St 8.10.14 18:30 HRAB3 Sporčestr City FC J.R.Club A   (HL6E)
St 8.10.14 19:45 HRAB3 Kliďas FC Kehar Club FC   (HL5B)
Út 4.11.14 19:00 zzKLAU2 Horno Porno D.G.Team   (HL7C)
Út 4.11.14 20:15 zzKLAU2 KáGéčko A Nezlomní bastardi   (HL7E)
St 3.12.14 19:00 P1 4077 DUCKS Úderka Žižkov junioři   (HL2B)
St 3.12.14 20:15 P1 Nejistá sezóna SUP Kapr tým SUP   (SVL2A)

1. 12. 14 20:15 SANC2 Míchačky Weekend Warriors FC 11. 8:3 (4:3)
V první půli vyrovnané utkání, po přestávce domácí strhli vítězství na svou stranu. Korektní zápas hraný za velmi těžkých podmínek za hranicí regulérnosti. Šťástka
Míchačky Weekend Warriors FC
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Lukáš Krutský – Jan Červený, Ondřej Červený, Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Jiří Kříž, Lukáš Macháček, Tomáš Rybáček, Jan Škranc, Aleš Veselý
28. OG
20. 11. 14 20:30 MALES Digi Prague FC Míchačky 10. 0:5 (0:3)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu.
Digi Prague FC Míchačky
Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Tomáš Bican, Petra Hromádková, Michal Jančář, Zdeňka Kabeláčová, Tomáš Lapšanský, Martin Švehla vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
15. Bohumil Šišpera
18., 26., 57. Milan Lišák
52. Vojtěch Outlý
10. 11. 14 20:15 SANC2 Míchačky Continental FC 9. 4:1 (2:0)
Hattrick Valenty a především neschopnost v koncovce určily výsledek tohoto utkání. Otta, Jambor
Míchačky Continental FC
Petr Šimek – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Martin Janovský – David Baťa, Jan Janeček, Tomáš Kačmár, Miroslav Korub, Ondřej Šaman, Jiří Štamfest, Jakub Švab
14. Milan Lišák
21., 40., 60. Václav Valenta
51. Miroslav Korub
5. 11. 14 17:15 BECH All Blacks Míchačky 8. 6:2 (0:2)
Hosté byli jasně lepším týmem  až do 50. minuty vedli 2:0 a zdálo se, že si v klidu dokráčejí pro vítězství. To co se však stalo v posledních 10ti minutách se vidí málokdy, neboť domácí vstřelili 6 branek a dokonale tak otočili výsledek utkání na svoji stranu. Procházka M, Procházka T
All Blacks Míchačky
Vojtěch Losman – Dariusz Horváth, Jiří Janoušek, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Jakub Felgr – Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
50. Jakub Punčochář
52., 53. Jiří Janoušek
54., 57., 60. Matěj Novák
1. Milan Lišák
14. Matěj Jiřík
27. 10. 14 20:45 BECH Míchačky Admira 97 7. 2:1 (1:0)
Předvedenou hrou by si vítězství zasloužili hosté, ale domácí tým skvěle podržel brankář a díky němu udrželi hubené vítězství. Karel Hrubeš, Tomáš Proskočil
Míchačky Admira 97
Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Antonín Šejstal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Jakub Vomáčka
18. Bohumil Šišpera
46. Milan Lišák
37. Jan Kafka
20. 10. 14 18:15 CESMI 64! FC Kobylisy B Míchačky 6. 0:5 (0:3)
Jednoznačná záležitost pro Míchačky. Semerád, Semerád
64! FC Kobylisy B Míchačky
Tomáš Hric – Kristian Chmel, Matej Hušták, Martin Málek, Jakub Routner, Martin Skatula, Jan Šmejkal, Jan Vepřek vs Milan Lišák – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta
6. Václav Valenta
10. Matěj Jiřík
23. Bohumil Šišpera
44. Jakub Felgr
49. Vojtěch Outlý
6. 10. 14 19:00 zzSANC4 Míchačky Rošambo 5. 3:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácího týmu.
Míchačky Rošambo
Milan Lišák – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Jan Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta
25., 30. Jakub Felgr
50. Matěj Jiřík
29. 9. 14 19:00 zzSANC4 PSG Míchačky 4. 3:6 (1:1)
Přehlídka krásných golů, Míchačky zvítězily zaslouženě. Procházka, Dreksler
PSG Míchačky
Tomáš Šimůnek – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Lukáš Rieger, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban
58. Tomáš Urban
22. 9. 14 20:15 SANC1 Míchačky Kulva PVC 3. 4:1 (2:0)
Domácí měli v utkání převahu a zaslouženě vyhráli. Čapla,Kočí
Míchačky Kulva PVC
Jakub Matějů – Matěj Jiřík, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Richard Reiniš – Michal Novotný , Zbyněk Pokorný, Petr Procházka, Michal Víšek, Martin Zajíc
4. Tomáš Urban
22. OG
55., 60. Vojtěch Outlý
47. Michal Víšek
15. 9. 14 19:00 ZABEH Green shock FC Míchačky 2. 5:5 (2:4)
Zápas hraný ve vysokém tempu od začátku až do úplného konce. O zasloužené dělbě bodů rozhodla až 60.minuta, kdy Green Shock srovnali na konečných 5:5. Michal Černoch, Pavel Peterka
Green shock FC Míchačky
Radek Kohák – Petr Čuda, Michal Šimák, Michael Sládek, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Jan Svoboda, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Jakub Matějů – Jakub Felgr, Matěj Jiřík, Milan Lišák, Petr Šimek, Tomáš Urban, Václav Valenta