Ne 30.3.14 15:00 P2 Bad Boys FC Vodka team FC   (HL8P)
Ne 27.4.14 11:15 STOD Horst 1.FC Lucky team   (HL5H)
Ne 27.4.14 12:30 STOD Stodůlecký piráti Stříbrný hroch C   (HL8O)
Ne 25.5.14 17:30 DABLI Heliport SK Target FC   (HL6J)
Ne 25.5.14 18:45 DABLI F3N FC B Integrita Jinonice   (HL7L)

21. 6. 14 11:15 P3 Prtzalona C.F. Blizzard ZM 11. 0:3 (0:1)
Vyhrál jasně lepší tým. Matěj Havlík, Pavel Černý
Marek Beneš – Quang Vinh Bach, Ondřej Bartoš, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Jaroslav Hájek, Filip Sedliský vs Zdeněk Holakovský – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
9., 60. Miroslav Michňa
34. Vít Antoš
7. 6. 14 11:15 HOSTI Atletico de Toranja Prtzalona C.F. 10. 1:2 (1:2)
Hosté dali v první půli dvě branky a soupeř odpověděl jednou brankou. Ve druhém poločase žádný gól nepadl a tak dva body berou hosté.
Atletico de Toranja Prtzalona C.F.
Milan Rozšafný – Václav Beneš, Martin Foglar, Erik Gašpar, Dominik Harag, Michal Koubek, Lukáš Sedláček vs Marek Beneš – Quang Vinh Bach, Ondřej Bartoš, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Filip Sedliský
30. Martin Foglar 12., 25. Filip Sedliský
31. 5. 14 08:45 HOSTI Prtzalona C.F. Real Braník CF 9. 6:0 k.
24. 5. 14 08:45 P3 Jabadabadoo Prosek Prtzalona C.F. 7. 3:1 (0:0)
Bojovné utkání, kde ani jeden tým nepřevyšoval soupeře. Vyhrál šťastnější tým. Tomáš Kougl, Martin Časar
Jabadabadoo Prosek Prtzalona C.F.
Martin Pašek – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Marek Beneš – Quang Vinh Bach, Jan Čermák, Jaroslav Hájek, Filip Kebrt, Pavel Křehlík, Filip Sedliský
50. Pavel Hradílek
53., 57. Jan Novák
33. Jan Čermák
17. 5. 14 11:15 STER3 Rychlá rota Prtzalona C.F. 8. 4:0 (1:0)
Oba týmy převedli pohledný fotbal, ale domácí byli lepší technicky a kombinačně a zaslouženě si došli pro vítězství. Pavel Dvořák, Arnaud Quily
Rychlá rota Prtzalona C.F.
Jiří Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Martin Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Kostadin Panushev, Martin Skýva vs Marek Beneš – Quang Vinh Bach, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Filip Kebrt, Pavel Křehlík, Filip Sedliský
4. Lukáš Hrnčíř
31. Lukáš Kapinus
43. Martin Hrnčíř
49. Jaroslav Bureš
3. 5. 14 08:45 P2 Prtzalona C.F. Divocí andělé 6. 6:0 k.
Zejména v první půli byli hosté jasně lepším týmem. Po změně stran domácí zlepšili kombinaci a několikrát byli blízko vyrovnání, ale nakonec se jim to nepodařilo. Procházka T, Procházka M
Prtzalona C.F. Divocí andělé
Marek Beneš – Quang Vinh Bach, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Filip Kebrt, Filip Sedliský vs Tomáš Skalický – Lukáš Cimler, Lukáš Dvořák, Martin Dvořák, Pavel Kafka, Filip Loužecký, Marek Rytina, Marek Schlossbauer
10. Quang Vinh Bach 18. Pavel Kafka
23. OG
55. Martin Dvořák
26. 4. 14 08:45 HOSTI Kopanda team FC Prtzalona C.F. 5. 0:2 (0:2)
Zápas hraný v poklidném tempu rozhodli hosté v prvním poločase. K výhře jim pomohl velmi dobrý výkon brankáře. Jakub Kroupa, Jiří Šanda
Kopanda team FC Prtzalona C.F.
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Milan Matějka, Petr Smejkal, Václav Žofka vs Marek Beneš – Quang Vinh Bach, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Filip Kebrt, Filip Sedliský
14. Jan Brakenhoff
27. Filip Kebrt
19. 4. 14 10:00 P3 Prtzalona C.F. Notor Střešovice FC 4. 2:1 (2:1)
Výsledek naprosto neodpovídá dění na hřišti. Hosté byli jasně lepší, domácí produktivnější.
Prtzalona C.F. Notor Střešovice FC
Marek Beneš – Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Pavel Křehlík, Filip Sedliský vs Radim Jírovský – Jan Čulík, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jaroslav Pražan, Ondřej Skoták, Luděk Svoboda
20. Jaroslav Hájek
26. Jan Brakenhoff
25. Ondřej Jelínek
12. 4. 14 08:45 P2 Epic Fail Prtzalona C.F. 3. 1:2 (0:1)
Utkání kterému by slušela remíza. Mnoho k vidění nebylo.
Epic Fail Prtzalona C.F.
Josef KlailPavel Čapek, Miroslav Häusl, Hristo Kanchev, Karel Kohout, Daniel Kučera, Petr Svoboda, Jiří Tomaštík, Sergio Torres vs Marek Beneš – Quang Vinh Bach, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Filip Kebrt, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík, Filip Sedliský
50. Sergio Torres 5., 51. Jáchym Koudela
5. 4. 14 11:15 DEKAN Prtzalona C.F. Emergency 2. 1:2 (0:1)
Domácí si nezasloužili prohrát. ale vstřelili jen jeden gól, a to bylo málo. Procházka
Prtzalona C.F. Emergency
Filip Kebrt – Quang Vinh Bach, Marek Beneš, Jan Čermák, Patrik Diamant, Jaroslav Hájek, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík vs Zdeněk Prášil – Igor Bondar, Marek Borovička, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Karel Pavlíček, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát
38. Jáchym Koudela 26 Filip Kebrt 29. Tomáš Gasparovič
49. Marek Borovička
29. 3. 14 11:15 HOSTI Boys in Blue Prtzalona C.F. 1. 4:0 (3:0)
Hosté hráli celé utkání v počtu pouze 4+1, což se projevilo na výsledku utkání. Hrálo se prakticky na jednu branku a je jen zázrak, že domácí vyhráli pouze o 4 branky. Michal Kubeš, Norman David
Boys in Blue Prtzalona C.F.
Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Tomáš Dalibába, Tomáš Havelka, Lukáš Kadeřábek, Martin Klečák, Tomáš Makrlík, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Ondřej Válek, Vít Válek vs Quang Vinh Bach – Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Pavel Křehlík, Filip Sedliský