Ne 12.10.14 16:15 LITVI Vozovna Hloubětín A Real Motion SG   (HL8L)
Ne 12.10.14 17:30 LITVI F3N FC B Koza znezaneřáděná   (HL8P)
Ne 12.10.14 18:45 LITVI Atletico de Toranja Česlo   (HL8L)

29. 11. 14 08:45 P1 Fk.JTS Praha GP Rangers 11. 1:6 (1:3)
Kamil Jurčák – Vitaliy Atamanyuk, Pavel Eger, Miroslav Erbrt, Jaroslav Havlíček, Jaroslav Růžička, Martin Štulík, Jakub Weiss vs Dominik Čemus – Filip Dolan, Jakub Gotthard, Patrik Jantač, Albert Kincl, Matěj Novák, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil, Raimund Unger
21., 42. Mikoláš Obrusník
24., 58. Albert Kincl
54. Matěj Novák
15. 11. 14 10:00 DEKAN Kalich club Žižkov Fk.JTS Praha 10. 4:3 (2:1)
Poklidný zápas na obou stranách, ani hattrick Atamanyuka na to aby si hosté odvezli alespoň bod. Větší štěstí měli domácí, a proto vyhráli. Tomáš Sibřina, Josef Suchánek
Kalich club Žižkov Fk.JTS Praha
Lukáš Somol – Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný vs Kamil JurčákVitaliy Atamanyuk, Miroslav Erbrt, Jaroslav Havlíček, Jaroslav Růžička, Adriano Sochor, Martin Štulík, Jakub Weiss
27., 35. Zdeněk Grůša st.
29. Martin Kretík
51. Antonín Měchura
14., 41., 48. Vitaliy Atamanyuk
8. 11. 14 11:15 BECH Fk.JTS Praha Poštmistři A 9. 1:8 (1:3)
Jednoznačné nezáživné utkání. Hosté jasně lepším týmem. Slušný zápas z obou stran. Duben
Fk.JTS Praha Poštmistři A
Kamil JurčákVitaliy Atamanyuk, Miroslav Erbrt, Jaroslav Havlíček, Jaroslav Růžička, Jakub Weiss vs Tomáš Moravec – Karel Brousil, David Faber, Libor Janásek, Petr Škvor, Artur Zhytnyk
9. Jakub Weiss 1., 40. Artur Zhytnyk
9., 27., 32., 45. David Faber
55. Petr Škvor
57. Karel Brousil
1. 11. 14 11:15 P1 Kanonýři Fk.JTS Praha 8. 1:5 (0:3)
Hosté byli lepším týmem a hlavně efektivnější v zakončení, což rozhodlo o jejich jednoznačném vítězství. Tomáš Cigánek, Daniel Sander
Kanonýři Fk.JTS Praha
David Kohout – David Beneš, Jakub Císař, Václav Houška, Martin Kubíček, Martin Prchal, Ivan Weber vs Kamil JurčákVitaliy Atamanyuk, Pavel Eger, Miroslav Erbrt, Jaroslav Havlíček, Jaroslav Růžička, Jakub Salich, Milan Vereš, Jakub Weiss
41. Ivan Weber 1. Jaroslav Růžička
16. Jakub Salich
18. Jaroslav Havlíček
48., 56. Vitaliy Atamanyuk
25. 10. 14 11:15 ZAK Gremio Fk.JTS Praha 1. 2:5 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli hosté vzali utkání do svých rukou a zaslouženě vyhráli. Kohout,Hauptmann
Gremio Fk.JTS Praha
Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Peter Janda, Josef Kujal, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík vs Kamil Jurčák – Vitaliy Atamanyuk, Jaroslav Havlíček, Jakub Salich, Adriano Sochor, Martin Štulík, Milan Vereš, Jakub Weiss
17. Jaroslav Šafařík
39. Peter Janda
49 Zbyněk Chládek 28., 31. Jaroslav Havlíček
41., 56. Milan Vereš
45. Jakub Salich
18. 10. 14 11:15 ZAK Fk.JTS Praha A.F.K. 7. 0:2 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Pavel Mičánek, Vojtěch Hála
Fk.JTS Praha A.F.K.
Kamil Jurčák – Vitaliy Atamanyuk, Pavel Eger, Jaroslav Havlíček, Jaroslav Růžička, Martin Štulík, Milan Vereš, Jakub Weiss vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Pavol Chovan, Petr Hrbek, Jan Koháry, Václav Krampera, Martin Prejda, Ján Szabó
18. Martin Prejda
21. Ján Szabó
11. 10. 14 13:45 ZAK Šílené veverky Fk.JTS Praha 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, skončilo zaslouženou dělbou bodů. Smetana,Hošek
Šílené veverky Fk.JTS Praha
Ondřej Svoboda – Libor Barto, Pavel Blecharz, Jakub Burian, Tomáš Chlebus, Tomáš Harvánek, Zdeněk Hruboš, David Janda, Marek Janda, Radek Šneeweis, Jurij Vančický vs Kamil JurčákVitaliy Atamanyuk, Jaroslav Havlíček, Jaroslav Růžička, Jakub Salich, Adriano Sochor, Milan Vereš, Jakub Weiss
46. Zdeněk Hruboš 51. Milan Vereš
4. 10. 14 11:15 P1 Fk.JTS Praha Profesoři 5. 0:7 (0:2)
Utkání hrané v duchu fair play, za stálé převahy hostujícího týmu, který zaslouženě vyhrál.
Fk.JTS Praha Profesoři
Kamil Jurčák – Vitaliy Atamanyuk, Jaroslav Růžička, Jakub Salich, Martin Štulík, Milan Vereš, Jakub Weiss vs Vladislav Ferkl – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Jiří Procházka, Nikolas Velios
6., 59. Nikolas Velios
13., 48., 54. Václav Farský
39., 52. Martin Nůsek
20. 9. 14 11:15 P1 Fk.JTS Praha Kopanda team FC 3. 3:3 (1:0)
Podprůměrné utkání, plné nepřesností a chyb. Zasloužená remíza. Rosenberger
Fk.JTS Praha Kopanda team FC
Kamil Jurčák – Vitaliy Atamanyuk, Miroslav Erbrt, Jaroslav Havlíček, Jaroslav Růžička, Jakub Salich, Adriano Sochor, Martin Štulík, Milan Vereš, Jakub Weiss vs Alois Sečkár – Radek Churaň, Martin Ďuríček, Stanislav Holeček, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Petr Smejkal
2., 47. Jaroslav Havlíček
52. Milan Vereš
40. Martin Ďuríček
42., 49. Radek Churaň
60. Radek Churaň
13. 9. 14 11:15 P1 Šnek FC B Fk.JTS Praha 2. 2:2 (0:0)
V prvním poločase z kvality hry zežloutly listy na stromech, shnila jablka i banány v nedalekých obchodech a přítomná koťátka se šla utopit. V druhém poločase to však byla jiná, mnohem lepší podívaná. Oba týmy potěšily fanoušky gólovou nadílkou Robert Jůza, Jakub Podlesný
Šnek FC B Fk.JTS Praha
Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg, Pavel Váňa vs Kamil JurčákVitaliy Atamanyuk, Pavel Eger, Miroslav Erbrt, Jakub Salich, Adriano Sochor, Martin Štulík, Milan Vereš, Jakub Weiss