Po 6.10.14 19:00 P3 Estudiantes Vibromax 2012   (SVL3A)
Po 6.10.14 20:15 P3 Stará garda Orange Predators A   (HL4A)
Út 7.10.14 19:00 P1 Les Miserables Steve   (HL4B)
Út 7.10.14 20:15 P1 GFC Regent B 4 TD Ala Bundy B   (HL7C)
Po 13.10.14 19:00 SANC2 Křídla Ďáblic VET B Vyprahlo FC VET   (VL4A)
Po 13.10.14 20:15 SANC2 Brázda OZ Banzai   (HL7F)

27. 11. 14 18:15 MIKU3 VŠSK MFF UK VET B Jawa - Techno team 11. 3:3 (2:2)
V úvodu lepší hosté zaslouženě vedli, poté se hra vyrovnala a utkání se přelévalo ze strany na stranu. V závěru zaslouženě hosté vyrovnali. Utkání fair play. Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán
VŠSK MFF UK VET B Jawa - Techno team
Lumír Žák – Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Pavel Käss, Petr Kos, Jakub Müller, Petr Sváček, Miroslav Ulrich vs Vladimír Hora – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý
21. Petr Kos
26., 40. Viktor Bobro
10., 19. Daniel Burle
59. Pavel Svátek
14. 11. 14 20:15 ZABEH Jawa - Techno team Tyran Saens 1.FC VET B 10. 2:4 (1:2)
Ze strany domácích hodně nervózní utkání. Hosté vyhráli zalouženě. Využili více šancí. Tomáš Kováč, Roman Machů
Jawa - Techno team Tyran Saens 1.FC VET B
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Pavel Švejda
59. Petr Novák
6. 11. 14 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Jawa - Techno team 9. 5:6 (2:3)
Bojovné utkání s pěknými brankami na obou stranách. Hosté byli šťastnějším týmem a v závěru rozhodli o svém vítězství. Jan Lehejček, Tomáš Hubata-Vacek
Tamu Pua 1.FC VET Jawa - Techno team
Jiří Vlček – Jan Blažek, Jaromír Frühling, Štefan Grivalský, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, Jan Klapač, Lubomír Ondráček, Ivo Raděj, Petr Záhorský vs Vladimír Hora – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý
18., 32., 35., 55. Petr Záhorský
26. Lubomír Ondráček
15., 27., 57. Daniel Rezek
25., 52. Daniel Burle
46. Pavel Svátek
30. 10. 14 19:15 SCBEC Jawa - Techno team Nemesis VET 8. 4:7 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodl Nemesis o svém vítězství už v úvodu druhé půle. Trnka
Jawa - Techno team Nemesis VET
Vladimír Hora – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Karel Vyšata – Jan Beneš, David Bimka, Martin Bušek, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Martin Šiman
50. Jan Průša
23. 10. 14 20:45 DEKAN Masters V Jawa - Techno team 7. 6:6 (2:6)
Zápas dvou rozdílných poločasů stihnul  Masters vyrovnat. Lubomír Hluší
Masters V Jawa - Techno team
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Vladimír Hora – Daniel Burle, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý
20. Daniel Rezek
9. 10. 14 20:15 P2 Mamba club V Jawa - Techno team 5. 2:0 (1:0)
Pohledné kombinační utkání vyhrálo šťastnější mužstvo domácích. Plucar, Vukovič
Mamba club V Jawa - Techno team
Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Petr Kment, Petr Knap, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Roman Žítek vs Vladimír Hora – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý
18. Tomáš Slavík
56. Adrian Hrušovský
2. 10. 14 20:45 MIKU3 Jawa - Techno team Hertha ZMZ VET 4. 2:4 (2:3)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Výhra byla ovšem zasloužená. Šmakal, Buřil
Jawa - Techno team Hertha ZMZ VET
Pavel Gerschon – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Martin Med, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil
8. Pavel Svátek
30. Daniel Burle
2. Jan Pospíšil
6. Martin Med
9., 40. Jan Kočí
26. 9. 14 18:00 ZAK Jawa - Techno team Hell´s Old Boys 3. 2:6 (1:3)
Zápas již v prvním poločase ovládli hosté. Po zbytek zápasu si náskok udržovali.
Jawa - Techno team Hell´s Old Boys
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
24. Pavel Svátek
47. Daniel Veselý
4., 27., 31., 57. Miroslav Kos
18., 55. Tomáš Růžička
18. 9. 14 19:30 ZAK Jawa - Techno team K.F.C. FC VET 6. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání plné zvratů. Větší štěstí nakonec měli domácí. Čapla M., Kočí
Jawa - Techno team K.F.C. FC VET
Vladimír Hora – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Jan Nielsen – Jan Illek, Miroslav Merhaut, Martin Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Karel Valeš
1., 40. Daniel Burle
25. Daniel Veselý
18. Martin Mžourek
20. Miroslav Merhaut
11. 9. 14 18:15 MIKU4 Felix club (seniors) Jawa - Techno team 2. 3:6 (1:2)
Utkání bylo vyrovnané, v první půli měli více ze hry domácí, ale nedokázali proměnit své šance. Ve druhé půli hosté lepším týmem a po zásluze vyhráli.
Felix club (seniors) Jawa - Techno team
Robert Žák – Milan Krch, Milan Levrinc, Pavel Makovský, Milan Musil, Michal Páník, Pavel Provazník, David Řezníček, Petr Švonc vs Vladimír Hora – Daniel Burle, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý
27. Michal Páník
43., 55. Pavel Makovský
20. Daniel Burle
27., 58. Daniel Veselý
50., 51., 57. Daniel Rezek
4. 9. 14 17:00 HANSP Jawa - Techno team X-team 1. 5:1 (2:1)
Utkání solidní úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh, ve druhé půli byli domácí jasně lepší a zaslouženě vyhráli.
Jawa - Techno team X-team
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Marek Podhorný – Petr Antal, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Zdeněk Míka, Kamil Molnár, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček