11. Weekend Warriors FC 11 1 2 8 25:40 4

St 16.4.14 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby VET Blesk VK VET A   (VL3B)
St 16.4.14 19:30 zzNOVOB Killing power FC Sporčestr City FC   (HL7E)
St 16.4.14 20:45 zzNOVOB Betl K.F.K. B Kříženeček   (HL4C)
Út 3.6.14 18:15 HOSTI Pivní pohoda AC D.G.Team   (HL6B)
Út 3.6.14 19:30 HOSTI Trenhos VET Blesk VK VET A   (VL3B)
Út 3.6.14 20:45 HOSTI Perpetis Nova LFC B   (HL8D)

23. 6. 14 20:15 MOTO3 Traktor Praha A Deportivo bez Coruna A 11. 2:10 (1:5)
Lépe začali domácí, kteří se trefili už v 6.minutě. Poté se však hosté dostali do střeleckého tempa a svého soupeře nekompromisně sestřelili ze hřiště stavem 2:10 a jednoznačně si zasloužili postup do 6.ligy. Symon, Rajniš
Traktor Praha A Deportivo bez Coruna A
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Pavel Rybář, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Stiblík, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Petr Gruda, Jakub Kudláček, Zdeněk Ševčík ml., Marek Šimůnek, Jiří Uchytil
48., 50. Zdeněk Ševčík ml.
9. 6. 14 18:15 MIKU2 Canary FC Traktor Praha A 10. 1:8 (1:4)
Klidné utkání. Poražení hráli v poli o 1 hráče méně. Tomáš Jakl
Canary FC Traktor Praha A
Lukáš Radosta – Martin Alexander, Jiří Krotil, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, David Sedláček, Josef Sklenář, Aleš Šrámek, Josef Trávníček, Luboš Varhaník vs Marek Seidel – Jan Brož, Jan Bulíček, Petr Hošek, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
7. Martin Alexander 12., 15., 18., 39., 50. Petr Hošek
22. Petr Táborský
38., 53. Vanda Seidelová
2. 6. 14 19:00 P3 Traktor Praha A Fugas CF B 9. 2:8 (1:4)
Velmi jednostranné utkání v podání hostů. Ty svého soupeře přímo sestřelili z hrací plochy a jednoznačně zvítězili 2:8. Martin Novotný
Traktor Praha A Fugas CF B
Jan Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Pavel Rybář, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Michal Veverka vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Jan Klozar, Milan Kováč, Lukáš Kreuz, Jan Kron, Miloš Moravec, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek
49. Jan Stiborek
26. 5. 14 19:45 HRAB3 Vysmátí zajíci A Traktor Praha A 8. 0:5 (0:2)
Na sedmou ligu velice kvalitní utkání. Hostující tým potopil gólman, který z úvodem góly domácím  doslova daroval. S dvougólovým náskokem se Traktoru ve druhé půli dýchalo lépe a své vedení navýšila až na pěti brankový rozdíl, který byl pro poražené až příliš krutý. Na straně vítězů zaujala neohroženým výkonem Vanda Seidelová, na straně poražených zase vynikl Šlechta. Procházka
Vysmátí zajíci A Traktor Praha A
Petr Harant – Michal Čvanda, David Fendrych, Jakub Fendrych, Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Martin Šlechta, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Roman Švejstil – Jan Bulíček, Tomáš Ridzák, Pavel Rybář, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Stiblík, Michal Veverka, Jan Zajíček
3. Tomáš Ridzák
21., 53. Jan Zajíček
38. Pavel Rybář
51. Michal Veverka
19. 5. 14 20:30 STER3 Traktor Praha A Banzai 7. 6:3 (2:0)
Domácí tým měl od začátku zápasu převahu a tu si udržel až do konce zápasu.
Traktor Praha A Banzai
Jan Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Pavel Rybář, Marek Seidel, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Petr Břečka – Petr Hlavatý, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Jakub Novák, Lukáš Zeman
57. Petr Hlavatý
12. 5. 14 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Traktor Praha A 6. 2:3 (1:0)
Naprosto vyrovnané utkání které vyhráli šťastnější hosté. Závěrečný důraz domácích už k vyrovnání nevedl. Lukáš Fiala, Zbyněk Tetour
Weekend Warriors FC Traktor Praha A
Tomáš Hylák – Štěpán Bihary, Ondřej Červený, Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Lukáš Krutský, Lukáš Macháček, Tomáš Rybáček, Aleš Veselý vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Pavel Rybář, Petr Stiblík, Roman Švejstil, Michal Veverka
23. OG
42. Aleš Veselý
34., 39. Petr Hošek
54. Michal Veverka
28. 4. 14 18:30 HRAB3 Tatarský biftek Traktor Praha A 5. 4:2 (0:0)
V bojovném utkání v prvním poločase bez branek. VE druhém poločase se probudili střelci a po zásluze zvítězil Biftek díky lepší koncovce. Svoboda
Tatarský biftek Traktor Praha A
Patrik Kubišta – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Jaroslav Ondráček, Martin Přáda, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Jan Bulíček – Jan Novotný, Pavel Rybář, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček
32., 33. Jaroslav Ondráček
40. Tomáš Procházka
58. Martin Přáda
36. Jan Novotný
41. Jan Zajíček
14. 4. 14 19:30 ARIT Traktor Praha A Nezlomní bastardi 4. 6:2 (1:0)
První půle byla vyrovnaná.Hrálo se nahoru dolů. Do 2.půle však hráči Traktoru vstoupili s větším odhodláním a bez jakýchkoliv problémů soupeře přehráli. Konečný výsledek 6:2 byl pro Traktor zasloužený. Symon, Jambor
Traktor Praha A Nezlomní bastardi
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Pavel Rybář, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Jiří Pereverzov – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Ondřej Čerych, Tomáš Karnet, Martin Ptáček, David Šístek, Aleš Smetanka, Libor Švec
6., 54. Vanda Seidelová
48., 52. Jan Novotný
56., 60. Michal Veverka
51. David Šístek
58. Libor Švec
7. 4. 14 19:00 MOTO2 RAF Jinonice Traktor Praha A 3. 3:0 (3:0)
Divoký zápas, Traktor prohru moc neunesl. Jan Hadrava, Miroslav Nečas
RAF Jinonice Traktor Praha A
Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Oldřich Kramár, David Krejdl, Lumír Němčák, Jan Olbert, Jan Zeman vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Pavel Rybář, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček
4. Jan Zeman
11. Petr Chudoba
25. Jan Olbert
56 Jan Olbert
31. 3. 14 17:00 HANSP Traktor Praha A Libeň SK A 2. 7:3 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém Traktor rozhodl během osmi minut o svém vítězství. Petr Palkoska
Traktor Praha A Libeň SK A
Vojtěch Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Vanda Seidelová, Petr Stiblík, Roman Švejstil, Michal Veverka vs Jaroslav MatějkaPavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Petr Radechovský, David Řezáč, David Šváb, Roman Vlk