Jasné vítězství Lachtánků. Tomáš Hájek, Jaroslav Urban
Daniel Marek – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Jan Procházka, Zdeněk Roubal, Jaroslav Šedina, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Ivo Tyburec – Jiří Baroch, Martin Chaloupka, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka
35., 49. Martin Chaloupka
36. Jan Tyburec
57. Martin Špička
12. 11. 14 19:30 BIHOR Filipi SK Alkohol Tea FC 9. 2:3 (1:2)
Domácí měli fyzickou převahu, hosté herní a jejich krásné kombinace neskončily gólem často jen kvůli výbornému gólmanu Filipi.
Filipi SK Alkohol Tea FC
Jiří KlicpouchZdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Tomáš Tóth, Petr Vaněček vs Daniel Marek – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík
7. Robin Poul
36. Zdeněk Hanzlík
55 Jakub Navrátil 12. Jiří Neuwirth
29. OG
59. Zdeněk Roubal
29. 10. 14 19:00 P3 Alkohol Tea FC Eden 1999 8. 2:3 (0:2)
Eden málem ztratil jasné vítězství, rozhodl Mach 2 minuty před koncem nechytatelnou bombou. Pavel Brejla, Leo Švéda
Alkohol Tea FC Eden 1999
Daniel Marek – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Jaroslav Šedina, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Karel Mařík – Robert Domašínský, Zdeněk Kašpárek, Jan Kotlář, David Mach, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák
46. Jiří Neuwirth
55. Jan Neuvirth
16., 21. Martin Mužák
58. David Mach
22. 10. 14 19:45 HRAB2 Démoni Alkohol Tea FC 7. 2:0 (1:0)
Jan Bek, Jakub Šenkárčin
Démoni Alkohol Tea FC
Jiří Přeučil – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov, Petr Wolf vs Zdeněk Roubal – Daniel Marek, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Jaroslav Šedina, Stanislav Slušný
8., 58. Pavel Drápal
15. 10. 14 18:15 HOSTI Alkohol Tea FC Bába FC 6. 2:1 (1:0)
Pohledné utkání, které bylo téměř celé vyrovnané, ale domácí deset minut před koncem vsítili rozhodující branku. Dufek
Alkohol Tea FC Bába FC
Daniel Marek – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný vs Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Václav First, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Vojtěch Říha
3. Stanislav Slušný
50. Jan Procházka
32. David Mally
1. 10. 14 19:45 HRAB2 Alkohol Tea FC Pozdní sběr II 5. 3:4 (1:3)
Pěkné a slušné utkání ovládl Pozdní sběr i přes závěrečný nápor svého soupeře. Šišák
Alkohol Tea FC Pozdní sběr II
Zdeněk Roubal – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Jaroslav Šedina, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Martin Hosnedl – Vilém Černý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
21. Jan Procházka
32., 50. Kamil Nezval
2., 36. Ondřej Štefančik
12., 25. Ondřej Štika
24. 9. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Alkohol Tea FC 4. 3:1 (3:0)
Utkání průměrné úrovně proběhlo s menší převahou domácích, kteří zaslouženě vyhráli.
Guatemalské ještěrky Alkohol Tea FC
Jan Ries – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Tomáš Půček, Michal Turza vs Jaroslav Šedina – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík
1., 10. Petr Dvořák
25. Milan Bubeníček
58. Jan Neuvirth
17. 9. 14 20:45 MIKU2 Alkohol Tea FC AG team 3. 2:2 (0:1)
První poločas byl lehkým oťukáváním, druhá se hrál nahoru-dolů. Remíza byla zasloužená.
Alkohol Tea FC AG team
Daniel Marek – Jan Neuvirth, Jan Procházka, Zdeněk Roubal, Jaroslav Šedina, Tomáš Václavík vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Ondřej Krejčík, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír
39. Zdeněk Roubal
16. Ondřej Krejčík
45. Dominik Šír
10. 9. 14 19:00 METE1 Oratoř Kobylisy Alkohol Tea FC 2. 4:3 (3:1)
Domácí byli lepším týmem a když hosté dokázali v závěru zdramatizovat utkání, domácí si úplný konec zápasu pohlídali. Klail
Oratoř Kobylisy Alkohol Tea FC
František Rodr – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Zdeněk Roubal – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Jaroslav Šedina, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík
19., 30., 48. Radek Vodička
21. Tomáš Erben
14. Kamil Nezval
50. Jaroslav Šedina
56. Tomáš Václavík
3. 9. 14 19:30 METE1 Alkohol Tea FC Mystique Dynamo CF 1. 1:5 (0:1)
Od počátečních minut byla znát převaha hostů, kteří nakonec zvítězili 5:1. Jaroslav Třešňák, Miroslav Picek
Alkohol Tea FC Mystique Dynamo CF
Martin Soška – Daniel Marek, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Tomáš Moravec – Michal Burda, Jiří Burian, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Zdeněk Půta