7. CK pánbu nás netrestej 11 5 0 6 27:39 10

St 23.4.14 17:45 ZABEH Executors United Určitě team Vršovice   (HL8G)
St 23.4.14 19:00 ZABEH To mi stačí Terasy KFC A   (HL7F)
St 23.4.14 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Betl K.F.K. B   (HL4C)
Pá 9.5.14 19:00 TEMPO TBC Lachtan B Los Bimbananos   (HL6G)
Pá 9.5.14 20:15 TEMPO Polární záře Chuchle   (HL5F)

17. 6. 14 18:15 SLIVE Palouk SK JZD Slivenec 11. 2:2 (1:0)
Slušně hrané utkání z obou stran. V první půli lepší Palouk, zejména v koncovce. Slivenec protrhl střeleckou smůlu ( 6 tyčí) až ke konci zápasu a remíza je asi spravedlivá. Brhel, Pokorný
Palouk SK JZD Slivenec
Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Jiří Honzajk, Daniel Kroulík, Jaroslav Štér, Jaroslav Tvrdík vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari
3. Jaroslav Štér
36. Jakub Daněk
46. Patrik Čureja
59. Ondřej Leština
3. 6. 14 19:30 SLIVE JZD Slivenec 64! FC Kobylisy B 10. 4:2 (1:0)
Velice férové utkání ovládli nadšeně hrající domácí. Po celé utkání působili domácí kompaktněji a byli efektivnější v zakončení. Michael Krutina, Matouš Novosad
JZD Slivenec 64! FC Kobylisy B
Jan Slavík – Petr Bližňák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari, Ivan Zbořil vs Tomáš Hric – Filip Brenner, Kristian Chmel, Matej Hušták, Martin Málek, Michal Malý, Marek Mikulčík, Petr Schütz, Martin Skatula, Tomáš Tumpach
8., 57. Marek Čureja
35. Ivan Zbořil
44. Khalil Omari
55., 56. Marek Mikulčík
27. 5. 14 19:30 SLIVE Neumann S.K. JZD Slivenec 9. 5:0 (0:0)
V první půli žádná branka nepadla. Ve druhé půli dali domácí náhodnou branku a hosté se úplně sesypali a domácí tak jasně vyhráli. Paleček
Neumann S.K. JZD Slivenec
Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Jaroslav Konečný, Peter Maysenhölder, Daniel Šebek, Filip Šebek vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari
39., 51. Filip Šebek
45., 47., 58. Peter Maysenhölder
20. 5. 14 19:30 SLIVE JZD Slivenec MC Blázinec 8. 1:5 (1:3)
Jednoznačné utkání, ze strany domácích tvrdší styl hry. Vojtěch Haninger, Jan Včelák
JZD Slivenec MC Blázinec
Jan Slavík – Petr Bližňák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari vs Jan Paszyc – Ludvík Bruckner, Lukáš Kratochvíl, Luděk Kučaba, Petr Mikeš, Jiří Švec, Patrik Vágner
25. Petr Novák 4., 10., 57. Petr Mikeš
20. Jiří Švec
50. Lukáš Kratochvíl
13. 5. 14 19:30 SLIVE Kulva PVC JZD Slivenec 7. 0:2 (0:2)
V průměrném utkání zaslouženě vyhrálo hostující mužstvo. Utkání hrané slušně a korektně. Semerád,Svoboda
Kulva PVC JZD Slivenec
Richard Reiniš – Miloš Jerman, Michal Novotný , Zbyněk Pokorný, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Miroslav Kučera – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Ondřej Leština, Khalil Omari, Ivan Zbořil
3. Khalil Omari
18. Ivan Zbořil
6. 5. 14 20:15 MOTO3 JZD Slivenec Kalparta Kids 6. 0:2 (0:1)
Na osmou ligu důrazné a emotivní utkání, ve kterém nakonec vyhrál šťastnější tým. Hosté se rychle dostali do vedení, které dokázali hlídat až do závěrečných minut a v závěru přidali pojišťovací branku. Procházka M, Dreksler
JZD Slivenec Kalparta Kids
Jan Slavík – Petr Bližňák, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Khalil Omari vs Daniel Mautska – Pavel Baroš, Emiliano Caroti, Martin Gryc, Petr Hadraba, František Hnátek, Roman Kirilov, Vojtěch Kliment, Jiří Kunce, Josef Skuček, František Srb, Petr Sudek
48 Miroslav Kučera 8. Martin Gryc
57. Jiří Kunce
34. Emiliano Caroti
29. 4. 14 19:30 SLIVE JZD Slivenec Perpetis 5. 8:1 (4:0)
Utkání bylo po čas celého zápasu v režii domácích, kteří zaslouženě zvítězili. Tomáš Kočik, Matúš Gaľan
JZD Slivenec Perpetis
Jan Slavík – Petr Bližňák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, František Koiš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari vs Ladislav Koucký – Štěpán Chlouba, Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Milan Nešpor, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Michal Vlk
8. Petr Bližňák
11., 27., 43., 59. Petr Novák
12. Marek Čureja
54., 60. František Koiš
32. Karel Jančák
22. 4. 14 19:30 SLIVE Concur 1.FC JZD Slivenec 4. 2:3 (1:1)
Hosté byli po celý zápas lepší, ale nedařilo se jim v proměňování šancí, tj. pár překopů pomalu z brankové čáry, ale nakonec po inkasovaném gólu našli střeleckou mušku a i s pomocí soupeře vývoj otočili. Tomáš Hettner, Michal Roháč
Concur 1.FC JZD Slivenec
Daniel Alejandro Padilla – Thaddäus Geitner, Tomáš Gregor, Martin Lašek, Tomáš Lucovič, Loic Pacchiana, Nicolas Perrin, Derk van de Belt, Mark van der Meer vs Miroslav Kučera – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Ondřej Leština, Karel Nesl, Khalil Omari, Jan Slavík
22. Tomáš Gregor
51. Mark van der Meer
20. Khalil Omari
52., 58. Marek Čureja
15. 4. 14 19:30 SLIVE JZD Slivenec CK pánbu nás netrestej 3. 7:0 (5:0)
Jednoznačná záležitost domácích.
JZD Slivenec CK pánbu nás netrestej
Jan Slavík – Petr Bližňák, Marek Čureja, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari vs Oldřich Havel – Vojtěch Buchtele, Michal Ježek, Jiří Muk, Michal Paulík, Roman Paulus, Jan Štěpánek, Tomáš Tříska, Tomáš Zeman
12., 18. Patrik Čureja
22., 52. Khalil Omari
25. Milan Janda
28. Petr Novák
49. Ondřej Leština
8. 4. 14 19:30 SLIVE Nova LFC B JZD Slivenec 2. 4:3 (1:0)
Hosté vedli o dvě branky a zdálo se, že v poklidu vyhrají, ale domácím se podařil dokonalý obrat. David Smrček, Petr Čermák
Nova LFC B JZD Slivenec
Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Karel Poláček, Jiří Štěpánek, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs Jan Slavík – Miloslav Bursák, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Petr Novák, Khalil Omari, Ivan Zbořil
27., 50. Tomáš Jandečka
48. Jiří Štěpánek
55. Karel Poláček
37., 45. Petr Novák
42. Khalil Omari
25. 3. 14 19:30 SLIVE JZD Slivenec Parta AC 1. 0:2 (0:1)
Hosté nebyli v tomto duelu lepším celkem, ale byli určitě úspěšnější ve střelbě do sítě soupeře. O všem rozhodl jediný střelec duelu a to Csemi Petr a to trefou v každé půli.
JZD Slivenec Parta AC
Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Patrik Čureja, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Petr Novák, Khalil Omari, Ivan Zbořil vs David Buřínský – Miroslav Buřínský, Marek Csémi, Petr Csémi, Martin Hradec, Stanislav Smola, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák