Po 21.4.14 16:15 P3 Úderka Žižkov Křídla Ďáblic VET A   (VL2B)
Út 20.5.14 19:00 MOTO1 Břewnow boys KMK Městská policie   (HL3C)
Út 20.5.14 20:15 MOTO1 Kalparta Kids Kulva PVC   (HL8D)
Út 17.6.14 18:15 KBELY 64! FC Kobylisy B Kalparta Kids   (HL8D)
Út 17.6.14 19:30 KBELY R.I.P. B Pavana AK A   (HL6C)

19. 6. 14 18:15 MIKU2 Rokoska VET A K.F.C. FC VET 11. 1:3 (1:3)
Petr Louša – Petr Bráza, Milan Énok, Miroslav Hájek, Marek Hybeš, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Karel Valeš – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Arne Kejdana, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Miroslav Voldřich
21. Petr Bráza 3. Jan Illek
9., 12. David Kalous
5. 6. 14 19:15 ZAK K.F.C. FC VET Lisako A 10. 3:2 (1:0)
Zajímavé utkání, v němž se týmy střídali ve veden. Nakonec zvítězili těsně domácí. Trnka
K.F.C. FC VET Lisako A
Jan Nielsen – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Arne Kejdana, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Jan Pavlík, Karel Valeš, Miroslav Voldřich vs Karel Ehrenberger – David Čermák, Roman Dočekal, Josef Herman, Václav Odvárka, Tomáš Ötwös, Daniel Rantoš
16., 58. Jan Illek
49. Martin Mžourek
34. Daniel Rantoš
46. Roman Dočekal
29. 5. 14 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET K.F.C. FC VET 9. 1:7 (0:3)
Domácím chyběl jeden hráč v poli a podle toho se i vyvíjelo utkání. Vše odehráno v přátelském duchu a poklidném tempu. Rajniš
Rumové pralinky VET K.F.C. FC VET
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Martin Hejna, Jaroslav Oliva, Robert Václavík, Jiří Zima vs Jan Nielsen – Robin Jackl, David Kalous, Arne Kejdana, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Miroslav Voldřich
47. Jiří Zima 5. Jan Pavlík
13., 27., 54. Robin Jackl
44., 50. Miroslav Voldřich
60. David Kalous
22. 5. 14 19:15 ZAK K.F.C. FC VET Kehar club VET 8. 2:1 (1:1)
Zápas, kterému by slušela remíza, rozhodli pro sebe domácí šťastnou brankou na konci
K.F.C. FC VET Kehar club VET
Jan Nielsen – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Arne Kejdana, Miroslav Merhaut, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Jan Pavlík, Karel Valeš, Miroslav Voldřich vs Michal Černý – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Petr Hanzl, Jan Lepša, Martin Rieger
16. Miroslav Voldřich
58. Arne Kejdana
13. Petr Hanzl
8. 5. 14 19:15 ZAK K.F.C. FC VET Sokol Újezd VET 7. 4:3 (2:1)
Hezké utkání plné šancí, kde zvítězil šťastnější tým. Klidně hrané. Boubín, Vojtěch
K.F.C. FC VET Sokol Újezd VET
Jan Nielsen – Jan Illek, Robin Jackl, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Miroslav Voldřich vs Vladislav Skalník – Tomáš Kostroun, Michal Manoušek, Petr Materna, Jiří Novák, Pavel Rečný, František Sedlák, Petr Sedlák, Jan Třmínek, Martin Večl
6., 13., 58. Jan Illek
32. Petr Novák
21. Petr Materna
36. Jiří Novák
56. Martin Večl
1. 5. 14 19:15 ZAK Jawa - Techno team K.F.C. FC VET 6. 2:1 (0:0)
Na veteránskou ligu velice pěkné a rychlé utkání hrané v duchu fair play.
Jawa - Techno team K.F.C. FC VET
Vladimír Hora – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Jan Nielsen – Jan Illek, Arne Kejdana, Miroslav Merhaut, Petr Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Karel Valeš, Miroslav Voldřich
35., 58. Daniel Veselý 37. Petr Mžourek
24. 4. 14 19:15 ZAK K.F.C. FC VET Don Giovanni VET 5. 3:7 (0:3)
Bojovné, slušně hrané utkání, ve kterém byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli. Jan Hruška, Aleš Vrana
K.F.C. FC VET Don Giovanni VET
Petr Mžourek – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Arne Kejdana, Miroslav Merhaut, Petr Novák, Miroslav Voldřich vs Jan Kolísko – Martin Makal, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman, Martin Zajac
54. Martin Zajac
17. 4. 14 19:15 ZAK Dejvický expres VET K.F.C. FC VET 4. 1:4 (0:2)
K.F.C. jasně lepší  v prvním poločase. ve druhém jen drželi výsledek. Stanislav Pata, Josef Lukáš
Dejvický expres VET K.F.C. FC VET
Ilja Bureš – Patrik Benda, Aleš Breburda, Tomáš Forejt, Stanislav Fryč, Petr Honka, Peter Leitman, Pavel Strnad vs Petr Mžourek – Robin Jackl, David Kalous, Arne Kejdana, Miroslav Merhaut, Martin Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Miroslav Voldřich
45. Stanislav Fryč 8., 20. Miroslav Voldřich
43. Robin Jackl
10. 4. 14 19:15 ZAK K.F.C. FC VET MVS Recycled 3. 1:2 (1:0)
Ivo Bronec, Pavel Skála
K.F.C. FC VET MVS Recycled
Miroslav Merhaut – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Martin Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Miroslav Voldřich vs Jiří Šmejkal – Petr Ehmig, Pavel Klíma, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Roman Schlaichert
14. Martin Mžourek 34. Roman Schlaichert
44. Petr Ehmig
3. 4. 14 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET K.F.C. FC VET 2. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání dvou různých poločasů. Remíza je asi zasloužená, i když domácí neproměnili několik nadějných šancí ve druhé půli. Daniel Hylas, Milan Kříž
Tamu Pua 1.FC VET K.F.C. FC VET
Jiří VlčekJaromír Frühling, Štefan Grivalský, Radim Hlubuček, Jan Klapač, Radek Matela, Ivo Raděj, Tomáš Svozil, Petr Záhorský vs Martin Liner – Jan Illek, Robin Jackl, Arne Kejdana, Miroslav Merhaut, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Petr Novák, Jan Pavlík, Karel Valeš, Miroslav Voldřich
4. Ivo Raděj
12. Radim Hlubuček
46. Miroslav Merhaut
48. OG
27. 3. 14 19:15 ZAK K.F.C. FC VET Metro AFK VET 1. 3:1 (0:1)
Zasloužená výhra domácího týmu, ikdyž o svém vítězství dokázali rozhodnout až v závěrečných minutách utkání. Pavel Abrahám, Jaromír Petrtýl