1. 4:2 (1:0)
Tým Apači dominoval celý zápas a zaslouženě vyhrál. Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov
Apači Torpédo Řepy
Jiří Koptík – Tomáš Běhavý, Michal Ferkl, Martin Máčal, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, Vojtěch Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Richard Kulík – Jan Jeřábek, Lukáš Krupička, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě, Martin Prokš