Út 3.6.14 18:00 zzDOLME Prohibice FKK VET Křídla Ďáblic VET B   (VL4B)
Út 3.6.14 19:15 zzDOLME BongoBongo AC SquashArena   (HL3C)
St 4.6.14 18:00 zzDOLME Prosím, nesmějte se Yellow Dildos B   (HL8C)
St 4.6.14 19:15 zzDOLME Bedna 98 FC MVS Vršovice A   (HL2A)

24. 6. 14 19:00 ZABEH Blesk VK SUP Javorák plus 11. 6:1 (4:1)
Blesk byl lepším týmem a již v polovině zápasu si vytvořil tříbrankový náskok, který bezpečně držel a postupně ještě navýšil. Voldán
Blesk VK SUP Javorák plus
Jan Kraus – František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Martin Vávra, Petr Vlasák, Michal Vokřínek
1. Jan Kraus
10., 43. Marek Lorenc
27., 29. František Fencl
45. Jaroslav Výborný
21. Jaroslav Jačka
9. 6. 14 18:15 HOSTI Dřevorubci Modřany S Blesk VK SUP 10. 4:0 (1:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Roman Soukup
Dřevorubci Modřany S Blesk VK SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Milan Nový, Viktor Starec, Ludvík Szarka, Josef Vilčko vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný
5. Viktor Starec
37. Josef Vilčko
52. Milan Cibík
60. Miloš Hála
2. 6. 14 19:30 MIKU2 Blesk VK SUP AGČV/Ajax 9. 2:1 (0:1)
Pěkné utkání, vyhráli šťastnější domácí. Husák
Blesk VK SUP AGČV/Ajax
Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Tomáš Tikal vs Zdeněk Havlík – Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek
37. František Fencl
52. Jindřich Ludmila
24. Zdeněk Pištěk
22. 5. 14 19:30 LITVI Valník Blesk VK SUP 8. 4:2 (1:0)
Domácí byli v tomto utkání lepším týmem, nedali soupeři moc šancí a zaslouženě vyhráli.
Valník Blesk VK SUP
Miroslav Chloupek – Filip Fremund, Josef Kouba, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Luboš Škornička, Zdeněk Sokol, Luděk Tobola vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný
4. Jindřich Procházka
34., 55. Luboš Škornička
51. Josef Kouba
48., 60. Daniel Dvořák
15. 5. 14 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Blesk VK SUP 7. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. Sen ČM předváděl techničtější fotbal. Možnost střídat tzn. více sil na konci zápasu zhodnotili hráči blesku golem v závěru. David Zavadil, Viktor Komar
Sen ČM PG supervet Blesk VK SUP
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Vlastimil Datko, Petr Fridrich, František Hamouz, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Zdeněk Ryvol vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák
25. Miroslav Ackermann
40. Jaroslav Pur
5. Jindřich Ludmila
52. Marek Lorenc
28. 4. 14 19:30 MIKU4 Blesk VK SUP Super Naděje A 6. 1:11 (1:4)
Výsledek zápasu odpovídal nejen rozdílu kvalitu, ale i počtem hráčů.
Blesk VK SUP Super Naděje A
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Tomáš Peterka – Vít Kulhánek, Tomáš Kvapil, Ivan Pomykáček, Martin Routa, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček, Vlastimil Zezula
20. František Fencl 10., 47. Ivo Štric
12., 25., 60. Tomáš Kvapil
29. Vít Kulhánek
32. Martin Routa
40., 45., 55. Petr Šafránek
50. Petr Vaněček
24. 4. 14 19:30 MIKU4 Pražačka seniors A Blesk VK SUP 5. 1:5 (0:0)
Zápas plný brankových příležitostí lépe zvládli hráči hostujícího týmu, především díky většímu klidu v zakončení a přesnější mušce.
Pražačka seniors A Blesk VK SUP
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Zdeněk Korch, Tomáš Kras, Martin Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Pavel Musílek, Jaroslav Výborný
40. Ivan Haco 32., 55. Pavel Musílek
34. František Fencl
51. Jindřich Ludmila
14. 4. 14 18:15 MIKU3 Blesk VK SUP Tučňáci SUP A 4. 4:1 (3:1)
Blesk byl 1.poločas běhavější a dal rychlé branky. 2.poločas už jen bránil a z jednoho brejku dali branku. Stránský, Dokoupil
Blesk VK SUP Tučňáci SUP A
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský
3. Marek Lorenc
6. Daniel Dvořák
16. František Fencl
50. Jaroslav Výborný
2. Robert Jirák
8. 4. 14 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Blesk VK SUP 3. 6:4 (4:4)
Rozhodčí neuvedl jména střelců hostů, prosíme vedení Blesku o zaslání informací na psmf@psmf.cz.
Klokan Perón club SUP Blesk VK SUP
Petr Kozlík – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
20., 24., 26. Petr Pohnán
29. Vladimír Klupsa
35. Jiří Maršoun
60. Petr Sýkora
2., 4., 11., 21. Jindřich Ludmila
1. 4. 14 18:15 LITVI Blesk VK SUP Kbelák FC SUP 2. 3:3 (0:1)
V první půli poklidné utkání hrané v pomalém tempu. Ve druhé půli se hrál krásný fotbal a utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Marek Jelínek, Martin Kamarýt
Blesk VK SUP Kbelák FC SUP
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný vs Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
48. František Fencl
57. Jindřich Ludmila
59. Marek Lorenc
23. Lubomír Nešpor
38. Vladimír Albrecht
53. Jiří Veselý
27. 3. 14 20:45 MIKU3 Ortopedie Blesk VK SUP 1. 4:3 (2:0)
Zasloužené vítězství domácích, kteří dokázali v závěru rozhodnout ve svůj prospěch. Roman Dušek, Pavel Švejda