Po 27.10.14 18:15 BECH Digi Prague FC All Blacks   (HL8B)
Po 27.10.14 19:30 BECH Don Giovanni Sklenářka FC   (HL4A)
Po 27.10.14 20:45 BECH Míchačky Admira 97   (HL8B)

3. 12. 14 19:00 P3 Queens Park Club Internazionale AC 11. 3:1 (2:0)
Zasloužená výhra lepších domácích. Kučera
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček vs Oleg Ciumas – Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Dias Idrissov, Dumitru Mileli, Anton Salaujov, Oleg Shvedov
12. Pavel Hrubeš
50. Ondřej Sedláček
41. Kazbek Dzabaev
19. 11. 14 19:30 HOSTI Amfora restaurant Queens Park Club 10. 1:3 (0:2)
Pohledné utkání odehrávající se v přátelském duchu zaslouženě vyhráli hosté. Roland Kralik, Lukáš Jarrah
Amfora restaurant Queens Park Club
Jan Sekanina – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Andrej Kuzený, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Ondřej Tůma vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Srdan Hadžiosmanovič, Pavel Hrubeš, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček
60. Stanislav Ptáček 11. Michael Barák
25. Jan Nebřenský
57. Srdan Hadžiosmanovič
14. 11. 14 20:45 HANSP Queens Park Club Noční dravci 9. 3:4 (1:3)
Dravci využili v prvním poločase svoje šance a i když domácí po přestávce dotahovali, vyrovnat se jim nepodařilo. Vladimír Rys, Michal Jariš
Queens Park Club Noční dravci
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Srdan Hadžiosmanovič, Pavel Hrubeš, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček vs Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
3., 36. Tomáš Proskočil
59. OG
16., 17., 25., 32. Ondřej Staněk
29. 10. 14 19:30 HOSTI Inter Lotyšák A Queens Park Club 8. 1:3 (0:2)
Vyrovnané utkání rozhodl konec prvního poločasu, kdy hosté odskočili soupeři na dvě branky. Po změně stran oba soupeři skórovali pouze jednou. Závěrečný tlak Interu vyšel naprázdno. Čapla
Inter Lotyšák A Queens Park Club
Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Martin Hrubeš, Jiří Janoušek, Petr Sedláček vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Jan Nebřenský, Ondřej Sedláček, Petr Voves
51. Martin Hrubeš 27. Pavel Hrubeš
29., 48. Petr Voves
22. 10. 14 19:30 HOSTI Queens Park Club Deko 7. 0:2 (0:1)
Hráči hostů byli v první půli lepším týmem a zaslouženě šli do vedení. Ve druhé půli byli postupně lepší domácí avšak branka z jejich kopaček nepřišla. Voldán
Queens Park Club Deko
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček vs Petr Štěpán – Václav Janoušek, Ota Járka, Filip Kolman, Pavel Kozák, Petr Krištůfek, Ondřej Lang, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml.
29. Filip Kolman
59. Ondřej Lang
14. 10. 14 19:00 P3 Úderka Žižkov junioři Queens Park Club 6. 3:8 (1:2)
Zasloužená výhra hostů. Lukáš Fiala, Zbyněk Tetour
Úderka Žižkov junioři Queens Park Club
Luděk Novotný – Marek Hanousek, Filip Hereš, Rostislav Kohoutek, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček
8., 31., 42. Marek Hanousek 23., 28. Ondřej Sedláček
40., 50., 51., 55. Jan Nebřenský
42. Martin Prachař
60. Tomáš Proskočil
8. 10. 14 19:00 P1 Petrohradská BFK A Queens Park Club 5. 0:1 (0:0)
Hraje se na góly a ne na tyče a šance. Skóre 0:1, tyče 4:0, šance 9:3. Rozhodla poslední minuta. Výborný zápas z obou stran. Kohout
Petrohradská BFK A Queens Park Club
Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Radoslav Melničuk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka vs Jakub Halamka – Michael Barák, Pavel Hrubeš, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček
60. Pavel Hrubeš
1. 10. 14 19:30 HOSTI Queens Park Club Traktor humus A 4. 1:4 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase, kdy padl na každé straně jeden gól, hosté přidali a otočili zápas na svoji stranu. Husák
Queens Park Club Traktor humus A
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Srdan Hadžiosmanovič, Pavel Hrubeš, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček, Petr Voves vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Aleš Dohnal, Bohumil Exner, Michal Kropík, David Kudrnáč, Marcel Palašta, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
11. Martin Prachař 2., 42., 49., 59. Michal Kropík
27. 9. 14 08:45 HOSTI 4077 DUCKS Queens Park Club 3. 3:3 (2:1)
Pohledné utkání hrané v ranních hodinách. Začátek byl od obou mužstev ospalý, ale poté se hrál hezký fotbal. Ve vedení se vystřídala obě mužstva a remíza se zdá být zasloužená. Dufek
4077 DUCKS Queens Park Club
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha vs Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček
26., 27. Zdeněk Vácha
55. Lukáš Hakl
18. Petr Bělohlav
35. Jan Nebřenský
44. Michael Barák
19. 9. 14 18:15 HOSTI Queens Park Club The Penguins 6:5 B 2. 1:1 (1:0)
QPC šli do vedení, vedli celý zápas, hosté vyrovnali po kopu z rohu šťastnou tečí. Paleček, Linhart
Queens Park Club The Penguins 6:5 B
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček vs Pravoslav Liška – Milan Boubín ml., Jan Dolejška, Martin Jakeš, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora
14. Petr Metzger 56. Milan Boubín ml.
10. 9. 14 19:30 HOSTI Tuscarora A Queens Park Club 1. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka hostujícího Proskočila, který byl u všeho podstatného.