Po 13.10.14 20:30 STER3 Zde je místo ... Rumpra Praha FC   (HL8G)

3. 12. 14 18:15 MIKU4 Mystique Dynamo CF Guatemalské ještěrky 11. 8:2 (3:2)
Pěkné utkání, utočná smršť na obou stranách. Husák, Český
Tomáš Moravec – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
55. Ladislav Nový
60. Aleš Moravec
4., 11. Martin Pešek
19. 11. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky M - Bubo A 10. 4:6 (0:1)
Poklidné utkání, ve kterém bylo Bubo od začátku mírně lepším týmem. Po získání uklidňujícho náskoku se zápas změnil v lehkovážnou přestřelku, kdy oba gólmani předvedli několik úžasných kiksů a obrany tomu jen přihlížely. Jakub Vítek, Miroslav Lauš
Guatemalské ještěrky M - Bubo A
František Bartůněk – Jan Dvořáček, Petr Pavlík, Martin Pešek, Tomáš Půček, Robin Vyhnálek vs František Roub – Jan Bartoň, Jan Dušek, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lubomír Mojžíš, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman
58. Jan Dušek
12. 11. 14 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Guatemalské ještěrky 9. 7:0 (3:0)
Velice korektně hrané utkání s vysokým skóre pro domácí celek.
Lachtánci 1.WC Guatemalské ještěrky
Ivo Tyburec – Jiří Baroch, Martin Chaloupka, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Jakub Hovorka, Petr Pavlík, Tomáš Půček, Robin Vyhnálek
12., 24., 46., 60. Jiří Baroch
20. Jan Tyburec
33. Josef Maršík
57. Jan Vokůrka
29. 10. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Filipi SK 8. 3:5 (2:1)
I přes poločasové vedení domácích se hráči hostů ve druhém poločase rapidně zlepšili což vedlo k výhře.
Guatemalské ještěrky Filipi SK
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Petr Pavlík, Michal Turza vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
13., 58. Michal Turza
21. Petr Dvořák
19., 49. Zdeněk Hanzlík
35. Eliseu Tavares Mane
52. Miroslav Rožníček
54. Pavel Kořánek
22. 10. 14 19:15 STER1 Eden 1999 Guatemalské ještěrky 7. 4:1 (4:0)
Domácí byli lepším týmem. Klail, Hertlová
Eden 1999 Guatemalské ještěrky
Karel Mařík – Zdeněk Kašpárek, David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Petr Pavlík, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
54. Petr Dvořák
15. 10. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Démoni 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté lepší v důrazu. Ondřej Čmelík
Guatemalské ještěrky Démoni
František Bartůněk – Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Petr Pavlík, Tomáš Půček, Michal Turza vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Petr Wolf
32. Petr Dvořák 18 Tomáš Půček 5. Stanislav Petroušek
35. Pavel Drápal
8. 10. 14 19:15 STER3 Guatemalské ještěrky Oratoř Kobylisy 1. 1:8 (1:6)
Jednoznačný zápas. Jiří Beneš, Jiří Šmat
Guatemalské ještěrky Oratoř Kobylisy
Jan Ries – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Jan Kalík, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Petr Kabele – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Jiří Tecl, Radek Vodička
25. Petr Dvořák 3. Rostislav Přibyl
5., 22., 40., 59. Radek Vodička
19., 20. Lukáš Kučera
29. Tomáš Kučera
1. 10. 14 18:15 HOSTI Bába FC Guatemalské ještěrky 5. 6:2 (5:0)
Již v prvním poločase bylo o výsledku téměř rozhodnuto, když Bába vedla už 5:0. Druhý poločas Ještěrky přidaly v přesnosti i důrazu a výsledkem bylo snížení stavu. Husák
Bába FC Guatemalské ještěrky
Radek Chaloupka – Martin Brož, Václav First, David Mally, Tomáš Mertha, Eduard Polášek, Vojtěch Říha, Marek Starý vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Jan Kalík, Tomáš Půček, Michal Turza
12. Marek Starý
19., 22., 27. David Mally
30. Martin Brož
55. Tomáš Mertha
31. Michal Turza
24. 9. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Alkohol Tea FC 4. 3:1 (3:0)
Utkání průměrné úrovně proběhlo s menší převahou domácích, kteří zaslouženě vyhráli.
Guatemalské ještěrky Alkohol Tea FC
Jan Ries – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Tomáš Půček, Michal Turza vs Jaroslav Šedina – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík
1., 10. Petr Dvořák
25. Milan Bubeníček
58. Jan Neuvirth
17. 9. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Pozdní sběr II 3. 1:6 (0:2)
Od začátku zápasu výrazná převaha hostujícího týmu. Již ve 3. minutě se sám před brankářem ocitl hráč č. 7 Štika, ale netrefil bránu. Ve 26. minutě hráč č. 2 Pálenkáš nastřelil tyč, a tak poločas skončil "pouze" 2:0. Ve druhé půli se podařilo hostům ve 46. minutě snížit na 4:1 a poté opět dominovali hosté, kteří přes několik neproměněných šancí zvítězili zaslouženě 6:1. Marek Valter, Michal Stareček
Guatemalské ještěrky Pozdní sběr II
František Bartůněk – Robert Češka, Jan Dvořáček, Jakub Hovorka, Petr Pavlík, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Martin Hosnedl – Vilém Černý, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
46. Jan Dvořáček 18. Radek Pálenkáš
19., 45., 51., 53. Ondřej Štefančik
43. Ondřej Štika
10. 9. 14 19:15 STER1 AG team Guatemalské ještěrky 2. 2:2 (1:2)
Ještěrky vedly 2:0, ale soupeř dokázal vyrovnat a mohl i vyhrát, jenže závěrečnou krátkou přesilovku nevyužil. Hošek