12. Airconquest F.F.C. 11 1 0 10 16:60 2

Ne 27.4.14 16:15 P1 Medvědi B Praetorians FC A   (HL7L)
Ne 27.4.14 17:30 P1 Benda OFC Desítníci CH.C.   (HL6L)
Ne 4.5.14 10:00 STOD Lucky team Vozovna Hloubětín B   (HL5H)
Ne 4.5.14 11:15 STOD ZAHR 1.FC Stodůlecký piráti   (HL8O)
Ne 25.5.14 13:45 P2 La Famiglia Basta fidli B   (HL7J)
Ne 25.5.14 15:00 P2 Buzuluk Úvaly FC Vodka team FC   (HL8P)

21. 6. 14 13:45 DEKAN Well Done FC Praha 07 11. 0:5 (0:1)
V první půli měli oba týmy mnoho šancí, vedení se ujali hosté. Druhá půle měla jasný průběh a FC Praha vyhráli s přehledem 0:5. Čapla, Pokorný
Well Done FC Praha 07
Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov vs Adam Kvapilík – Tadeáš Bělík, Jan Dobeš, Jan Hospodka, Filip Košťál, Štefan Král´, Petr Marek, Michal Matouš, Tomáš Růžička, Václav Růžička
55. Štefan Král´
7. 6. 14 12:30 P1 Česlo Well Done 10. 2:5 (1:1)
Kvalitní utkání plné důrazných soubojů, ve kterém zaslouženě zvítězili hosté, díky výkonu ve druhém poločase. Rajniš
Česlo Well Done
Vladimír Černák – Jaroslav Laštůvka, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Tomáš Staněk, Michal Vohánka, Michal Zajíček vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov
4., 53. Tomáš Staněk 30 Michal Zajíček 9., 50. Oleksii Ostrenskyi
32. Nikita Baranovsky
33. Iegor Martynov
57. OG
32. Iegor Martynov
24. 5. 14 12:30 TEMPO Well Done ZAK Praha 9. 7:0 (5:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. David Krejča, Emil Horný
Well Done ZAK Praha
Aleksandr Kudriavtcev – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov vs Jiří Kašpar – Milan Krejčí, Václav Medřický, Petr Šimek, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
10., 28. Stanislau Maskaliunets
17., 60. Nikita Baranovsky
19. Iegor Martynov
30. Vladimir Timanov
50. Oleksii Ostrenskyi
18. 5. 14 15:00 CESMI TZN.Čáp Well Done 8. 1:1 (1:0)
Utkání nevalné úrovně, ve kterém hosté více útočili, soupeř však dobře bránil a utkání skončilo zaslouženou remízou.
TZN.Čáp Well Done
Petr Boháček – Jakub Adamík, Jan Černý, Jakub Erba, Michal Malina, Ladislav Salava, Jan Simandl, Sami Slougui, Jakub Švejkovský vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov
1. OG 44. Vladimir Timanov
11. 5. 14 12:30 P3 Vozovna Hloubětín A Well Done 7. 0:7 (0:4)
Po celé utkání měli hosté jasnou převahu, kterou bezezbytku využili a zaslouženě vyhráli. Od většího debaklu domácí tým uchránil výborně chytající brankář. Antonín Měchura, Zdeněk Grůša st.
Vozovna Hloubětín A Well Done
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Zdeněk Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček, Milan Pozníček vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov
26 Ján Mišovic 5., 25., 52. Oleksii Ostrenskyi
15. Stanislau Maskaliunets
26. Nikita Baranovsky
50. Ievgen Kliushnyk
54. Raul Galinurov
3. 5. 14 12:30 P3 Well Done Rasta Velbloudi 6. 1:0 (1:0)
Velice bojovné utkání, které rozhodl jediný gól. Hostům se podařilo pět minut před koncem utkání vyrovnat, ale gól nebyl uznán pro faul jednoho z hráčů na domácího brankáře.
Well Done Rasta Velbloudi
Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Adam Těšina
27. Stanislau Maskaliunets 9 Oleksii Ostrenskyi 55. Alexandr Czapek
26. 4. 14 13:45 ZAK Šílené veverky Well Done 5. 0:2 (0:0)
První půle se odehrála bez většího množství šancí. Více na míči byli hosté. Pavel Řezáč, Kamil Zelenka
Šílené veverky Well Done
Ondřej Svoboda – Libor Barto, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Radek Šneeweis, Jiří Veselý vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov
42. Iegor Martynov
46. Nikita Baranovsky
19. 4. 14 12:30 TEMPO Well Done Velká Bučina FK 4. 10:2 (1:1)
Oba týmy měly dlouho problémy dát si 2 přesné přihrávky za sebou, poté však hra začala mít spád. Ve druhé půli hosté bez možnosti střídat úplně odpadli a domácí si zastříleli a jednoznačně vyhráli. Procházka,Rajniš
Well Done Velká Bučina FK
Aleksandr Kudriavtcev – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Andrii Iakymenko, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov vs Jiří Krofta – Lukáš Drbohlav, Martin Hora, Jan Janovský, Richard Matouš, Jiří Pecháček, Milan Roulich
29., 46., 49. Vladimir Timanov
33., 35., 36., 37., 56. Nikita Baranovsky
51., 58. Iegor Martynov
16., 57. Richard Matouš 55. Richard Matouš
13. 4. 14 20:00 ZABEH Petrovice A Well Done 3. 2:2 (2:2)
Zasloužená remíza v bojovném utkání. Procházka M.
Petrovice A Well Done
Lukáš Sieber – Jiří Andrýsek, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Lukáš Müller, Cristinel Oprea, David Vojáček vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov
15. Lukáš Müller
20. Vladimír Čech
6. Oleksii Ostrenskyi
24. Nikita Baranovsky
58. Artem Okhritskyi
6. 4. 14 13:45 P2 Well Done Airconquest F.F.C. 2. 11:0 (3:0)
Well Done po celou dobu utkání dominovali, což potvrdili góly v druhém poločase. Jinak poklidné utkání bez faulů. Lukáš Holubec, Petr Pekárek
Well Done Airconquest F.F.C.
Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov vs Jiří Bican – Jan Horák, David Hübner, Martin Jeník, Václav Kružík, Jiří Rameš, Martin Šorma, Marek Soukup
26., 47. Glib Kushnir
28., 28., 60. Vladimir Timanov
33. Ievgen Kliushnyk
37., 40., 58. Oleksii Ostrenskyi
44. Iegor Martynov
58. Nikita Baranovsky
29. 3. 14 12:30 TEMPO Komety FC B Well Done 1. 2:1 (1:1)
Velmi zajímavé utkání až do samého závěru. Domácí se dostali do vedení, ale hostům se ještě do půle podařilo vyrovnat. Ve druhé půli byli domácí o něco lepší a zaslouženě vstřelili vítěznou branku. Tomáš Horvát, Michal Mach
Komety FC B Well Done
Alexej Tsarev – Yan Bastrykin, Alexander Bondarev, Alexander Novoselov, Jakub Raboch, Eduard Reypashi, Sebastian Skradde vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Artem Okhritskyi, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov