4. 12. 14 20:45 MIKU4 Taurin 1.FC Albuquerque tuplaks 11. 4:6 (2:2)
Kvalitní svižné utkání. Zvítězil šťastnější tým. Procházka M.
Petr Kubíček – Vojtěch Bureš, Martin Dlabáček, Michal Kubát, Daniel Milota, Robert Šimek, Jan Staněk, Marek Strnad vs Martin Bouška – David Glynn, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Petr Zicha
43. Zdeněk Stejskal
49. Roman Machů
60. Miroslav Paštěka
20. 11. 14 19:30 MIKU2 Albuquerque tuplaks Slamník I.USP 10. 5:1 (5:0)
Hosté byli individuálně vyspělejší, ale bylo jich o 1 méně a nepřistoupili na obranou hru. Vítězové předvedli kolektivní výkon, který korunovali množstvím šancí plynoucích z nedůrazné obrany soupeře. Jan Vrba, Radek Juriš
Albuquerque tuplaks Slamník I.USP
Václav Rára – David Glynn, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Tomáš Kováč, Roman Machů, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Petr Zicha vs Jan Věžník – Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Filip Sidorjak
6. Jan Holý
8., 27., 28. Roman Machů
24. Jiří Smitka
58. Zbyněk Mleziva
13. 11. 14 19:30 MIKU2 Pašáci Albuquerque tuplaks 9. 1:4 (1:1)
Pohodové utkání, jehož výsledek odpovídá vývoji zápasu.
Pašáci Albuquerque tuplaks
Milan Miga – Petr Geisler, Zdeněk Gregar, Ondřej Jedlička, Jan Musil, Tomáš Pikula, Josef Světlík vs Martin Bouška – David Glynn, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Tomáš Kováč, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Petr Zicha
28. Josef Světlík 20., 41. Roman Machů
38., 55. Jan Holý
6. 11. 14 19:30 MIKU1 Albuquerque tuplaks Koloušci AK 8. 2:2 (1:0)
Tuplaks vyhráli první půli, ale ve druhé se zlepšili Koloušci a dokázali nakonec z 0:2 udělat remízu 2:2. Ries
Albuquerque tuplaks Koloušci AK
Martin Bouška – David Glynn, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Petr Zicha vs Václav Slunka – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Dominik Petko, Štěpán Šiška
13. Jan Holý
38. Miroslav Paštěka
50. Jan Jašek
60. František Barták
23. 10. 14 20:45 MIKU4 Jemné a Solené 1.FC Albuquerque tuplaks 7. 2:1 (1:0)
Bojovné utkání od začátku do konce. Kovařík, Vážan
Jemné a Solené 1.FC Albuquerque tuplaks
Josef Kobza – Martin Cach, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Martin Král, Hynek Moravec, Jan Šusta vs Martin Bouška – David Glynn, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Petr Zicha
15. Jiří Chvatík
52. Martin Král
26 Josef Kobza 57. Roman Machů
16. 10. 14 19:30 MIKU2 Albuquerque tuplaks Inter Bubeneč 6. 2:2 (0:2)
Domácí hráli celá poločas ve čtyřech v polo, proto po první půli prohrávali 0:2. Ve druhém poločase už domácí nastoupili v pěti a dokázali zápas vyrovnat. Zápas se hrál v rychlém tempu a bez zákeřných faulů. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Albuquerque tuplaks Inter Bubeneč
Václav Rára – David Glynn, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka vs Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna
39. Miroslav Paštěka
46. David Glynn
13. Bohuslav Stalmach
24. Tomáš Langer
9. 10. 14 19:30 CESMI Fugas CF A Albuquerque tuplaks 5. 1:9 (1:3)
Tuplaks měli od začátku převahu a zaslouženě vyhráli. Jan Váňa
Fugas CF A Albuquerque tuplaks
Tomáš Peterka – Jiří Chmela, Radek Fál, Jan Kárník, Jan Kron, Karel Mikeš, Jan Purkrábek vs Martin Bouška – David Glynn, Gabriel Kaprál, Tomáš Kováč, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal
23. Jan Purkrábek 7., 38., 54., 60. David Glynn
11., 20., 48., 50. Roman Machů
47. Zdeněk Stejskal
2. 10. 14 19:30 MIKU2 Albuquerque tuplaks Fešáci ve vatě 4. 4:7 (0:4)
Technický zápas, ve kterém to s balónem přeci jen uměli lépe Fešáci. Jejich soupeřům zatápěla zejména dvojice Chrdle - Zelenka. Kdyby Chrdle proměnil i své další šance, mohl dát klidně i 10 gólů. Albuquerque v závěru alespoň zkorigovali výsledek. Olmr
Albuquerque tuplaks Fešáci ve vatě
Václav Rára – David Glynn, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal vs Vladimír Hronek – Petr Bittmann, Jiří Chrdle, Lukáš Fadrhons, Jakub Klucký, Jan Mikl, Jakub Šimsa, Jakub Zelenka
32., 52. Jan Holý
44. David Glynn
59. Roman Machů
5., 37. Jakub Zelenka
15., 18., 30., 31., 35. Jiří Chrdle
25. 9. 14 19:30 MIKU1 Albuquerque tuplaks VSK MFF UK Praha A 3. 4:1 (3:0)
Od začátku jednoznačné utkání, ve kterém měl domácí tým spoustu šancí ke vstřelení branky. Nakonec jim k vítězství stačilo vstřelit 4 branky.
Albuquerque tuplaks VSK MFF UK Praha A
Václav Rára – David Glynn, Jan Holý, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Zdeněk Stejskal, Jiří Wolf vs Šimon SrpViktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Ondřej Kučera, Jan Líkař, Tomáš Marek
22. Jan Holý
28. Zdeněk Stejskal
30. Miroslav Paštěka
40. Gabriel Kaprál
11. 9. 14 19:30 MIKU2 A - klub 90 Albuquerque tuplaks 2. 3:4 (2:3)
Zajímavé utkání, v němž si tým A. Tuplaks vytvořil bleskový tříbrankový náskok, hráči A Klubu pak dotahovali, ale vyrovnat nestihli. Trnka
A - klub 90 Albuquerque tuplaks
Milan SvobodaLukáš Bartoš, Martin Dvořák, David Mareš, Zdeněk Pavlík, Vojtěch Široký, Michal Svoboda vs Martin Bouška – David Glynn, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Roman Machů, Miroslav Paštěka, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Jiří Wolf
13., 60. Lukáš Bartoš
14. Martin Dvořák
2. Gabriel Kaprál
2. Miroslav Paštěka
4. Jiří Smitka
38. David Glynn
4. 9. 14 19:30 MIKU2 Albuquerque tuplaks Tuscarora 03 1. 2:2 (1:1)
Velmi kvalitní, pohledné a čistě hrané utkání, které zaslouženě skončilo dělbou bodů. Martin Fila, Petr Žáček