12. Airconquest F.F.C. 11 1 0 10 16:60 2

Ne 13.4.14 15:00 P3 Old Ball FK Target FC   (HL6J)
Ne 13.4.14 16:15 P3 Los Gigoalos VET Poštmistři VET B   (VL4E)
Ne 11.5.14 13:45 P3 Fifty-two faders Atomový veverky B   (HL6K)
Ne 11.5.14 15:00 P3 Los Gigoalos VET Double United   (VL4E)
So 31.5.14 13:45 TEMPO Balbín FC Bránický tank   (HL5G)
Ne 8.6.14 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Integrita Jinonice   (HL7L)

21. 6. 14 13:45 BECH Vozovna Hloubětín A Komety FC B 11. 1:7 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil. Domácí se čestným zapsáním do zápisu v roli kapitána rozloučili se zemřelým spoluhráčem Zdeňkem Hladíkem.
Vozovna Hloubětín A Komety FC B
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček, Antonín Růžička, Karel Vacek vs Alexej Tsarev – Yan Bastrykin, Konstantin Kokhno, Eduard Leganov, Mark Litvinov, Vlad Matrosau, Yuri Matrosau, Sebastian Skradde
2. Ján Mišovic 6. Yuri Matrosau
15., 35., 47. Yan Bastrykin
24. Sebastian Skradde
39. Mark Litvinov
55. Konstantin Kokhno
7. 6. 14 12:30 P2 FC Praha 07 Vozovna Hloubětín A 10. 6:0 k.
Hosté se z důvodu úmrtí spoluhráče z utkání omluvili.
31. 5. 14 12:30 TEMPO ZAK Praha Vozovna Hloubětín A 8. 3:3 (3:0)
Z počátku se zdálo, že budou mít domácí utkání pevně v rukách, ale po přestávce nedokázali vstřelit další branku a hostům se zaslouženě podařilo vyrovnat. Jan Zídek, Daniel Ochman
ZAK Praha Vozovna Hloubětín A
Jakub Zavázal – Jan Králíček, Václav Medřický, Petr Šimek, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Josef Plaček, Antonín Růžička, Tom Theuer, Karel Vacek
4., 15. Jan Zavázal
20. Václav Medřický
35. Tom Theuer
36. Antonín Růžička
55. Karel Vacek
24. 5. 14 12:30 P3 Vozovna Hloubětín A Česlo 9. 7:4 (2:2)
Domácí byli důraznější před oběma brankami a zaslouženě vyhráli.
Vozovna Hloubětín A Česlo
Vratislav Feigel – Robert Alferi, Petr Böhm, Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Antonín Růžička, Karel Vacek vs Vladimír Černák – Jaroslav Laštůvka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Tomáš Staněk, Michal Vohánka, Michal Zajíček
47. Michal Zajíček
11. 5. 14 12:30 P3 Vozovna Hloubětín A Well Done 7. 0:7 (0:4)
Po celé utkání měli hosté jasnou převahu, kterou bezezbytku využili a zaslouženě vyhráli. Od většího debaklu domácí tým uchránil výborně chytající brankář. Antonín Měchura, Zdeněk Grůša st.
Vozovna Hloubětín A Well Done
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček, Milan Pozníček vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov
26 Ján Mišovic 5., 25., 52. Oleksii Ostrenskyi
15. Stanislau Maskaliunets
26. Nikita Baranovsky
50. Ievgen Kliushnyk
54. Raul Galinurov
4. 5. 14 15:00 CESMI TZN.Čáp Vozovna Hloubětín A 6. 3:2 (3:0)
V první půli dominovali domácí a vytvořili si tříbrankový náskok. Ve druhé půli hosté mocně dotahovali, ale vyrovnat se jim nakonec nepodařilo. Martin Gryc, Otakar Moučka
TZN.Čáp Vozovna Hloubětín A
Daniel Frantál – Jakub Adamík, Jan Černý, David Doležal, Jakub Erba, Michal Malina, Ladislav Salava, Jan Simandl, Jakub Švejkovský vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Josef Plaček, Milan Pozníček, Antonín Růžička
10. Jan Simandl
14. Ladislav Salava
17. David Doležal
35. Zbyněk Kubelka
60. Antonín Růžička
26. 4. 14 12:30 P3 Rasta Velbloudi Vozovna Hloubětín A 5. 5:1 (2:1)
Domácí klidně mohli po 20.minutách vést 5:0, ale zahazovali šance, navíc velmi dobře si vedl v brance Feigel, který byl hosty oporou. Hosté ve finále úplně odpadli a konečné skóre mohlo být i vyšší. Procházka M., Rajniš J.
Rasta Velbloudi Vozovna Hloubětín A
Alexandr Czapek – Lukáš Doffek, Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Adam Těšina vs Vratislav Feigel – Robert Alferi, Jiří Brožka, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček, Antonín Růžička, Tom Theuer, Karel Vacek
10. Jakub Hospodka
11. Adam Těšina
51., 55. Šimon Dušek
57. Ondřej Sekyrka
25. Karel Vacek 47. Vratislav Feigel
19. 4. 14 13:45 ZAK Vozovna Hloubětín A Šílené veverky 4. 3:1 (2:1)
Podprůměrné až nudné utkání. Fotbalu moc v vidění nebylo. Snad jen oba brankáři snesli přísnější měřítko. Rosenberger
Vozovna Hloubětín A Šílené veverky
Vratislav Feigel – Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček, Antonín Růžička, Karel Vacek vs Ondřej Svoboda – Jindřich Čáp, Tomáš Harvánek, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš, Karel Kolena, Radek Šneeweis
2. OG
25. Antonín Růžička
60. Ján Mišovic
6. Jindřich Čáp
13. 4. 14 13:45 P3 Velká Bučina FK Vozovna Hloubětín A 3. 1:1 (0:0)
Utkání s minimem brankových příležitostí skončilo zaslouženou remízou.
Velká Bučina FK Vozovna Hloubětín A
Jiří Krofta – Ondřej Honc, Jan Janovský, Michal Kovářík, Jiří Pecháček, Milan Roulich vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček, Antonín Růžička, Tom Theuer
53. Ondřej Honc 49. Antonín Růžička
6. 4. 14 18:45 zzNOVOB Vozovna Hloubětín A Petrovice A 2. 1:6 (0:2)
Jasná výhra hostujícího týmu, který byl lepší po celou hrací dobu.
Vozovna Hloubětín A Petrovice A
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček, Milan Pozníček, Antonín Růžička, Karel Vacek vs Jiří Andrýsek – Lukáš Čáp, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Jan Kožoušek, Lukáš Müller, Cristinel Oprea, David Vojáček
32. Zbyněk Kubelka 4. Cristinel Oprea
15., 58. Lukáš Müller
39. David Vojáček
45., 56. Pavel Dubský
30. 3. 14 17:30 ARIT Airconquest F.F.C. Vozovna Hloubětín A 1. 1:2 (0:0)
Domácí se po bezbrankové půli ujali vedení, ale Vozovna v posledních minutách zápas otočila. Husák