St 4.4.12 18:15 DEKAN Palouček AC CK pánbu nás netrestej 2. 4:4
St 28.3.12 20:15 STER2 CK pánbu nás netrestej Ministry of P.S. 1. 6:0 k.

6. CK pánbu nás netrestej 11 5 2 4 37:23 12
7. Desítníci CH.C. 11 5 1 5 42:29 11
8. Eskadra smrti 11 5 1 5 41:37 11
9. Bobika FC 11 5 0 6 43:36 10
10. Kalparta Kids 11 2 0 9 30:58 4
11. Ministry of P.S. 11 0 0 11 0:66 0
12. Pražská hovada 11 0 0 11 0:66 0

Út 5.6.12 18:30 HRAB2 D.G.Team Růžoví delfínci 97,2   (HL6C)
Út 5.6.12 19:45 HRAB2 Orange Predators B England United FC   (HL7A)
Po 25.6.12 19:00 P3 Vyzunk FM Dirty Bastards   (HL6B)
Po 25.6.12 20:15 P3 Tazmánští čertíci Emperators   (HL7A)

17. 6. 12 17:30 MIKU2 M - Bubo A CK pánbu nás netrestej 11. 5:1 (2:0)
Obrovské množství neproměněných šancí, ale díky většímu počtu hráčů uspěli domácí. David Anděl, Jakub Thoma
M - Bubo A CK pánbu nás netrestej
František Roub – Jan Bartoň, Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Marek Špivák, Miroslav Táborský vs Oldřich Havel – Andrej Bruncko, Ján Bruncko, Michal Bruncko, Petr Kadeřábek, Svatopluk Křejpský, Michal Paulík, Adam Rözler, Jan Štěpánek, Tomáš Tříska
2. Lukáš Procházka
15. Jan Bartoň
33., 38. Jan Dušek
51. Marek Špivák
59. Petr Kadeřábek
10. 6. 12 16:00 BECH CK pánbu nás netrestej Pražská hovada 10. 6:0 k.
Solidní zápas se zaslouženým vítězstvím hostů. Voldán
CK pánbu nás netrestej Pražská hovada
Michal Bruncko – Ján Bruncko, Svatopluk Křejpský, Michal Paulík, Adam Rözler, Jan Štěpánek, Tomáš Tříska vs Radim Šimík – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Jindřich Richter, Jiří Růžička, Roman Šmejkal, Jan Zoň
49. Ladislav Boch
30. 5. 12 17:45 STER2 Kalparta Kids CK pánbu nás netrestej 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Hošek
Kalparta Kids CK pánbu nás netrestej
vs Jiří Muk – Andrej Bruncko, Ján Bruncko, Svatopluk Křejpský, Michal Paulík, Jan Štěpánek, Tomáš Tříska
16. 5. 12 19:45 HRAB1 CK pánbu nás netrestej Gólostroje FC 8. 2:4 (0:1)
Gólostroje si vytořily třígólový náskok a když trochu polevily, domácí dokázali reagovat, výsledkem ale bylo pouze snížení. Trnka
CK pánbu nás netrestej Gólostroje FC
Svatopluk Křejpský – Andrej Bruncko, Michal Bruncko, Petr Kadeřábek, Jiří Muk, Michal Paulík, Adam Rözler, Ivan Rözler, Jan Štěpánek, Tomáš Tříska vs Tomáš Dvořák – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík, Lukáš Vacovský
44., 52. Andrej Bruncko 25. Jan Herych
32. Tomáš Dvořák
40., 56. Vojtěch Noha
13. 5. 12 15:00 P2 Eskadra smrti CK pánbu nás netrestej 7. 4:1 (2:1)
Hattrickem se prosadil Holubovský D. a Eskadra jednoznačně zvítězila.. Josef Kujal, Oldřich Novák
Eskadra smrti CK pánbu nás netrestej
Tomáš Hak – David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Martin Mezera, Tomáš Staněk, Jiří Svoboda vs Jan Štěpánek – Ján Bruncko, Michal Bruncko, Svatopluk Křejpský, Michal Paulík, Tomáš Pospíšil, Adam Rözler, Tomáš Tříska
8. Tomáš Holubovský
24., 44., 45. David Holubovský
26. Svatopluk Křejpský
6. 5. 12 14:45 BECH CK pánbu nás netrestej Desítníci CH.C. 6. 4:2 (0:1)
Desítníci byli fotbalovější a techničtější, domácí naopak důraznější a to slavilo úspěch. Čapla
CK pánbu nás netrestej Desítníci CH.C.
Jiří Muk – Andrej Bruncko, Ján Bruncko, Michal Bruncko, Svatopluk Křejpský, Adam Rözler, Jana Škardová, Tomáš Tříska vs Zdeněk Turyna – Jiří Bauer, Ondřej Horčic, Tomáš Kirbl, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Jan Ryška, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
31. Ján Bruncko
39., 47. Adam Rözler
59. Jana Škardová
18. Ondřej Horčic
41. Jiří Kratochvíl
25. 4. 12 18:15 KBELY CK pánbu nás netrestej Pražská Stoka 5. 1:1 (0:0)
Průměrný match, v konci poněkud vyhecovaný. Tomáš Spanilý, Josef Malý
CK pánbu nás netrestej Pražská Stoka
Jiří Muk – Andrej Bruncko, Ján Bruncko, Michal Bruncko, Michal Paulík, Adam Rözler, Ivan Rözler, Tomáš Tříska vs Dan Maršálek – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jaroslav Vrkoč
52. Adam Rözler 42. Jiří Chládek
22. 4. 12 15:00 DEKAN Bobika FC CK pánbu nás netrestej 4. 2:6 (0:3)
Hosté drželi otěže zápasu ve svých rukou a soupeři dovolili jen ke konci zápasu korigovat výsledek. Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík
Bobika FC CK pánbu nás netrestej
Jakub ChytilPetr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka vs Jan Štěpánek – Andrej Bruncko, Ján Bruncko, Michal Bruncko, Svatopluk Křejpský, Jiří Muk, Michal Paulík, Adam Rözler, Tomáš Tříska
57. Jan Štěpánek
11. 4. 12 19:45 HRAB3 CK pánbu nás netrestej Ansámbl 3. 0:1 (0:0)
Zajímavé utkání proběhlo v rychlém tempu. Domácí v prvním poločase víc útočili a hosté protiútočili, ve druhé půli se scénář nezměnil a utkání náhodným gólem vyhrál Ansámbl.
CK pánbu nás netrestej Ansámbl
Jan Štěpánek – Andrej Bruncko, Ján Bruncko, Michal Bruncko, Svatopluk Křejpský, Jiří Muk, Tomáš Pospíšil, Adam Rözler, Tomáš Tříska vs Luboš Giertli – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Tomáš Doležal, Jan Houslík, David Juřík, Milan Krejčí, Aleš Navrátil, František Podzimek, Jeremie Touret, Lubomír Vraniak
58. Josef Bačkora
4. 4. 12 18:15 DEKAN Palouček AC CK pánbu nás netrestej 2. 4:4 (0:1)
Zajímavé  a překvapivě vyrovnané utkání, ačkoli domácí byli mnohem fotbalovější. Střelecké zakončení většiny zdařilých kombinačních akcí by se však nevešlo ani do ragbyové brány. Hosté vycházeli z dobře organizované obrany a spoléhali na rychlost a fotbalovou šikovnost jediného vysunutého hráče Bruncka, jehož zásluhou se ujali překvapivě vedení. Ve druhém poločase hostům viditelně docházely síly a zdálo se být otázkou času, kdy dojde ke zvratu ve vývoji utkání. Když ve 41.minutě domácí otočili skóre na 2:1 zdálo, že unavení hosté se už nezmůžou na odpor. Famózní Bruncko však byl jiného názoru a 3góly otočil skóre zápasu na 2:4. Pak se hosté zaměřili na úporné bránění výsledku a zdržování, čímž umožnili domácím drtivý tlak a zasloužené vyrovnání. Petr Dittrich, Jan Urban
Palouček AC CK pánbu nás netrestej
Petr Přibáň – Stanislav Druba, Michal Grežďo, Michal Jansa, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Martin Klail, Tomáš Navrátil, Pavel Rollo, Ondřej Žáček vs Jan Štěpánek – Ján Bruncko, Michal Bruncko, Svatopluk Křejpský, Jiří Muk, Tomáš Tříska
33., 41. Jan Kadeřábek
58., 60. Stanislav Druba
21., 42., 48., 50. Michal Bruncko
28. 3. 12 20:15 STER2 CK pánbu nás netrestej Ministry of P.S. 1. 6:0 k.
Ministry se ujali vedení a kontrolovali zápas. CKP v závěru dvěma góly otočil skóre, ovšem hosté vzápětí vyrovnali a minutu před koncem zpečetili vítězství rozhodující brankou. Čapla