Po 6.10.14 20:30 SCBEC Stará dáma Sean team A   (HL3A)

27. 11. 14 20:45 ARIT Opatoff A K Krabí výměšky FC 11. 3:0 (1:0)
Kaňkou utkání byla potyčka vyprovokovaná hráči Krabých výměšků.
Pavel Svoboda – Aleš Kosina, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka vs Lukáš Vorel – Tomáš Fojtek, Jan Liška, Ondřej Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Tomáš Valeš, Lukáš Vlasatý
60 Pavel Straka
7. Ondřej Liška
60. Petr Liška
13. 11. 14 18:15 CESMI Holosmetky FC B Opatoff A K 10. 3:1 (2:0)
Líbivému utkání by slušela spíš remíza. Uznání si zaslouží oba brankáři. Martin Morozovič, Jaroslav Hubínek
Holosmetky FC B Opatoff A K
Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jaroslav Komzák, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Pavel Peterka, František Presl vs Jiří Michl – Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda
10., 54. František Presl
22. Jaroslav Komzák
45. Pavel Straka
6. 11. 14 19:30 MIKU3 Opatoff A K Hervis sport 1.FC 9. 5:6 (2:3)
Zajímavé utkání, plné pěkných gólů skončilo těsným vítězstvím týmu Hervis sport. Trnka
Opatoff A K Hervis sport 1.FC
Jiří Michl – Aleš Kosina, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda vs António José Tomás – Michal Borkovec, Miroslav Eliáš, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Jan Sommer
1., 45., 47., 57. Pavel Šámal
19. Ondřej Musil
16. Jan Sommer
21., 37., 44., 52. Martin Semrád
27. Jan Smaha
23. 10. 14 19:30 MIKU2 Banzai Opatoff A K 8. 6:4 (2:3)
Utkání v němž domácí tým dokázal dvakrát vyrovnat stav a nakonec otočil skóre ve svůj prospěch. Zápasu by jistě slušela remíza, ale to by domácí tým během šesti minut v poslední desetiminutovce nesměli vstřelit tři branky. Pochop
Banzai Opatoff A K
Petr Kalabis – Jan Čápek, Petr Hlavatý, Josef Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman vs Jiří Michl – Aleš Kosina, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda
23., 38., 56. Petr Kalabis
27., 50. Jan Čápek
52. Lukáš Zeman
15., 29. Pavel Svoboda
21. Vít Semerád
58. Pavel Šámal
16. 10. 14 19:30 MIKU4 Opatoff A K Atletico Dělo SFC A 7. 4:4 (1:3)
V prvním poločase lepší Atletico, v druhé půli postupně přebíralo iniciativu Opatoff, kdy v závěrečném tlaku zaslouženě vyrovnal. Zajímavostí utkání bylo, že na každé straně padl jeden výstavní gól. Petr Kubín, Jan Syrovátka
Opatoff A K Atletico Dělo SFC A
Jiří Michl – Aleš Kosina, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert
32. Daniel Weinert
9. 10. 14 19:30 MIKU3 Viktorčin smích Opatoff A K 6. 0:5 (0:4)
Rozhodla větší produktivita hostů. Matyáš Král, Martin Zyka
Viktorčin smích Opatoff A K
Vladimír Soulek – Jiří Březina, Daniel Híře, Oldřich Křížek, Michael Nádvorník, Ondřej Němec, Michal Šmíd vs Jiří Michl – Aleš Kosina, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda
5., 56. Pavel Svoboda
7., 26. Vít Semerád
8. Martin Semerád
2. 10. 14 19:30 MIKU4 Opatoff A K Tatarský biftek 5. 10:2 (3:1)
Po vyloučení hostujícího hráče se nervózní utkání poněkud uvolnilo a Opatoff bez obav o své zdraví roztočil kolotoč přihrávek, kterými oslabeného soupeře deklasoval. Jiří Kubeš, Ladislav Trejtnar
Opatoff A K Tatarský biftek
Jiří Michl – Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda vs Jaroslav Ondráček – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Martin Přáda, Tomáš Procházka, Martin Zima
34. Tomáš Procházka
25. 9. 14 19:30 MIKU3 Sculpturo FC Opatoff A K 4. 3:7 (2:2)
Hosté se po slabším začátku zvedli a na Mikulově si otevřeli brankové hody. David Kučera
Sculpturo FC Opatoff A K
Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Jiří Michl – Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Dominik Starý, Pavel Straka, Pavel Svoboda
2., 14., 40. Michael Mařík 16. Pavel Svoboda
20., 42., 58. Pavel Straka
32., 59. Ondřej Musil
18. 9. 14 19:30 MIKU2 Opatoff A K Oranjes 04 FC 3. 1:4 (1:4)
Fotbalovější Oranjes zaslouženě zvítězili. Hošek
Opatoff A K Oranjes 04 FC
Jiří Michl – Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda vs Ondřej Dostál – Tomáš Dobrý, Marek Mašita, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Miroslav Rajchart
4. Pavel Svoboda 2. Miroslav Rajchart
16., 20., 23. Vladimir Merkulov
10. 9. 14 19:00 ZABEH To mi stačí Opatoff A K 2. 2:5 (2:2)
Zpočátku rychlé a svižné utkání z obou stran. Domácím však došly síly poněkud brzy. Jiří Boček
To mi stačí Opatoff A K
Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Michal Pohan, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal vs Jiří Michl – Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Dominik Starý
5., 18. Miroslav Vrtiška 20. Jiří Paulíček
29. Dominik Starý
39., 45. Pavel Šámal
51. Martin Semerád
4. 9. 14 19:30 MIKU4 Brázda OZ Opatoff A K 1. 3:6 (3:0)
V první půli domácí v pohodě navyšovali až na 3:0, ale po přestávce Opatoff otočil skóre a to hráči Brázdy neunesli a ve dvojnásobném oslabení už neměli šanci na zvrat. Michal Žák
Brázda OZ Opatoff A K
Richard Klír – Robin Bizoň, Michal Nález, Martin Stach, Miroslav Svoboda, Marcel Uchytil, David Vávra, Ervín Vojtěch vs Martin Semerád – Jiří Michl, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Dominik Starý