Čt 24.4.14 17:30 KBELY Atlético Cerveza Klika CFA   (HL7G)
Čt 24.4.14 18:45 KBELY Oranjes 04 FC Czech line   (HL7F)
St 30.4.14 17:30 KBELY VZ Rarach FC   (HL8H)
St 30.4.14 18:45 KBELY Přezletice SG Tuscarora VET   (VL4C)
St 14.5.14 18:15 KBELY VZ SK Elet   (HL8H)
St 14.5.14 19:30 KBELY Traktor Praha VET Přezletice SG   (VL4C)

24. 6. 14 19:30 BECH Super Naděje A Kbelák FC SUP 11. 4:0 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodly tři rychlé góly během tří minut. Milan Dvonč, Václav Mesko
Super Naděje A Kbelák FC SUP
Tomáš Peterka – Jaroslav Kloubek, Milan Kodálík, Vít Kulhánek, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček, Vlastimil Zezula vs Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Jan Thienel, Jiří Veselý
25., 55. Petr Šafránek
54. Ivo Štric
57. Jan Syrovátka
10. 6. 14 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Pražačka seniors A 10. 0:1 (0:1)
Utkání slušné úrovně, ve kterém byli domácí po většinu času herně lepší, ale s nulovou koncovkou. Hosté si vypracovali brzké vedení, které pohlídali až do konce utkání. Brhel,Svoboda
Kbelák FC SUP Pražačka seniors A
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Jiří Lustik, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Petr KubínMartin Frejlach, Ivan Haco, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Martin Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek
3. Tomáš Kras
2. 6. 14 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP 9. 5:0 (4:0)
Hrálo se za převahy domácích, která vyústila v jednoznačný výsledek. Hošek
Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP
Roman Podhorský – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach vs Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
4. Jiří Mach
10. Roman Bäumel
11. Jaroslav Hrdlička
26. Vlastislav Doležal
50. Roman Podhorský
20. 5. 14 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Klokan Perón club SUP 8. 0:9 (0:4)
Vysoký rozdíl ve skóre neodpovídá hernímu projevu. Hosté lépe proměňovali šance. Michal Vališka, Dominik Marko
Kbelák FC SUP Klokan Perón club SUP
Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Jiří Lustik, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Milan Musil, Petr Novotný, Petr Pohnán, Roman Veselý, Karel Žárský
13., 29. Petr Pohnán
17., 38. Milan Musil
19. Roman Veselý
32., 47. Karel Žárský
40. OG
43. Vladimír Klupsa
13. 5. 14 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Valník 7. 4:2 (1:2)
Domácí bojovali až do konce a vyplatilo se. Václav Kovařík
Kbelák FC SUP Valník
Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Jiří Lustik, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Miroslav Chloupek – Filip Fremund, Josef Kouba, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Luděk Tobola
21., 36., 51. Petr Havlíček
32. Lubomír Nešpor
4., 28. Zdeněk Sokol
1. 5. 14 20:45 MIKU3 Ortopedie Kbelák FC SUP 6. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým.
Ortopedie Kbelák FC SUP
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Kozel, Petr Mácha, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Miloš Vaněk vs Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
32., 58. Petr Mácha 2. OG
32. Jan Thienel
46. Petr Havlíček
23. 4. 14 20:30 ZAK Kbelák FC SUP Javorák plus 5. 2:0 (1:0)
Dobrý zápas. Mnoho šancí, ale málo bylo proměněno. Velmi vyrovnaný zápas. Napoleaová, Český
Kbelák FC SUP Javorák plus
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Zdeněk Krejčí – Ladislav Burian, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Allan Kheil, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Milan Trefný, Petr Vlasák, Michal Vokřínek
17. Petr Havlíček
60. Lubomír Nešpor
16. 4. 14 19:30 LITVI Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP 4. 6:1 (3:1)
Domácí disponují mladším a velmi pohyblivým týmem. Hosté i přes svoji technickou vyspělost nemohli konkurovat. Radek Matoušek, Petr Žižka
Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP
Ivan Moucha – Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Ludvík Szarka vs Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
14., 30. Miloš Hála
20., 55. Milan Cibík
32., 56. Milan Nový
7. Petr Havlíček
8. 4. 14 18:15 LITVI Kbelák FC SUP AGČV/Ajax 3. 0:5 (0:1)
Poklidné utkání, výsledek je pro Kbelák až moc drastický. Závora, Bouzid
Kbelák FC SUP AGČV/Ajax
Boris Novotný – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Jiří Lustik, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Zdeněk Havlík – Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt
20., 59. Daniel Schmidt
31., 52. Matěj Pánek
54. Zdeněk Havlík
1. 4. 14 18:15 LITVI Blesk VK SUP Kbelák FC SUP 2. 3:3 (0:1)
V první půli poklidné utkání hrané v pomalém tempu. Ve druhé půli se hrál krásný fotbal a utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Marek Jelínek, Martin Kamarýt
Blesk VK SUP Kbelák FC SUP
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný vs Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
48. František Fencl
57. Jindřich Ludmila
59. Marek Lorenc
23. Lubomír Nešpor
38. Vladimír Albrecht
53. Jiří Veselý
27. 3. 14 19:30 BECH Kbelák FC SUP Sen ČM PG supervet 1. 0:1 (0:0)
Vyrovnané, svižné a tvrdé utkání. Hosté rozhodli o své zasloužené, nicméně šťastné výhře, jedinou brankou ve druhé půli. Závorka,Bouzid