10. Atletico de Toranja 11 2 0 9 24:76 4

Ne 30.3.14 18:45 MIKU4 Tus Pelotas Splašený kozy TR   (HL5H)
Ne 30.3.14 20:00 MIKU4 City Lhotka FC Zlíchov Catholic FC   (HL8Q)
Ne 18.5.14 19:15 DABLI Laxní přístup Fernet team Říčany   (HL8N)
Ne 18.5.14 20:30 DABLI Pragochmel Blšany A Drsný šrouby   (HL5I)
Ne 25.5.14 16:00 HOSTI Protector 1320 FC Potíže   (HL8O)
Ne 25.5.14 17:15 HOSTI Callida CS Malvazinky 1.FC   (HL6L)

21. 6. 14 11:15 P1 Divocí andělé Emergency 11. 0:6 k.
7. 6. 14 11:15 DEKAN Emergency Kopanda team FC 10. 4:2 (3:0)
Pohledné utkání sehrané za velkého vedra. I přesto měla obě mužstva velké nasazení. Jakub Krebs, Milan Jarkovský
Emergency Kopanda team FC
Lukáš Bricín – Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Martin Hložek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Václav Žofka
7. Josef Drábek
17., 28. Karel Pavlíček
59. Tomáš Gasparovič
48. Vojtěch Miler
58. Martin Bošiak
31. 5. 14 11:15 DEKAN Notor Střešovice FC Emergency 9. 3:3 (1:0)
Bojovné utkání dobré úrovně. Vypadalo to na vítězství hostujícího týmu, ale domácím se podařilo 2 minuty před koncem vyrovnat. Svoboda,Novotný
Notor Střešovice FC Emergency
Lukáš Doubek – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, Jaroslav Pražan, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina vs Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, René Borovička st., Josef Drábek, Martin Kalina, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka
14. Václav Kafka
47. Jan Čulík
58. Luděk Svoboda
33. Josef Drábek
44. René Borovička st.
54. Marek Borovička
17. 5. 14 11:15 DEKAN Emergency Epic Fail 8. 3:4 (1:2)
Utkání průměrné úrovně, kde hosté byli na konci lepším týmem a dvěma góly v závěru rozhodli.
Emergency Epic Fail
Lukáš Bricín – Marek Borovička, René Borovička st., Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Michal Šárka vs Josef Klail – Pavel Čapek, Miroslav Häusl, Robert Horčík, Hristo Kanchev, Daniel Kučera, Petr Svoboda, Jiří Tomaštík, Sergio Torres
9., 45. Lukáš Mach
35. Tomáš Gasparovič
16. Jiří Tomaštík
24., 59. Miroslav Häusl
55. Petr Svoboda
10. 5. 14 11:15 DEKAN Emergency Rychlá rota 7. 4:4 (1:1)
Domácí po celém utkání ovšem zaspali poslední minutu a ztratili jasnou výhru. Kohout, Hauptmann
Emergency Rychlá rota
Lukáš Bricín – Marek Borovička, Josef Drábek, Martin Kalina, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka vs Lukáš Hrnčíř – Jiří Hrnčíř, Martin Hrnčíř, Rudolf Kvapil, Kostadin Panushev, Vladimír Škaloud, Martin Skýva
60. Vladimír Škaloud
3. 5. 14 11:15 DEKAN Boys in Blue Emergency 6. 5:3 (2:3)
Bojovné utkání, ve kterém domácí po první půli prohrávali o jednu branku, ale hned na počátku druhé půle se jim podařilo vývoj otočit a zaslouženě vyhráli.
Boys in Blue Emergency
Lukáš Bačinský – Daniel Bílek, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek, Vít Válek vs Lukáš Bricín – Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Lukáš Mach, Zdeněk Prášil, David Řehořka
20. Lukáš Mach
26. 4. 14 11:15 DEKAN Emergency Blizzard ZM 5. 0:7 (0:2)
Rychlost a aktivita domácích nebyla nic platná proti důslednosti hostů. Vypuštěný závěr zkresluje vyrovnaný zápas. Robert Kaplan
Emergency Blizzard ZM
Lukáš Bricín – Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Lukáš Mach, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát vs Václav Holenda – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
15., 56. Miroslav Michňa
19., 42. Jozef Holiač
37. Jiří Vítek
55. Zdeněk Holakovský
57. Milan Haramule
19. 4. 14 11:15 DEKAN Atletico de Toranja Emergency 4. 3:4 (2:0)
Dlouho to vypadalo, že obranná hra domácích se smrtícími brejky bude slavit úspěch. Ale nakonec fotbalovější hosté udělali v závěru velký obrat, a po zásluze berou oba body. Jiří Šanda, Jakub Kroupa
Atletico de Toranja Emergency
Milan Rozšafný – Václav Beneš, Jiří Bouchal, Martin Foglar, Dominik Harag, Michal Koubek, Lukáš Sedláček vs Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Karel Pavlíček, David Řehořka
2., 24. Dominik Harag
41. Jiří Bouchal
21 Jiří Bouchal 36. Igor Bondar
43. Tomáš Gasparovič
45. David Řehořka
58. Karel Pavlíček
12. 4. 14 11:15 DEKAN Emergency Real Braník CF 3. 6:0 k.
Zápas se stal pro domácí jednoznačnou záležitostí. Jiří Petr, Josef Černý
Emergency Real Braník CF
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Karel Pavlíček, David Řehořka, Michal Šárka vs Daniel Palouš – Abaseen Amiri, Adam Göttel, Vojtěch Hanzal, Filip Hausknecht, Tomáš Hlinský, Jonáš Kratochvíl, Samuel Marinov, Tomáš Ulbrych
10., 59. Igor Bondar
25. Josef Drábek
29., 55., 58. Tomáš Gasparovič
35. Marek Borovička
54. Vojtěch Hanzal
5. 4. 14 11:15 DEKAN Prtzalona C.F. Emergency 2. 1:2 (0:1)
Domácí si nezasloužili prohrát. ale vstřelili jen jeden gól, a to bylo málo. Procházka
Prtzalona C.F. Emergency
Filip Kebrt – Quang Vinh Bach, Marek Beneš, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík vs Zdeněk Prášil – Igor Bondar, Marek Borovička, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Karel Pavlíček, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát
38. Jáchym Koudela 26 Filip Kebrt 29. Tomáš Gasparovič
49. Marek Borovička
29. 3. 14 11:15 DEKAN Emergency Jabadabadoo Prosek 1. 1:3 (1:3)
Kvalitní utkání, které bylo po celou dobu vyrovnané. Hosté byli efektivnější v zakončení a vyhráli. Jakub Hrazdil, Tomáš Martinek
Emergency Jabadabadoo Prosek
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Karel Pavlíček, David Řehořka, Michal Šárka vs Martin Pašek – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl