Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 24.6.14 | 19:30 | MIKU1 | Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP | 11. | 1:5 |
Út 24.6.14 | 19:30 | MIKU4 | AGČV/Ajax Dřevorubci Modřany S | 11. | 2:8 |
Út 24.6.14 | 19:30 | BECH | Super Naděje A Kbelák FC SUP | 11. | 4:0 |
Út 24.6.14 | 19:30 | MIKU3 | Sen ČM PG supervet Ortopedie | 11. | 6:10 |
Út 24.6.14 | 19:30 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Valník | 11. | 8:2 |
Út 24.6.14 | 19:00 | ZABEH | Blesk VK SUP Javorák plus | 11. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 61:16 | 21 |
2. | Super Naděje A | 11 | 10 | 0 | 1 | 57:18 | 20 |
3. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 9 | 0 | 2 | 45:15 | 18 |
4. | Ortopedie | 11 | 7 | 0 | 4 | 56:43 | 14 |
5. | Tučňáci SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:32 | 11 |
6. | Blesk VK SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:38 | 10 |
7. | AGČV/Ajax | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:38 | 10 |
8. | Pražačka seniors A | 11 | 4 | 0 | 7 | 16:30 | 8 |
9. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:34 | 7 |
10. | Kbelák FC SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:38 | 7 |
11. | Javorák plus | 11 | 1 | 2 | 8 | 13:35 | 4 |
12. | Valník | 11 | 1 | 0 | 10 | 14:47 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 3.4.14 | 19:00, 20:15 | P3 | Javorák plus |
Čt 10.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Klokan Perón club SUP |
Čt 10.4.14 | 19:00, 20:15 | P3 | Javorák plus |
St 16.4.14 | 19:00, 20:15 | P1 | Javorák plus |
Čt 24.4.14 | 17:30, 18:45 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Čt 24.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Klokan club SUP A |
St 30.4.14 | 17:30, 18:45 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Út 6.5.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Ortopedie |
Po 12.5.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Dřevorubci Modřany S |
Po 12.5.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Pražačka seniors A |
Út 13.5.14 | 17:00, 18:15, 19:30 | BECH | AGČV/Ajax |
Út 13.5.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Sen ČM PG supervet |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Šafránek | Super Naděje B | 16 |
2. | Milan Cibík | FC Střešovice SUP | 14 |
3. | Tomáš Kvapil | Super Naděje A | 14 |
4. | Petr Kozel | Ortopedie | 13 |
5. | Matěj Pánek | Indus SUP A | 11 |
6. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 10 |
7. | Petr Mácha | Kolotouš FC SUP | 10 |
8. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 10 |
9. | Jiří Šlechta | Dřevorubci Modřany S | 8 |
10. | Milan Nový | Ortopedie | 8 |
11. | Milan Cajthaml | Ortopedie | 8 |
12. | Zdeněk Sokol | Valník | 8 |
13. | Jindřich Ludmila | Blesk VK SUP | 8 |
14. | František Fencl | Blesk VK SUP | 8 |
15. | Daniel Schmidt | Pražačka seniors A | 8 |
16. | Vladimír Klupsa | Santa Dominica SUP | 7 |
17. | Ivo Štric | Super Naděje A | 7 |
18. | Roman Bäumel | Tučňáci SUP A | 7 |
19. | Petr Vaněček | Super Naděje B | 6 |
20. | Daniel Mašek | Klokan club SUP A | 6 |