25. 6. 14 20:45 MIKU1 Black mamba IBD Killing power FC 11. 0:6 k.
11. 6. 14 18:45 ARIT Hells Bells 1.FC Black mamba IBD 10. 3:8 (2:3)
Hosté  o třídu přehráli domácí. Krásné akce. Janča
Jiří Javůrek – Anton Grňo, Michal Javůrek, Jan Novák, Miroslav Štěpánek vs Martin Lukáš – Michal Bušek, Petr Bušek, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Tomáš Mašek
10., 29., 31., 47. Jan Dörfl
16., 39., 53. Michal Bušek
50. Tomáš Mašek
4. 6. 14 18:30 HRAB3 Black mamba IBD Čelzí 9. 3:4 (3:2)
Slušné utkání bez ŽK, oboustranně vyrovnané, rozhodla větší vůle po vítězství hostů, navíc se sympatickou ženou v sestavě.
Black mamba IBD Čelzí
Jan Dörfl – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Milan Lukáš, Tomáš Mašek, Miroslav Nečas, Petr Paukner vs Vojtěch Sedmidubský – Jakub Brožek, Marek Lojkásek, Adam Modrý, Dan Moravec, Jitka Pelikánová, Václav Sedmidubský, Petr Sejkot
16. Milan Lukáš
23. Petr Bušek
28. Tomáš Mašek
12., 26. Dan Moravec
45. Adam Modrý
53. Marek Lojkásek
28. 5. 14 18:15 LITVI Blok D Black mamba IBD 8. 5:4 (4:1)
Blok si zkomplikoval dobře rozjetý zápas a za stavu 1:4 nechal Mambu srovnat na 4:4. Až poslední minuta hru rozhodla o zisku 2 bodů přeci jen pro domácí.
Blok D Black mamba IBD
Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Michal Sosna, Nikos Timiopulos vs Daniel Hovorka – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Petr Paukner
4. Michal Sosna
8., 60. Václav Hlavatý
26., 29. Gabriel Jačman ml.
15., 44. Petr Bušek
52., 54. Jan Dörfl
14. 5. 14 19:45 HRAB2 Black mamba IBD Partizan Východ 7. 1:4 (1:2)
Úvod zápasu vyrovnaný, poté převzal iniciativu vítězný tým, který ve 2.pol. potvrdil vedení.
Black mamba IBD Partizan Východ
Tomáš Mašek – Michal Bušek, Daniel Hovorka, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Petr Paukner vs Viktor Vasil – Jan Horsák, Tomáš Meštellér, Štefan Molnár, Igor Mora, Leonard Siegfried
22. Michal Bušek 17., 53. Leonard Siegfried
26. Jan Horsák
50. Štefan Molnár
7. 5. 14 18:45 zzZARUB Uličníci FC Black mamba IBD 6. 5:0 (3:0)
Jednoznačný průběh utkání pro Uličníky, kteří se sešli v plném počtu na rozdíl od Mamby. Utkání se hrálo v přátelské atmosféře.   Václav Semenec, David Müller
Uličníci FC Black mamba IBD
Petr Pecivál – Martin Hruban, Tomáš Kresl, Petr Nipl, Petr Pospíšil, Milan Smetana vs Tomáš Mašek – Michal Bušek, Petr Bušek, Daniel Hovorka, Radek Lukáš
7., 38. Petr Nipl
11. Milan Smetana
19. Petr Pospíšil
45. Martin Hruban
30. 4. 14 20:45 LITVI Black mamba IBD Sporčestr City FC 5. 8:4 (2:3)
Hosté byli lepší v první poločase, ale domácí dokázali v dvacáté první minutě snížit na 2:3. A ve zlepšeném výkonu pokračovali i ve druhém poločase a nakonec zvítězili vysoko 8:4. Adam Lev
Black mamba IBD Sporčestr City FC
Luděk Hrdlička – Michal Bušek, Petr Bušek, Jan Dörfl, Daniel Hovorka, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas, Petr Paukner vs Jan Hartman – Jan Blažek, Daniel Dudík, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček, Tomáš Vondrák
55. Ondřej Poláček
23. 4. 14 20:45 HOSTI Sparta Pivaři AC Black mamba IBD 4. 1:4 (1:2)
Velmi vyrovnaný duel rpzhodli dvěma brankami  v samotném závěru hrací doby hráči týmu Black Mamba. Kyjak
Sparta Pivaři AC Black mamba IBD
Michal Navrátil – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Milan Škvor, Jaroslav Stehlík vs Milan Lukáš – Michal Bušek, Daniel Hovorka, Tomáš Mašek, Miroslav Nečas, Petr Paukner
20. David Škvor 3., 54., 57. Tomáš Mašek
15. Michal Bušek
16. 4. 14 20:00 ARIT Black mamba IBD Plný plíce 3. 0:5 (0:0)
Dlouho vyrovnané utkání a skvělé výkony obou gólmanů zapříčinily 45minut bezbrankového stavu. Potom 2x přesně zamířil útočník Fořt a nasměroval svůj tým k zaslouženému vítězství. Čapla
Black mamba IBD Plný plíce
Robert Mudr – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas vs Martin Fořt – Štěpán Czwartynski, Aleš Hlaváček, Tomáš Huml, Aleš Stibůrek, Michal Vajda, Martin Vitásek, Petr Vitásek
45., 50. Martin Fořt
56., 60. Aleš Hlaváček
60. Petr Vitásek
2. 4. 14 20:45 LITVI Úterní hosté Ski FC B Black mamba IBD 2. 0:6 k.
Hosté byli po celé utkání lepším týmem v kombinaci, ale nemyslící na obranu. Zasloužená remíza ve velmi pěkném utkání. Kohout
Úterní hosté Ski FC B Black mamba IBD
Michal Bíško, Josef Kurka, Marek Šlingr vs Milan Lukáš – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Daniel Hovorka, Radek Lukáš, Tomáš Mašek, Miroslav Nečas
19. OG 1. Petr Bušek
14. Jiří Bláha
29., 33., 60. OG
50., 52. Tomáš Mašek
26. 3. 14 18:15 zzNOVOB Lipnice Black mamba IBD 1. 4:5 (1:4)
Ze začátku utkání jasná převaha Mamby. Po půlce zcela jiný obraz hry. Domácí od bodu dělila tyčka. Kohout
Lipnice Black mamba IBD
Lukáš Bašta – Ladislav Horký, Richard Kubát, Hynek Kunstmüller, Tomáš Mach, Mojmír Musil, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal, Didier Verchiére vs Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Michal Bušek, Jan Dörfl, Daniel Hovorka, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas