Út 1.4.14 19:00, 20:15 MOTO3 Concur 1.FC
Pá 4.4.14 18:15, 19:30 zzNOVOB 64! FC Kobylisy B
Po 21.4.14 15:00, 16:15 ZABEH MC Blázinec
St 23.4.14 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH JZD Slivenec
Čt 1.5.14 17:00, 18:15 BECH Kalparta Kids
Čt 1.5.14 19:30, 20:45 LITVI Kulva PVC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do sedmé ligy postupuje z prvního místa MC Blázinec, který za celé jaro ani jednou neprohrál, doprovodí je neméně suverénní Nova. Celky na dalších příčkách mají s ohledem na podprůměrný bodový zisk smůlu, na dodatečný postup nemohou dosáhnout. Králem střelců se s 19 brankami stal Lukáš Kratochvíl z MC Blázinec před trojicí svých spoluhráčů, i gólmanskou soutěž neprůstřelnosti opanoval Blázinec, konkrétně Dominik Šaržík před Janem Paczycem.

17. 6. 14 18:15 KBELY 64! FC Kobylisy B Kalparta Kids 11. 3:2 (2:2)
Domácí byli lepším týmem,vypracovali si víc šancí a po zásluze vyháli,kdy vítězný gol vstřelily až těsně před koncem. V hostujícím dresu se blýsknul výborným výkonem golman Mautska. Procházka M., Procházka T.
64! FC Kobylisy B Kalparta Kids
Martin Málek – Filip Brenner, Jan Dvořák, Matej Hušták, Marek Mikulčík, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach vs Daniel Mautska – Emiliano Caroti, Martin Gryc, Vojtěch Kliment, Otakar Moučka, Josef Skuček, Petr Sudek
6. Tomáš Tumpach
19., 57. Marek Mikulčík
17. Josef Skuček
24. Emiliano Caroti
17. 6. 14 18:15 ZABEH Neumann S.K. Kulva PVC 11. 2:1 (2:1)
Hra podprůměrné úrovně. Odpovídající většině zápasů 8.ligy. Neumann neproměnil penaltu.
Neumann S.K. Kulva PVC
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Peter Maysenhölder, Daniel Šebek, Filip Šebek, Petr Veselý vs Richard Reiniš – Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Lukáš Velebil, Michal Víšek, Martin Zajíc
16., 18. Filip Šebek 11. Michal Víšek
17. 6. 14 18:15 SLIVE Palouk SK JZD Slivenec 11. 2:2 (1:0)
Slušně hrané utkání z obou stran. V první půli lepší Palouk, zejména v koncovce. Slivenec protrhl střeleckou smůlu ( 6 tyčí) až ke konci zápasu a remíza je asi spravedlivá. Brhel, Pokorný
Palouk SK JZD Slivenec
Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Jiří Honzajk, Daniel Kroulík, Jaroslav Štér, Jaroslav Tvrdík vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari
3. Jaroslav Štér
36. Jakub Daněk
46. Patrik Čureja
59. Ondřej Leština
17. 6. 14 18:15 HANSP Parta AC Concur 1.FC 11. 3:2 (1:2)
1.FC Concur výborně vstoupil do zápasu a v 6.minutě vedl již 2:0. Parta AC po nastřeleném břevně do poločasu snížila na 1:2. Druhou půli dokázala Parta AC přidat dva goly a zaslouženě zvítězit. Husák, Kohout
Parta AC Concur 1.FC
David Buřínský – Miroslav Buřínský, Marek Csémi, Petr Csémi, Martin Hradec, Stanislav Smola, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Marcel Malinowski – Dave Bhoyroo, Ivan Chaushev, Tomáš Gregor, Martin Lašek, Tomáš Lucovič, Derk van de Belt, Mark van der Meer
21. Miroslav Buřínský
43., 57. Petr Csémi
2., 6. Tomáš Gregor
17. 6. 14 18:15 LITVI Nova LFC B CK pánbu nás netrestej 11. 1:8 (0:4)
Již jistý postupující nastoupil bez náhradníků a proti nadšeně a pohledně hrajícím hostům byl téměř bez šance. Domácím zjevně chyběli hráči, kteří pomáhali vybojovat postup do 7.ligy. Michal Čermák, David Sedláček
Nova LFC B CK pánbu nás netrestej
Tomáš Mládek – Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Lukáš Melichar, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Oldřich Havel – Vojtěch Buchtele, Petr Herštík, Michal Ježek, Jiří Muk, Michal Paulík, Jan Štěpánek, Tomáš Zeman
49. Tomáš Jandečka 9., 31. Michal Paulík
13., 59. Michal Ježek
15., 35. Vojtěch Buchtele
22., 56. Jan Štěpánek
17. 6. 14 18:15 DEKAN MC Blázinec Perpetis 11. 10:0 (4:0)
Mladší,techničtější a běhavější domácí si v pohodě zahráli. Tým Perpetisu bojoval ale výsledkem byla jen nastřelená tyč. Michal Žák, Pavel Vejvoda
MC Blázinec Perpetis
Dominik Šaržík – Ludvík Bruckner, Ivan Caralaşciuc, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Tomáš Mikulů, Jordi Parrado Garcia, Jiří Švec, Patrik Vágner vs Radovan Čertek – Štěpán Chlouba, Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Milan Nešpor, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Michal Vlk, Ján Zempléni