Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 18.6.14 | 20:45 | MIKU1 | Benda All Stars FC Enzian | 11. | 3:0 |
St 4.6.14 | 20:15 | P2 | Dehet Old 1.FC SUP Benda All Stars FC | 10. | 0:7 |
St 28.5.14 | 20:15 | P2 | Benda All Stars FC Cormoran FC SUP | 9. | 7:4 |
St 21.5.14 | 20:15 | P2 | Traktor Humus SUP A Benda All Stars FC | 8. | 3:4 |
St 14.5.14 | 20:15 | P3 | Benda All Stars FC Wyllitým SUP | 7. | 11:0 |
Po 5.5.14 | 18:30 | HRAB2 | Suprtechno Benda All Stars FC | 6. | 0:6 |
St 23.4.14 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC SuperNova L.F.C. | 5. | 2:0 |
Po 7.4.14 | 17:00 | HANSP | Flamengo FC SUP Benda All Stars FC | 3. | 5:5 |
St 2.4.14 | 20:15 | P3 | Benda All Stars FC Estudiantes | 2. | 7:0 |
St 26.3.14 | 20:15 | P1 | Houbaři Benda All Stars FC | 1. | 2:7 |
Benda All Stars FC | 4. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benda All Stars FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 59:14 | 19 |
2. | Traktor Humus SUP A | 10 | 8 | 1 | 1 | 50:14 | 17 |
3. | Flamengo FC SUP | 10 | 7 | 2 | 1 | 45:16 | 16 |
4. | Suprtechno | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:18 | 13 |
5. | Houbaři | 10 | 5 | 2 | 3 | 42:24 | 12 |
6. | Cormoran FC SUP | 10 | 4 | 1 | 5 | 29:26 | 9 |
7. | Estudiantes | 10 | 4 | 0 | 6 | 34:35 | 8 |
8. | Enzian | 10 | 3 | 1 | 6 | 22:30 | 7 |
9. | Dehet Old 1.FC SUP | 10 | 3 | 1 | 6 | 22:51 | 7 |
10. | Wyllitým SUP | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:78 | 2 |
11. | SuperNova L.F.C. | 10 | 0 | 0 | 10 | 8:35 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 1.5.14 | 18:00 | ZAK | Berušky A Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Čt 1.5.14 | 19:15 | ZAK | Jawa - Techno team K.F.C. FC VET (VL4D) |
Čt 1.5.14 | 20:30 | ZAK | Mamba club V Sokol Vysočany VET (VL3C) |
Ne 1.6.14 | 18:30 | HOSTI | Parukářka FC Bröndby codein IF (HL7L) |
Ne 1.6.14 | 19:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Úderka Žižkov (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Klír Richard | 10 | 0 |
Macháček Jan | 10 | 8 |
Morávek Petr | 10 | 6 |
Novotný Martin | 7 | 0 |
Pína Michal | 10 | 1 |
Podhůrský Jiří | 10 | 9 |
Šaroch Roman | 10 | 5 |
Šulc David | 10 | 2 |
Zadák Petr | 10 | 27 |