Ne 14.9.14 18:45 P3 Vzteklé Želvičky Améby AFC A   (HL5H)
Ne 14.9.14 20:00 P3 Úderka Žižkov junioři Traktor humus A   (HL2B)
Ne 21.9.14 18:45 P3 Drsný šrouby Strážci Pomeranče   (HL6K)
Ne 21.9.14 20:00 P3 Deportivo Estudiantil FC A Vzteklé Želvičky   (HL5H)
Ne 28.9.14 16:15 P1 Benda OFC Dropa FC A   (HL6K)
Ne 28.9.14 17:30 P1 Beerchester United Buzuluk Úvaly FC   (HL7L)

29. 11. 14 08:45 TEMPO Gremio Šnek FC B 11. 2:3 (2:1)
Bleskový nástup domácích dlouho nevydržel, hosté postupně srovnali hru a utkání zvrátili ve svůj prospěch. Remíza by zápasu slušela víc. Dreksler, Rajniš
Gremio Šnek FC B
Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Michal Gráf, Peter Janda, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík vs Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Jorge Reparaz Andrade, Pavel Váňa, Miroslav Vaněk
7. Jaroslav Šafařík
9. Michal Gráf
15. Miroslav Neubauer
33. Josef Budínský
43. Jorge Reparaz Andrade
15. 11. 14 10:00 zzNOVOB GP Rangers Gremio 10. 5:2 (1:0)
Rangers fotbalovější, ale Gremio bojovníci, kteří nic nevzdali ani za nepříznivého stavu a utkání trošku zdramatizovali. Martin Janouškovec
GP Rangers Gremio
Dominik Čemus – Filip Dolan, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Adam Tročil, Raimund Unger vs Jan Šťastný – Michal Gráf, Pavel Hromadník, Peter Janda, Josef Kujal, Michal Lupínek, Jaroslav Šafařík
21., 48., 57. Tadeáš Kárník
44. Albert Kincl
45. Adam Tročil
49. Jaroslav Šafařík
51. Michal Lupínek
8. 11. 14 11:15 HOSTI Gremio Kalich club Žižkov 9. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu. Nakonec byli šťastnější hosté, kteří rozhodli 5 minut před koncem o svém vítězství. Čapla J, Čapla M
Gremio Kalich club Žižkov
Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Michal Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Michal Lupínek, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík vs Lukáš Somol – Boris Damjanov, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
32., 49. Jaroslav Šafařík 46 Zbyněk Chládek 17., 53. Antonín Měchura
54. Zdeněk Grůša ml.
1. 11. 14 10:00 ZAK Poštmistři A Gremio 8. 5:2 (1:0)
Zaslouženě vyhrál mladší a běhavější tým domácích. Tomáš Čech, David Vojáček
Poštmistři A Gremio
Petr Škvor – Dominik Benda, Karel Brousil, David Faber, Libor Janásek, Tomáš Rejfek vs Jan Šťastný – Petr Coufal, Michal Gráf, Pavel Gráf, Peter Janda, Josef Kujal, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík
12. Dominik Benda
32. Petr Škvor
34. Tomáš Rejfek
45., 51. David Faber
53., 55. Jaroslav Šafařík 50. Peter Janda
25. 10. 14 11:15 ZAK Gremio Fk.JTS Praha 1. 2:5 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli hosté vzali utkání do svých rukou a zaslouženě vyhráli. Kohout,Hauptmann
Gremio Fk.JTS Praha
Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Peter Janda, Josef Kujal, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík vs Kamil Jurčák – Vitaliy Atamanyuk, Jaroslav Havlíček, Jakub Salich, Adriano Sochor, Martin Štulík, Milan Vereš, Jakub Weiss
17. Jaroslav Šafařík
39. Peter Janda
49 Zbyněk Chládek 28., 31. Jaroslav Havlíček
41., 56. Milan Vereš
45. Jakub Salich
18. 10. 14 12:30 DEKAN Gremio Kanonýři 7. 3:1 (2:0)
Mnoho šancí na obou stranách, ale domácí byli produktivnější v zakončení a díky tomu vyhráli. Kopřiva,Novotný
Gremio Kanonýři
Michal Gráf – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Pavel Hromadník, Peter Janda, Josef Kujal, Michal Lupínek vs David Kohout – David Beneš, Jakub Císař, Václav Houška, Martin Kubíček, Martin Prchal, Ivan Weber
15., 16. Michal Lupínek
32. Josef Kujal
55. Václav Houška
11. 10. 14 11:15 HOSTI A.F.K. Gremio 6. 8:0 (3:0)
AFK měli po celý zápas převahu a zaslouženě vyhráli. Ondřej Sýkora, Vladimír Němeček
A.F.K. Gremio
Kamil Papež – Daniel Biderman, Petr Hrbek, Jan Koháry, Václav Krampera, Martin Prejda, Ján Szabó vs Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Pavel Gráf, Pavel Hromadník, Peter Janda, Josef Kujal, Jiří Sadílek
8., 49., 50. Daniel Biderman
24., 28., 40., 56. Jan Koháry
44. Ján Szabó
4. 10. 14 13:45 ZAK Gremio Šílené veverky 5. 1:3 (0:2)
Utkání vedené v přátelském duchu, ve kterém první poločas ovládli hosté. Druhý poločas se hrálo vyrovnaně, ale hosté si své vedení už v poklidu pohlídali až do závěrečného hvizdu. Jan Čada, Jakub Skuhrovec
Gremio Šílené veverky
Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Michal Gráf, Pavel Hromadník, Josef Kujal, Michal Lupínek, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík vs Tomáš Harvánek – Pavel Blecharz, Tomáš Chlebus, Jan Jakoubek, Štěpán Kleček, Petr Skařupa, Jiří Veselý
49. Michal Lupínek 14. Tomáš Chlebus
29., 54. Pavel Blecharz
27. 9. 14 10:00 ZABEH Profesoři Gremio 4. 3:2 (2:1)
Utkání velmi solidní urovně. Rozdílovým hráčem byl jednoznačně Pentaliotis, který zaznamenal hattrick. Gremio byl důstojným soupeřem, ale celý zápas dotahoval. Jiří Beránek, Ondřej Sýkora
Profesoři Gremio
Vladislav Ferkl – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček, Nikolas Velios, Václav Veselka vs Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Michal Gráf, Pavel Hromadník, Peter Janda, Josef Kujal, Michal Lupínek, Jiří Sadílek, Jaroslav Šafařík
4., 21., 57. Nikolas Velios 10. Michal Lupínek
44. Jaroslav Šafařík
13. 9. 14 10:00 P3 Kopanda team FC Gremio 2. 1:1 (1:0)
Zápas byl celou dobu vyrovnaný a podle toho skončil. Lukáš Běloušek, Miroslav Blaha