Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 2.12.14 | 20:00 | TEMPO | Pragoflora TJ Partizan Jednota | 11. | 8:0 |
Út 2.12.14 | 19:45 | SCBEC | Sedm zbabělých A Hubertův Tuřín | 11. | 4:8 |
Út 2.12.14 | 19:45 | HRAB3 | Rosengart FC Medvědi C | 11. | 0:1 |
Út 2.12.14 | 19:45 | HRAB2 | Strakonická 2007 1.FC Viktoria Bítovská A | 11. | 0:8 |
Út 2.12.14 | 19:45 | HRAB1 | Ši Kyo KáGéčko B | 11. | 0:0 |
Út 2.12.14 | 19:30 | ARIT | Ravens FC Palouk SK | 11. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pragoflora TJ | 11 | 9 | 1 | 1 | 57:18 | 19 |
2. | Medvědi C | 11 | 7 | 4 | 0 | 29:12 | 18 |
3. | Viktoria Bítovská A | 11 | 6 | 5 | 0 | 44:10 | 17 |
4. | Palouk SK | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:16 | 16 |
5. | Rosengart FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:23 | 12 |
6. | Hubertův Tuřín | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:35 | 12 |
7. | Ravens FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:34 | 10 |
8. | Partizan Jednota | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:51 | 7 |
9. | KáGéčko B | 11 | 2 | 2 | 7 | 26:49 | 6 |
10. | Strakonická 2007 1.FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:66 | 6 |
11. | Sedm zbabělých A | 11 | 3 | 0 | 8 | 28:56 | 6 |
12. | Ši Kyo | 11 | 0 | 3 | 8 | 17:37 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 5.9.14 | 17:00, 18:15, 19:30 | DEKAN | Ši Kyo |
Po 8.9.14 | 19:00, 20:15 | P3 | Pragoflora TJ |
Út 9.9.14 | 19:30, 20:45 | STOD | Strakonická 2007 1.FC |
St 10.9.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Medvědi C |
St 10.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Rosengart FC |
St 10.9.14 | 19:00, 20:15 | METE2 | Palouk SK |
Pá 12.9.14 | 18:00, 19:15 | P2 | Sedm zbabělých A |
Pá 19.9.14 | 18:00, 19:15 | SCBEC | Ravens FC |
Pá 19.9.14 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Strakonická 2007 1.FC |
Po 22.9.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Viktoria Bítovská A |
St 24.9.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Partizan Jednota |
Po 29.9.14 | 18:00, 19:15 | ZAK | Strakonická 2007 1.FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Roman Hlůže | Palouk SK | 16 |
2. | Tomáš Bahník | Pragoflora TJ | 15 |
3. | Jan Beránek | Strakonická 2007 1.FC | 14 |
4. | Vladan Vachalec | Viktoria Bítovská A | 14 |
5. | Jan Cavalieri | UTS Vršovice | 13 |
6. | Jan Grebík | Hubertův Tuřín | 11 |
7. | Adam Žižka | Ravens FC | 10 |
8. | Tomáš Cavalieri | Pragoflora TJ | 9 |
9. | Jan Kučera | Viktoria Bítovská A | 8 |
10. | Jiří Záhora | Pigs FC | 8 |
11. | Lukáš Kvasnička | Palouk SK | 8 |
12. | Michal Dub | Strakonická 2007 1.FC | 7 |
13. | Martin Konvalinka | Pragoflora TJ | 7 |
14. | Lukáš Palarczyk | Union Zlonín | 7 |
15. | Lukáš Dvořáček | Medvědi B | 7 |
16. | Milan Reljič | Rosengart FC | 7 |
17. | Zdeněk Maršík | Sedm zbabělých A | 6 |
18. | Jan Čerešňa | Vysmátí zajíci B | 6 |
19. | Jiří Tichý | KáGéčko A | 6 |
20. | Filip Vymyslický | Koza znezaneřáděná | 6 |