St 17.9.14 18:00 STER2 Tajfun AC Yakuza   (HL7D)
St 17.9.14 19:15 STER2 Metro AFK VET Sebranka FC VET   (VL4C)
St 17.9.14 20:30 STER2 Paráda HNK Praha FC   (HL6D)
Út 21.10.14 18:30 HRAB3 Praga Calcio CC Deportivo Estudiantil FC B   (HL6C)
Út 21.10.14 19:45 HRAB3 Endoprotéza Žvahov   (SVL2A)

1. 12. 14 20:15 zzSANC3 Kulva PVC All Blacks 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný duel skončil zaslouženou remízou. Hráno na těžkém a podmáčeném terénu.
Kulva PVC All Blacks
Richard Reiniš – Miloš Jerman, Michal Novotný , Petr Procházka, Martin Zajíc, Milan Zeman vs Vojtěch Losman – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota
10. Michal Novotný
58. Martin Zajíc
30. Jiří Janoušek
51. Matěj Novák
19. 11. 14 20:30 STER2 All Blacks Green shock FC 10. 1:6 (0:3)
Hosté jednoznačně lepší. Naprosto jasná záležitost. Mají na vyšší než osmou ligu. Domácím nelze upřít snahu ale ta dnes nestačila. Jindřich Müller, Milan Nový
All Blacks Green shock FC
Dominik Pražák – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota vs Radek Kohák – Petr Čuda, Michal Šimák, Michael Sládek, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Jan Svoboda, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Zdeněk Urbanec, Václav Vaněček
38. Jakub Punčochář 2., 14. Michal Šimák
4., 60. Jiří Stejskal
49. Petr Čuda
50. Jiří Štecher
10. 11. 14 20:15 METE2 Houbařův Ráj All Blacks 9. 3:2 (0:1)
Dlouho vyrovnaný zápas, který pro sebe v poslední čtvrthodině rozhodl velkým obratem Houbařův ráj.
Houbařův Ráj All Blacks
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jakub Zais vs Dariusz Horváth – Jakub Chlad, Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota
45., 51. Aleš Paldus
59. Tomáš Kapusta
15. Vojtěch Losman
43. Jakub Punčochář
5. 11. 14 17:15 BECH All Blacks Míchačky 8. 6:2 (0:2)
Hosté byli jasně lepším týmem  až do 50. minuty vedli 2:0 a zdálo se, že si v klidu dokráčejí pro vítězství. To co se však stalo v posledních 10ti minutách se vidí málokdy, neboť domácí vstřelili 6 branek a dokonale tak otočili výsledek utkání na svoji stranu. Procházka M, Procházka T
All Blacks Míchačky
Vojtěch Losman – Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Jakub Felgr – Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
50. Jakub Punčochář
52., 53. Jiří Janoušek
54., 57., 60. Matěj Novák
1. Milan Lišák
14. Matěj Jiřík
27. 10. 14 18:15 BECH Digi Prague FC All Blacks 7. 1:4 (0:2)
Ze začátku byl zápas vyrovnaný. Poté však hosté vstřelili první branku a jednoznačně přebrali iniciativu a utkání dovedli do zaslouženého vítězství. Ondřej Sedláček, Pavel Hrubeš
Digi Prague FC All Blacks
Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Tomáš Bican, Michal Dolenský, Petra Hromádková, Michal Jančář, Zdeňka Kabeláčová, Tomáš Lapšanský, Martin Švehla vs Dariusz Horváth – Jakub Chlad, Jiří Janoušek, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota
54. Michal Jančář 23. OG
25. Jiří Janoušek
38., 48. Dominik Pražák
20. 10. 14 18:15 BECH All Blacks Continental FC 6. 3:0 (1:0)
Málo pohledné utkání, víc bojovnosti než fotbalu.
All Blacks Continental FC
Vojtěch Losman – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota vs Martin Janovský – Jan Humr, Tomáš Kačmár, Miroslav Korub, Ondřej Šaman, Jiří Štamfest, Jakub Švab, Patrik Uher
23. Jiří Janoušek
40. Matěj Novák
55. Jakub Punčochář
6. 10. 14 20:45 HANSP All Blacks Weekend Warriors FC 5. 8:3 (3:3)
1.pol. ze začátku lepší hosté, kteří byli přesnější na přihrávce a koncovce. Ke konci poločasu lepšící se domácí, kteří třemi góly během 3 minut srovnali ke konci poločasu hru na 3:3. 2.pol. ovládli hru domácí, kteří na tom byli lépe kondičně a zaslouženě vyhráli. Daniel Kroulík
All Blacks Weekend Warriors FC
Vojtěch Losman – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Lukáš Macháček – Ondřej Červený, Jindřich Jonáš, Lukáš Krutský, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Aleš Veselý
28. Matěj Novák
29., 30., 37., 37., 58. Jiří Janoušek
41. Dariusz Horváth
46. Jakub Punčochář
9., 15. Petr Miškovský
25. Tomáš Rybáček
29. 9. 14 20:45 BECH Admira 97 All Blacks 4. 4:4 (2:3)
Zajímavé utkání, ve kterém se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec se hostům podařilo v poslední minutě utkání vyrovnat a je z toho zasloužená remíza. Jan Ries
Admira 97 All Blacks
Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Antonín Šejstal, Petr Sinke, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Dariusz Horváth – Jakub Chlad, Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jakub Punčochář
1. OG
12. Jan Kratochvíl
32., 58. Jakub Pohořal
14., 60. Matěj Novák
28. Jiří Janoušek
30. Jakub Punčochář
24. 9. 14 19:00 zzKLAU2 All Blacks 64! FC Kobylisy B 3. 7:3 (2:3)
Zpočátku vyrovnané utkání. Za stavu 3:2 neproměnili hosté penaltu a domácí poté vstřelili dvě branky a dokráčeli si pro zasloužené vítězství. Čapla J, Čapla Š
All Blacks 64! FC Kobylisy B
Dariusz Horváth – Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Tomáš Hric – Matej Hušták, Martin Málek, Marek Mikulčík, Petr Schütz, Jan Šmejkal, Tomáš Tumpach, Jan Vepřek