St 28.5.14 18:30 HRAB3 Anton aus Tirol Stará Garda VET   (VL2B)
St 28.5.14 19:45 HRAB3 R.I.P. B J paví Ř   (HL6C)
Po 2.6.14 19:00 METE1 Orange Predators A Celtic THK   (HL3A)
Po 2.6.14 20:15 METE1 Estudiantes VET B Pankráckej válec   (VL3A)

17. 6. 14 18:15 HOSTI Tučňáci SUP B Kapr tým SUP 11. 3:8 (2:3)
Hosté díky lepší fyzičce ve druhé půli zužitkovali své šance a zaslouženě zvítězili. Boubín F., Beneš P.
Tučňáci SUP B Kapr tým SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Jaroslav Goll – Andrey Abroskin, Pavel Chuděj, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda
39. Jiří Hradec
5. 6. 14 20:15 P3 Endoprotéza Tučňáci SUP B 10. 4:2 (1:1)
Pohledný zápas hraný ve slušném tempu. Zvítězil tým, který měl více hráčů a byl o 2 góly fotbalovější. Karel Staněk, Martin Budař
Endoprotéza Tučňáci SUP B
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Luděk Petráš, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
11., 36., 45., 54. Tomáš Hrdý 26. Arnošt Barták
41. Petr Hartman
17. Pavel Malý
29. 5. 14 20:15 P3 Tučňáci SUP B Novis Praha 9. 2:3 (0:2)
Hartman stihl za Tučňáky vyrovnat ve 36. minutě, ale v 59. minutě byl Kvajsar proti dělbě bodů.
Tučňáci SUP B Novis Praha
Miroslav Šoukal – Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Vít Ševčík – Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
33., 36. Pavel Hartman 13. Libor Novák
17. Rostislav Theimer
59. Milan Kvajsar
20. 5. 14 19:30 HANSP Berger club SUP Tučňáci SUP B 8. 0:5 (0:3)
Domácí nedokázali ani jednou skórovat i když nějaké šance měli, a tak se soupeř dočkal vysoké výhry. Plucar
Berger club SUP Tučňáci SUP B
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
3., 20. Jaroslav Dvořák
23. Pavel Hartman
55. Petr Hartman
55. Luboš Rudiš
15. 5. 14 19:15 ZAK Tučňáci SUP B Veget FC SUP 7. 1:2 (1:1)
Pohledné utkání, které bylo odehráno v tempu a bez zbytečných faulů. Fotbalovější hosté rychle prohrávali, ale dokázali utkání otočit. Kučera, Dufek
Tučňáci SUP B Veget FC SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Luboš Rudiš vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Tomáš Fořt, Antonín Kühn, Milan Muzika, Jiří Němec, Pavel Valta
12. Jaroslav Dvořák 24. Jiří Němec
36. Tomáš Fořt
8. 5. 14 19:00 ZABEH Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP B 6. 9:1 (4:0)
Jednoznačná převaha domácího týmu vedla k jasnému vítězství. Klail,Kremlík
Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP B
Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Tomáš Janda, Jan Koukal, Eduard Křemel, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Jan Slavíček vs Miroslav Šoukal – Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
9., 36. Jan Koukal
14., 57. Stanislav Obešlo
20., 25., 38., 41., 43. Čestmír Pavlásek
42. Petr Hartman
25. 4. 14 18:00 P3 Tučňáci SUP B Úderka Žižkov SUP 5. 1:3 (0:1)
Průměrné utkání, které vyhrál o něco lepší tým hostů.
Tučňáci SUP B Úderka Žižkov SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Milan Mazáč – Jiří Dusil, Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Ivan Kafka, Jaroslav Tesařík
55. Pavel Hartman 20., 43., 57. Václav Jebousek
17. 4. 14 20:15 P3 Žvahov Tučňáci SUP B 4. 4:1 (2:0)
Za stavu 2:1 měli hosté dvě velké šance, neproměnili je.. Oldřich Kopecký, Michal Petržilka
Žvahov Tučňáci SUP B
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Klempíř, Pavel Krča, Roman Werner, Marek Zeman, Milan Zoulek vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka
2. Jaroslav Chlumský
4. Petr Duda
35. Milan Zoulek
59. Marek Zeman
34. Pavel Hartman 24. Pavel Malý
10. 4. 14 20:45 LITVI Radouč FC A Tučňáci SUP B 3. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání. Nakonec vyhrála Radouč rozdílem dvou gólů. Čapla M.
Radouč FC A Tučňáci SUP B
Martin Vrzal – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Tibor Mester, Vladimír Podskuba vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
13., 48. Dušan Kuzmík
50. Jaroslav Huňka
35. Pavel Hartman
4. 4. 14 19:30 DEKAN Tučňáci SUP B Nejistá sezóna SUP 2. 2:4 (1:1)
Velice hezké technické utkání, plné krásných fotbalových momentů. Hosté byli o něco lepší a utkání dotáhli zaslouženě do vítězného konce. Petr Učík, Michal Andrlík
Tučňáci SUP B Nejistá sezóna SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, František Šťasta
6. Jaroslav Dvořák
48. Arnošt Barták
26., 43. Miroslav Hybner
33. František Brejcha
59. Roman Kabelka
25. 3. 14 20:15 STOD Koliba F.C.V. Tučňáci SUP B 1. 2:0 (0:0)
Hezký fotbal pro radost. Domácí byli lepší, ale spalovali tutovky, tak hosté kousali do poslední minuty. Tomáš Nosek, Petr Hradecký
Koliba F.C.V. Tučňáci SUP B
Jaroslav Němec – Leoš César, Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma vs Miroslav Šoukal – Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš