Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 23.6.14 | 20:15 | P1 | Nezlomní bastardi Libeň SK A | 11. | 3:2 |
St 11.6.14 | 20:00 | ARIT | Emperators Nezlomní bastardi | 10. | 4:0 |
Po 2.6.14 | 18:15 | ARIT | Nezlomní bastardi Deportivo bez Coruna A | 9. | 1:1 |
Čt 29.5.14 | 20:15 | STOD | Canary FC Nezlomní bastardi | 8. | 2:6 |
Po 19.5.14 | 19:00 | P1 | Nezlomní bastardi Fugas CF B | 7. | 1:3 |
Po 12.5.14 | 18:45 | TEMPO | Vysmátí zajíci A Nezlomní bastardi | 6. | 2:5 |
Čt 1.5.14 | 17:45 | ZABEH | Nezlomní bastardi Banzai | 5. | 6:0 k. |
Po 14.4.14 | 19:30 | ARIT | Traktor Praha A Nezlomní bastardi | 4. | 6:2 |
Čt 10.4.14 | 17:45 | STOD | Nezlomní bastardi Tatarský biftek | 3. | 1:1 |
Po 31.3.14 | 20:45 | HANSP | Weekend Warriors FC Nezlomní bastardi | 2. | 2:2 |
Po 24.3.14 | 19:00 | MOTO1 | RAF Jinonice Nezlomní bastardi | 1. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportivo bez Coruna A | 11 | 9 | 1 | 1 | 54:26 | 19 |
2. | Emperators | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:16 | 16 |
3. | Fugas CF B | 11 | 8 | 0 | 3 | 36:23 | 16 |
4. | Traktor Praha A | 11 | 7 | 0 | 4 | 45:37 | 14 |
5. | RAF Jinonice | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:28 | 13 |
6. | Tatarský biftek | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:31 | 11 |
7. | Banzai | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:38 | 9 |
8. | Vysmátí zajíci A | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:38 | 8 |
9. | Nezlomní bastardi | 11 | 5 | 3 | 3 | 33:24 | 7 |
10. | Canary FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:47 | 5 |
11. | Weekend Warriors FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 25:40 | 4 |
12. | Libeň SK A | 11 | 1 | 2 | 8 | 26:48 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 11.4.14 | 18:00 | ZAK | Hell´s Old Boys Tyran Saens 1.FC VET B (VL3D) |
Pá 11.4.14 | 19:15 | ZAK | Efficenza AC Pivní balet (HL5F) |
Pá 11.4.14 | 20:30 | ZAK | GoGo 1.NC Dukla Praha FK (HL6G) |
Čt 22.5.14 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Koberce Trend ARG (HL4B) |
Čt 22.5.14 | 19:15 | SCBEC | Jawa - Techno team Rumové pralinky VET (VL4D) |
Čt 22.5.14 | 20:30 | SCBEC | Maverick VET Gente VET (VL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Boháček Martin | 8 | 2 |
Březina Jaroslav | 11 | 1 |
Čerych Ondřej | 6 | 1 |
Hrubeš Jiří | 1 | 0 |
Karnet Tomáš | 9 | 2 |
Pereverzov Jiří | 10 | 3 |
Ptáček Martin | 6 | 1 |
Puschmann Christoph | 6 | 5 |
Šístek David | 11 | 7 |
Smetanka Aleš | 9 | 3 |
Šmíd ml. Jakub | 2 | 1 |
Šmíd st. Jakub | 4 | 0 |
Švec Libor | 2 | 1 |