Po 9.6.14 18:30 HRAB2 Orange Predators B Rošambo   (HL8A)
Po 9.6.14 19:45 HRAB2 Libeň SK A RAF Jinonice   (HL7A)

25. 6. 14 20:45 MIKU4 Sporčestr City FC Blok D 11. 10:1 (4:1)
Velmi poklidné utkání, které bylo vyrovnané jen v 1.půli. Kyjak, Čapla
Tomáš Vondrák – Adam Blažek, Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Petr Nemynář, Ondřej Poláček vs Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
29., 36., 53., 60. Tomáš Coufal
53. Václav Jůza
21. Václav Hlavatý
11. 6. 14 20:45 HOSTI Blok D Sparta Pivaři AC 10. 3:3 (1:0)
Pivaři nehráli v tomto utkání příliš dobře, a tak Blok D, který hrál úvodní fázi utkání o hráče méně, vyhrál půli. V závěru hosté zabrali a nakonec vybojovali remízu. Hošek
Blok D Sparta Pivaři AC
Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Michal Sosna, Nikos Timiopulos vs Michal Navrátil – Jan David, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Daniel Kučera, David Škvor, Milan Škvor, Jakub Tylle
22., 41., 50. Martin Kubát 45. Daniel Kučera
53. David Škvor
58. Lukáš Klinka
4. 6. 14 20:30 STER2 Plný plíce Blok D 9. 3:4 (1:1)
Poklidné utkání, které hosté rozhodli v posledních minutách dvěma góly. Roman Schich
Plný plíce Blok D
Jan Fojtík – Štěpán Czwartynski, Martin Fořt, Tomáš Huml, Aleš Stibůrek, Michal Vajda, Petr Vitásek vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Michal Sosna, Nikos Timiopulos
22., 41. Štěpán Czwartynski
32. Aleš Stibůrek
1. Václav Hlavatý
33., 55. Gabriel Jačman ml.
58. Martin Kubát
28. 5. 14 18:15 LITVI Blok D Black mamba IBD 8. 5:4 (4:1)
Blok si zkomplikoval dobře rozjetý zápas a za stavu 1:4 nechal Mambu srovnat na 4:4. Až poslední minuta hru rozhodla o zisku 2 bodů přeci jen pro domácí.
Blok D Black mamba IBD
Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Michal Sosna, Nikos Timiopulos vs Daniel Hovorka – Jiří Bláha, Michal Bušek, Petr Bušek, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Petr Paukner
4. Michal Sosna
8., 60. Václav Hlavatý
26., 29. Gabriel Jačman ml.
15., 44. Petr Bušek
52., 54. Jan Dörfl
14. 5. 14 19:45 HRAB1 Lipnice Blok D 7. 3:2 (2:2)
V druhé půli Blok D odešel fyzicky. Lipnice převzala taktovku utkání. Milan Karas, Jan Švorc
Lipnice Blok D
Lukáš Bašta – Petr Bechyňák, Ladislav Horký, Štěpán Horký, Richard Kubát, Hynek Kunstmüller, Tomáš Mach, Mojmír Musil, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal, Didier Verchiére vs Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
22. Ladislav Horký
27. Didier Verchiére
40. Tomáš Mach
10., 11. Gabriel Jačman ml.
7. 5. 14 19:30 zzNOVOB Blok D Killing power FC 6. 1:3 (0:3)
Zápas rozhodla zkušenost a organizovaná hra Killing power. Petr Pek, Tomáš Pek
Blok D Killing power FC
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Michal Sosna, Nikos Timiopulos vs Daniel Preis – Milan Čepela, Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Jančík, Miroslav Mikula, Petr Mlateček, Lukáš Preis
45. Martin Dušek 4. Milan Čepela
19. Petr Mlateček
27. Milan Hromas
30. 4. 14 19:30 BIHOR Hells Bells 1.FC Blok D 5. 1:6 (1:5)
Zasloužené vítězství hostů. František Jirsa, Ondřej Šimsa
Hells Bells 1.FC Blok D
Jiří Javůrek – Michal Javůrek, Břetislav Kolařík, Jan Novák, Tomáš Pokorný, Martin Vaněk vs Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
9. Břetislav Kolařík 3. Václav Hnízdil
6., 13., 33. Gabriel Jačman ml.
7., 27. Martin Kubát
25. 4. 14 18:15 BECH Blok D Čelzí 4. 1:2 (1:1)
Zápas nízké úrovně, kde více štěstí v koncovce nakonec měli hosté. Boubín, Suk
Blok D Čelzí
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos vs Petr Sejkot – Lukáš Ambros, Jakub Appelt, Jakub Brožek, Adam Modrý, Vojtěch Sedmidubský
22. Václav Hnízdil 10. Lukáš Ambros
42. Jakub Brožek
16. 4. 14 18:30 HRAB3 Blok D Úterní hosté Ski FC B 3. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Závorka
Blok D Úterní hosté Ski FC B
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos vs
2. 4. 14 18:15 LITVI Partizan Východ Blok D 2. 9:5 (3:2)
Domácí byli lepší ve druhém poločase, a to ještě nastřelili asi devět tyčí. Kohout
Partizan Východ Blok D
Loránt Csete – Jan Horsák, Štefan Molnár, Igor Mora, Leonard Siegfried, Viktor Vasil, Pavel Veverka vs Jakub Lejnar – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos