Pá 16.5.14 19:30 HANSP PAPE Dejvice Gepard AFC   (HL4D)
Pá 16.5.14 20:45 HANSP Noční dravci Amfora restaurant   (HL2B)
St 18.6.14 18:15 MIKU1 Jemné a Solené 1.FC Suchdol sabres B   (HL5D)
St 18.6.14 19:30 MIKU1 Martini BC Tatra 04   (HL3B)
St 18.6.14 20:45 MIKU1 Benda All Stars FC Enzian   (SVL3B)

17. 6. 14 18:15 MIKU4 Veget FC SUP Berger club SUP 11. 2:0 (1:0)
Veget hrál chytře a měl více šancí, proto vyhrál zaslouženě. Kopřiva, Hladík
Ján Dzvoník – Michal Brandejs, Petr Fišer, Martin Hrabánek, Antonín Kühn, Jiří Rejzek, Pavel Valta vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
19. Michal Brandejs
39. Petr Fišer
4. 6. 14 19:30 BIHOR Berger club SUP Zelená liška TJ SUP A 10. 5:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase domácí zpřesnili hru, a přesto že prohrávali, tak dokázali otočil zápase ve svůj prospěch. Husák
Berger club SUP Zelená liška TJ SUP A
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Tomáš Janda, Jan Koukal, Eduard Křemel, Stanislav Obešlo, Karel Prokop
39., 57. Pavel Kunst
49. Jiří Novák
53. Petr Vaněk
60. Roman Vild
39. Stanislav Obešlo
42. Jan Koukal
28. 5. 14 18:15 BIHOR Úderka Žižkov SUP Berger club SUP 9. 1:4 (0:4)
Hosté si vytvořili do poločasu pohodlný náskok, který hlídali až do konce utkání a zaslouženě vyhráli. Jiří Mužíček, Lubomír Štorek
Úderka Žižkov SUP Berger club SUP
Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Felix Hampapa, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Josef Skopal vs Pavel Gaper – Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský
38. Václav Jebousek 6., 26., 27. Pavel Kunst
21. Martin Melč
20. 5. 14 19:30 HANSP Berger club SUP Tučňáci SUP B 8. 0:5 (0:3)
Domácí nedokázali ani jednou skórovat i když nějaké šance měli, a tak se soupeř dočkal vysoké výhry. Plucar
Berger club SUP Tučňáci SUP B
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
3., 20. Jaroslav Dvořák
23. Pavel Hartman
55. Luboš Rudiš
55. Petr Hartman
14. 5. 14 19:30 BIHOR Radouč FC A Berger club SUP 7. 1:1 (1:0)
Remíza je zaslouženým výsledkem zápasu, jelikož oba týmy podrželi jejich gólmani. Klail, Kaňok
Radouč FC A Berger club SUP
Jaroslav Tichý – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Vladimír Podskuba, Martin Vrzal vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
29. Serghei Davidenco 51 Jaroslav Tichý 52. Stanislav Sába
6. 5. 14 18:15 HANSP Berger club SUP Nejistá sezóna SUP 6. 2:7 (1:2)
Hosté proměňovali své šance a s přehledem berou všechny body za výhru. Mlynařík
Berger club SUP Nejistá sezóna SUP
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Martin Ullmann – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Jiří Platil, Jiří Šmat
54., 59. Miroslav Hybner
22. 4. 14 20:15 STOD Koliba F.C.V. Berger club SUP 5. 1:1 (0:0)
Ve velmi poklidném a férovém utkání si hráči obou týmů spravedlivě rozdělili body. Kyjak,Čapla
Koliba F.C.V. Berger club SUP
Zdeněk Dražík – Leoš César, Václav Culka, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Petr Podhůrský, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
53. Leoš César 60. Martin Melč
16. 4. 14 19:30 BIHOR Berger club SUP Kapr tým SUP 4. 3:2 (2:0)
Zápas průměrné úrovně, s řadou nepřesností a hloupých faulů, pramenících z fotbalových nedostatků hráčů. Zcela jednoznačné utkání se po půli zlomilo a Berger se bál o výsledek. Simon
Berger club SUP Kapr tým SUP
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild vs Jaroslav Goll – Andrey Abroskin, Pavel Chuděj, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Pavel Martinovský, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda
18., 27. Petr Vaněk
35. Radek Mrkvica
37. Luboš Svoboda
54. Josef Kwolek
9. 4. 14 18:15 BIHOR Endoprotéza Berger club SUP 3. 3:0 (2:0)
Jasné vítězství domácích. Kučera, Kremlík
Endoprotéza Berger club SUP
Libor Panenka – Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Richard Slaměník, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
5., 35. Richard Slaměník
14. Jindřich Vich
58 Jiří Nehasil
2. 4. 14 18:15 BIHOR Berger club SUP Novis Praha 2. 1:5 (0:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání, pak ale Bergeru došel dech a hosté rozhodli i zásluhou početnější lavičky zápas ve svůj prospěch. Jan Šícha, David Kopka
Berger club SUP Novis Praha
Jiří Hanzelius – Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Jiří Novák, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
53. František Zalužanský 4. Petr Škvařil
32., 34. Milan Kvajsar
42. Ota Ryneš
45. Jiří Lokvenc
26. 3. 14 19:30 BIHOR Berger club SUP Žvahov 1. 0:1 (0:1)
Slušně hrané utkáni, kterému by slušela remíza.
Berger club SUP Žvahov
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Petr Junek – Rudolf Bien, Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Klempíř, Emil Vitásek, Roman Werner, Milan Zoulek