12. Klub odložených mužů 11 2 1 8 32:64 5

Ne 19.10.14 16:00 HOSTI Protector 1320 FC Horsis heads   (HL7K)
Ne 19.10.14 17:15 HOSTI Lipodur FC A F3N FC B   (HL8P)
Ne 19.10.14 18:30 HOSTI Hell Avalanche ZAHR 1.FC   (HL8P)
So 1.11.14 10:00 P1 Kalich club Žižkov GP Rangers   (HL8K)
So 1.11.14 11:15 P1 Kanonýři Fk.JTS Praha   (HL8K)
So 1.11.14 12:30 P1 Ontosport Avengers FC   (HL7I)

30. 11. 14 18:45 TEMPO Praetorians FC A Blesk VK A 11. 3:3 (0:3)
Po vynikající 1.půli hosté odešli a své slibné vedení neudrželi. Domácí začali být více na balonu a vyrovnání přišlo sice v poslední minutě, ale zaslouženě. Hosté byli nakonec spokojeni i s bodem. Milan Vojtěch, Milan Šimek
Praetorians FC A Blesk VK A
Daniel Sander – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, David Kodálík, Martin Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander vs Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
31. David Kodálík
37., 60. Stanislav Gregor
1., 13. Jakub Stloukal
30. Jan Ludmila
17. 11. 14 20:00 P3 F.R.F. mit vocet Praetorians FC A 10. 1:3 (1:2)
Kvalitní utkání v režii hostů. Ty také po zásluze vyhráli. Bouzid
F.R.F. mit vocet Praetorians FC A
Karel Dub – Martin Fiala, Petr Kristoforski, Josef Langer, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Šebesta, Martin Škapa, David Smorádek, Lukáš Vondra vs Daniel Sander – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, David Kodálík, Martin Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander
8. Martin Fiala 15 Josef Langer 18. Stanislav Gregor
19. Lukáš Houška
45. Jiří Sander
9. 11. 14 13:45 TEMPO Praetorians FC A Bez názvu 9. 5:5 (1:2)
Pohledné utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí více drželi míč a v závěru zaslouženě vyrovnali. Hosté odehráli zápas bez střídání.
Praetorians FC A Bez názvu
David Kodálík – Daniel Borský, Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Michal Provazník, Petr Provazník, Daniel Sander, Jiří Sander vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, David Staněk
20. Jiří Sander
44., 47., 60. Michal Provazník
57. Daniel Borský
2., 35., 46., 50. Jaroslav Láznička
3. David Staněk
2. 11. 14 16:15 TEMPO Klub odložených mužů Praetorians FC A 8. 6:2 (3:2)
Výborný zápas. Hosté čekali na příchod golmana. Ten dorazil až na posledních 20 minut. Možná by se zápas vyvíjel uplně jinak. Domácí byli kombinačně lepší. Čapla, Tomanec
Klub odložených mužů Praetorians FC A
Jaroslav Voráček – David Hošek, Jan Karban, Marek Látal, Ondřej Nekola, Martin Pišl, Ondřej Prchal vs Martin Smižanský – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Michal Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander, Pavel Vrtiška
6., 58. Martin Pišl
11., 60. Jan Karban
16. David Hošek
41. Ondřej Nekola
2. Tomáš Cigánek
7. Stanislav Gregor
26. 10. 14 15:00 TEMPO Praetorians FC A Sací komando Modřany 7. 2:4 (2:1)
Vyrovnané utkání pro sebe dokázali strhnout hosté, kteří v pětiminutové pasáži druhého poločasu obrátili skóre z prvního poločasu. Nejlepší hráč utkání byl hostující Čížek, za zmínku stojí i výkon brankáře Kalbáče, jenž svůj tým v důležitých chvílích podržel. Za domácí se zápas nejvíce povedl střelci druhého gólu Vrtiškovi. Michael Ernest, Martin Kettner
Praetorians FC A Sací komando Modřany
Martin Smižanský – Tomáš Cigánek, Lukáš Houška, David Kodálík, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander, Pavel Vrtiška vs Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Lukáš Hlavatý, Michal Kalbáč ml., Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec, Tomáš Strnad, Jan Zachar, Miroslav Ženíšek
24. Michal Provazník
29. Pavel Vrtiška
12., 45. Ondřej Čížek
41. Tomáš Strnad
52. Lukáš Hlavatý
12. 10. 14 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Praetorians FC A 6. 5:6 (3:2)
Utkání slušné úrovně, kdy rozhodl gól v poslední minutě přes celé hřiště. Tomáš Peterka, Jan Kilián
Úžas 1.FFS Praetorians FC A
Martin Mráz – Pavel Krištůfek, Jan Pořízek, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, František Tůma, Oliver Vitz vs Martin Smižanský – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, David Kodálík, Martin Provazník, Daniel Sander, Jiří Sander
32., 39., 50. Daniel Sander
5. 10. 14 18:15 DABLI Periferie United Praetorians FC A 5. 6:3 (3:1)
Tým domácích byl kombinačně i technicky lepší a proto zvítězil.
Periferie United Praetorians FC A
Vojtěch Buřič – Martin Binar, Marek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Michal Šoka, Michal Sopko, Martin Štěrba, Jan Zídek vs Martin Smižanský – Daniel Borský, Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Jiří Sander
8. Martin Štěrba
10., 38. Marek Holeš
16. Jan Zídek
55., 56. Michal Šoka
47. Martin Provazník
58. Michal Provazník
28. 9. 14 16:15 DEKAN Praetorians FC A Květák 4. 4:2 (1:1)
Utkání bylo vedené ve férovém duchu. Atraktivní, hodně střel a šancí. Brankář hostů hrál hodně ofenzivně a zapojoval se do kombinace. Michal Nůsek, Václav Veselka
Praetorians FC A Květák
Daniel Sander – Tomáš Cigánek, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander, Pavel Vrtiška vs Jan Kalous – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Jan Tesař, Jan Velíšek
16., 44., 57. Michal Provazník
36. Martin Provazník
27. Vít Havel
40. OG
21. 9. 14 18:45 MIKU2 Kolomajzna TJ Praetorians FC A 3. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání. Domácí o něco lepší. Pavel Janeček, Jakub Vaněček
Kolomajzna TJ Praetorians FC A
Karel Klíma – Radoslav Čepák, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Enrique Navarro, Jiří Philipp, Marko Titizov vs Martin Smižanský – Daniel Borský, Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Jiří Sander, Pavel Vrtiška
3. Radoslav Čepák
49. Marko Titizov
59. Michal Košlík
14. 9. 14 18:45 MIKU3 Praetorians FC A Klikaři FC 2. 2:3 (1:3)
Po čistém hattricku Maliny to vypadalo na jednoznačný zápas, ale zbytečná červená karta dala utkání jiný ráz, ovšem Klikaři dostáli svému jménu a soustavný tlak Pretoriánů se štěstím ustáli.
Praetorians FC A Klikaři FC
Martin Smižanský – Daniel Borský, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Daniel Sander, Pavel Vrtiška vs Karel Andrle – Jiří Andrle, David Cholenský, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera
28. Pavel Vrtiška
52. Michal Provazník
6., 19., 20. Petr Malina 12. David Cholenský
17. Jiří Andrle
37. David Cholenský
7. 9. 14 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Praetorians FC A 1. 1:1 (1:1)
Typický remízový zápas přinesl více taktiky než fotbalové krásy.
Kanálpucers PL Praetorians FC A
Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Martin Smižanský – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Daniel Sander, Jiří Sander, Pavel Vrtiška