St 10.9.14 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Sean team B   (HL7E)
Po 6.10.14 19:30 HANSP STS Chvojkovice - Brod Orgasmico L.S.D.   (HL5A)
Po 6.10.14 20:45 HANSP All Blacks Weekend Warriors FC   (HL8B)
Po 27.10.14 18:45 TEMPO Torolka Vysmátí zajíci A   (HL7A)
Po 27.10.14 20:00 TEMPO Exact FC A Zelení študáci   (HL8A)

2. 12. 14 19:30 ARIT Ravens FC Palouk SK 11. 1:3 (1:3)
Vyrovnané utkání, které rozhodla větší produktivita hostů.
Miloš Král – Vojtěch Dub, Jiří Futera, Vojtěch Hrabánek, Tomáš Machů, Jakub Mechl, Martin Szabo, Michal Vacek, Adam Žižka vs Václav Járka – Jakub Daněk, Roman Hlůže, Lukáš Kvasnička, Aleš Rychlý, Mikhail Svanidze
4. Adam Žižka 5., 20. Mikhail Svanidze
24. Aleš Rychlý
18. 11. 14 19:00 P3 Palouk SK Pragoflora TJ 10. 1:2 (0:2)
Pohledné rychlé utkání, ve kterém zaslouženě vyhráli fotbalovější a pohyblivější hosté. Petr Matějů, Jakub Stejskal
Palouk SK Pragoflora TJ
Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Jiří Honzajk, Lukáš Kvasnička, Aleš Rychlý, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze vs Martin Konvalinka – Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Richard Kepka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
47. Mikhail Svanidze 8. Robert Hůlek
26. Martin Konvalinka
11. 11. 14 19:00 P3 Strakonická 2007 1.FC Palouk SK 9. 2:9 (1:3)
Palouk v 1.poločase vlétl na Strakonickou a vytvořil si 3 brankový náskok. Ve zbytku zápasu už jen kontrolovali výsledek a postupně přidávali další branky. Jan Vácha, Jakub Fajfr
Strakonická 2007 1.FC Palouk SK
Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Jaroslav Koštíř, Lukáš Novisedlák, Marek Pešl vs Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Daniel Kroulík, Lukáš Kvasnička, Aleš Rychlý, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze, Jaroslav Tvrdík
52. Jaroslav Štér
4. 11. 14 19:00 P2 Palouk SK Partizan Jednota 8. 7:1 (2:0)
Jednoznačné utkání. Kremlík, Dreksler
Palouk SK Partizan Jednota
Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Daniel Kroulík, Lukáš Kvasnička, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze, Jaroslav Tvrdík vs Petr Vaněk – Martin Bystrianský, Petr Daniel, Lukáš Dvořáček, Jan Herc, Václav Kopáček, Jiří Machálek, Michal Vejvoda
2. Mikhail Svanidze
14., 35. Roman Hlůže
32., 59. Lukáš Kvasnička
33. OG
56. Jaroslav Štér
40. Michal Vejvoda
21. 10. 14 19:00 P3 Palouk SK Viktoria Bítovská A 7. 0:0 (0:0)
Utkání nepříliš kvalitní urovně dominovali obrany. Mnoho šancí ani branek se neurodilo. Michal Jansa, Stanislav Druba
Palouk SK Viktoria Bítovská A
Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Daniel Kroulík, Lukáš Kvasnička, Aleš Rychlý, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze, Jaroslav Tvrdík vs Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
14. 10. 14 20:15 P3 Medvědi C Palouk SK 6. 1:1 (0:0)
Pohledný fotbal dvou vyrovnaných soupeřů, čemuž odpovídá i výsledek. Zbyněk Tetour, Lukáš Fiala
Medvědi C Palouk SK
Petr Černík – Petr Kalaš, Michal Lávička, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Petr Želechovský vs Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Daniel Kroulík, Lukáš Kvasnička, Aleš Rychlý, Mikhail Svanidze, Jaroslav Tvrdík
40. Jan Šimůnek 41. Jakub Daněk
7. 10. 14 19:00 P3 Palouk SK Hubertův Tuřín 5. 5:1 (2:1)
Téměř vyrovnané utkání. Rozhodla efektivita ze strany domácích. Krutý výsledek pro hostující mužstvo. Matouš Rous, Martin Köhler
Palouk SK Hubertův Tuřín
Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Daniel Kroulík, Lukáš Kvasnička, Aleš Rychlý, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze, Jaroslav Tvrdík vs Lukáš Macek – Jan Grebík, David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Adam Stejskal, Filip Vymyslický
2., 15., 60. Roman Hlůže
35. Lukáš Kvasnička
60. Jakub Daněk
23. Michal Macek
23. 9. 14 19:00 P2 KáGéčko B Palouk SK 4. 1:4 (1:1)
Utkání ve kterém bylo mnoho šancí na obou stranách. Nakonec lépe zvládl tým Palouk, jenž dokázal strhnout zapas ve druhém poločase na svoji stranu. Marek Verner, Matěj Marek
KáGéčko B Palouk SK
Václav Moskaljuk – Michal Dostál, Martin Hybášek, Michael Jirsa, Petr Kobrle, Antonín Matys, Vojtěch Müller, Vít Nešpor, Daniel Pajas, Jiří Tichý, Martin Wagenknecht vs Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Daniel Kroulík, Lukáš Kvasnička, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze
13. Martin Wagenknecht 1., 50. Roman Hlůže
37., 38. Lukáš Kvasnička
16. 9. 14 19:00 P3 Palouk SK Ši Kyo 3. 5:2 (3:0)
Ze začátku jasné utkání, ve 2.půli však Palouk znervózněl a soupeř korigoval. Tomáš Kőrbler, Tomáš Tomáš
Palouk SK Ši Kyo
Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Daniel Kroulík, Aleš Rychlý, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze vs Petr Pozděna – Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Jan Klimčík, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Urbánek
8., 58. Jakub Daněk
24. Jan Blahož
30., 46. Roman Hlůže
33., 50. Jan Hrdlička
9. 9. 14 19:00 P3 Sedm zbabělých A Palouk SK 2. 2:8 (1:1)
Jasné utkání s převahou hostů, kteří se ve 2.půli doslova rozstříleli. Tomáš Kőrbler, Ondřej Sedláček
Sedm zbabělých A Palouk SK
Martin Sehnal – Jakub Hönig, Pavel Ježek, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Václav Járka – Jan Blahož, Jakub Daněk, Roman Hlůže, Jiří Honzajk, Daniel Kroulík, Lukáš Kvasnička, Ondřej Lukeš, Jaroslav Štér, Mikhail Svanidze, Jaroslav Tvrdík