Po 8.9.14 19:00 zzKLAU1 Věčná žízeň FC VET Blue devils VET   (VL4A)
Po 8.9.14 20:15 zzKLAU1 Vidím čaj Juventus Pivus   (HL6D)
Pá 10.10.14 18:15 zzNOVOB Real Prd Los Bimbananos   (HL6H)
Pá 10.10.14 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Guinness AC   (HL6H)
Pá 17.10.14 18:00 P3 Youngsters FC Scarface AC   (HL3C)
Pá 17.10.14 19:15 P3 Keckafogo KK VET Šrot FC VET   (VL2B)

27. 11. 14 20:15 ZABEH Brázda OZ To mi stačí 11. 7:4 (2:3)
Kvalitní zápas, který nepřipomínal boj o sestup. Krásné akce na obou stranách. Hosté dokázali v první půli otočit výsledek, po přestávce už ale dominovala Brázda. Filip Donát, Václav Adolf
Brázda OZ To mi stačí
Jaroslav Šuranský – Radim Ibl, Jan Jaška, Richard Klír, Tomáš Nykodém, Martin Stach, Miroslav Svoboda, Marcel Uchytil, Antonín Uher, David Vávra vs Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
8., 35., 48., 53., 56. Martin Stach
15., 43. Antonín Uher
19., 20., 26. Richard Frank
49. Patrik Veselý
12. 11. 14 19:00 ZABEH To mi stačí Viktorčin smích 10. 4:4 (2:2)
Velmi pěkné utkání nadprůměrné úrovně, skončilo zaslouženou remízou.
To mi stačí Viktorčin smích
Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Michal Pohan, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Martin Vyhnal vs Ondřej Němec – Jiří Březina, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Oldřich Křížek, Michael Nádvorník, Michal Šmíd, Vladimír Soulek
2., 37., 54. Richard Frank
13. Michal Pohan
18., 49. Michael Nádvorník
28. Oldřich Křížek
33. Vladimír Soulek
43. Radovan Hrabě
5. 11. 14 19:00 ZABEH Krabí výměšky FC To mi stačí 9. 4:3 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém hráči týmu To mi stačí působili fotbalovějším dojmem, zapomínali však na obranu, na což tvrdě doplatili. Trnka
Krabí výměšky FC To mi stačí
Jan Liška – Tomáš Fojtek, Ondřej Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Tomáš Valeš, Lukáš Vlasatý vs Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Martin Vyhnal
17., 59. Ondřej Liška
37. Tomáš Fojtek
39. Petr Liška
14., 27. Richard Frank
35. Martin Vyhnal
22. 10. 14 19:00 ZABEH To mi stačí Tatarský biftek 8. 3:2 (0:0)
Během 10 minut 2.půle padly všechny branky. Hlavně domácí Frank zužitkoval své 3 šance v zápase a proměnil je. Jinak bylo utkání celkem vyrovnané.
To mi stačí Tatarský biftek
Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Michal Pohan, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Martin Vyhnal vs Patrik Kubišta – Martin Dub, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Jaroslav Ondráček, Tomáš Procházka, Ivo Vondrák, Martin Zima
38., 42., 45. Richard Frank 41. Martin Lukšík
46. Jaroslav Ondráček
16. 10. 14 18:15 CESMI Holosmetky FC B To mi stačí 7. 3:4 (1:1)
Bojovné utkání plné krásných akcí, vyrovnaný souboj do poslední minuty. Tomáš Krupička, Martin Čech
Holosmetky FC B To mi stačí
Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, František Presl, Marek Rokos vs Roman Rampas – Richard Frank, Martin Pauer, Petr Šídlo, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
3., 50., 58. František Presl 20. Martin Vyhnal
31., 55. Richard Frank
34. Roman Rampas
8. 10. 14 19:00 ZABEH To mi stačí Sculpturo FC 6. 7:2 (3:1)
To mi stačí celý zápas drželi opratě zápasu pevně ve svých rukou. Bojující Sculpturo alespoň zaznamenali dvě čestné trefy. Jan Vážný, Pavel Nulíček
To mi stačí Sculpturo FC
Patrik Veselý – Richard Frank, Martin Pauer, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal vs Robin Stron – Aleš Beránek, Pavel Duras, Lukáš Fiala, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
10. Martin Pauer
18., 35., 40. Richard Frank
28. Patrik Veselý
50. Martin Vyhnal
56. Jindřich Vedral
23., 47. Michael Mařík
1. 10. 14 19:00 ZABEH Hervis sport 1.FC To mi stačí 5. 5:3 (3:0)
Na úroveň soutěže bylo utkání ve velmi vysokém tempu. Z počátku hru ovládal tým Hervis sport 1. FC. Tým To mi stačí se, ale ani za stavu 3:0 nesložil a statečně bojoval až do závěrečného hvizdu. Jiří Vávra, Stanislav Kroužel
Hervis sport 1.FC To mi stačí
António José Tomás – Michal Borkovec, Miroslav Eliáš, Zdeněk Nedvěd, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Jan Sommer, Mario Tichavský vs Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Michal Pohan, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
18., 24., 37., 41. Jan Smaha
28. Martin Semrád
33. Petr Šídlo
45. Miroslav Vrtiška
47. Richard Frank
24. 9. 14 19:00 ZABEH To mi stačí Oranjes 04 FC 4. 6:10 (5:4)
To mi stačí Oranjes 04 FC
Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Patrik Veselý, Martin Vyhnal vs Ondřej Dostál – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Miroslav Rajchart, Vladyslav Spirin