Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 27.11.14 | 18:15 | ZAK | Modrý Svině A Rum Zahořany HT | 11. | 3:2 |
St 12.11.14 | 20:30 | STER3 | Rum Zahořany HT Lazareth | 10. | 1:2 |
Čt 6.11.14 | 19:00 | ZABEH | Kamarádi 1.FC Rum Zahořany HT | 9. | 1:2 |
Čt 23.10.14 | 17:00 | BECH | Rum Zahořany HT Palouček AC | 7. | 5:1 |
Pá 17.10.14 | 19:30 | BECH | Alténa ST Rum Zahořany HT | 6. | 1:1 |
Čt 9.10.14 | 20:45 | ZAK | Rum Zahořany HT ALT 1.AK | 5. | 1:4 |
Čt 2.10.14 | 17:00 | HANSP | AC SK FC Rum Zahořany HT | 4. | 1:1 |
Čt 25.9.14 | 18:15 | BECH | Rum Zahořany HT K.K.K. | 8. | 3:3 |
Čt 18.9.14 | 18:45 | zzNOVOB | Rum Zahořany HT Polnohospodár Praha | 3. | 2:3 |
Pá 12.9.14 | 18:00 | SCBEC | Dromedarians Praha Rum Zahořany HT | 2. | 0:2 |
Čt 4.9.14 | 17:30 | zzNOVOB | Rum Zahořany HT Opatovští kanonýři FC | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palouček AC | 11 | 10 | 0 | 1 | 62:26 | 20 |
2. | Modrý Svině A | 11 | 9 | 0 | 2 | 35:19 | 18 |
3. | AC SK FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:28 | 15 |
4. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:29 | 13 |
5. | Polnohospodár Praha | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:25 | 13 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:35 | 10 |
7. | Rum Zahořany HT | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:23 | 9 |
8. | Lazareth | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:40 | 9 |
9. | K.K.K. | 11 | 2 | 4 | 5 | 32:29 | 8 |
10. | Dromedarians Praha | 11 | 2 | 4 | 5 | 18:21 | 8 |
11. | Alténa ST | 11 | 2 | 3 | 6 | 21:32 | 7 |
12. | Kamarádi 1.FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 17:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 8.10.14 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Queens Park Club (HL2B) |
St 8.10.14 | 20:15 | P1 | Šrot FC VET Křídla Ďáblic VET A (VL2B) |
Čt 13.11.14 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Lomíci (SVL3B) |
Čt 13.11.14 | 18:15 | ZAK | Super Naděje B Sokol Vysočany SUP (SVL3B) |
Pá 21.11.14 | 18:00 | P2 | Purple Team AFK Bohemia AFK (HL5F) |
Pá 21.11.14 | 19:15 | P2 | Klucy PFS Haryba FK (HL8J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doktor Marek | 11 | 2 |
Hais Jakub | 9 | 7 |
Janeš Josef | 10 | 1 |
Klouda Miroslav | 4 | 0 |
Koldcsiter Tomáš | 8 | 0 |
Kramer Petr | 1 | 0 |
Krpata David | 4 | 0 |
Lhotský Petr | 4 | 0 |
Lhotský ml. Jiří | 3 | 0 |
Nepraš Petr | 9 | 2 |
Petřina Radek | 8 | 5 |
Pouček Tomáš | 8 | 0 |
Škába Zdeněk | 5 | 1 |
Vidner Lukáš | 10 | 5 |