10. Zelená liška TJ SUP A 11 3 2 6 23:41 8

St 10.9.14 18:15 MIKU4 South Rise Again FC Ministerstvo obrany   (HL8I)
St 10.9.14 19:30 MIKU4 Martini BC Inter Ohradní   (HL3B)
St 10.9.14 20:45 MIKU4 !nBev Tigers Playboy team AC   (HL8E)
St 8.10.14 18:15 MIKU3 Kontis 1.FC Bratři v triku   (HL6B)
St 8.10.14 19:30 MIKU3 Demínka B !nBev Tigers   (HL8E)
St 8.10.14 20:45 MIKU3 Prohibice FKK VET Slawoj Břevnov   (VL3B)

2. 12. 14 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP AGČV/Ajax 11. 6:2 (3:2)
Oboustraně pěkně hrané utkání se spoustou kombinací. Hraný ve vysokém tempu, kdy tým Klokan Perón i přes spoustu neproměněných šancí zaslouženě vyhrál. Pavel Chuděj, Josef Kwolek
Klokan Perón club SUP AGČV/Ajax
Milan Němeček – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Milan Musil, Petr Pohnán, Roman Veselý vs Zdeněk Havlík – Michal Gabík, Milan Jirásek, Matěj Pánek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt
4. Roman Veselý
14. Vladimír Klupsa
25., 40. Daniel Mašek
53., 58. Petr Pohnán
16., 29. Zdeněk Pištěk
18. 11. 14 18:15 MIKU1 Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP 10. 0:10 (0:6)
Jednoznačné vítězství Klokanu, který své akce zakončoval do prázdné branky. Libor Čapla
Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP
Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Tomáš Gürtler, Tomáš Janda, Jan Koukal, Eduard Křemel, Stanislav Obešlo, Libor Sněhota vs Martin Cicala – Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý
2. Petr Pohnán
7. Jiří Maršoun
9., 21., 41., 53. Roman Veselý
24. Milan Němeček
28., 52. Milan Musil
58. Daniel Mašek
11. 11. 14 18:15 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP 9. 0:0 (0:0)
Nejlepší utkání v této kategorii co jsem kdy pískal, kdy můj respekt mají všichni účastníci utkání. Remíza je zcela zasloužená.
Super Naděje A Klokan Perón club SUP
Tomáš Peterka – Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Ivan Pomykáček, Luboš Řeháček, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Jiří Maršoun, Milan Němeček, Petr Novotný, Petr Sýkora, Roman Veselý, Michal Vokáč
4. 11. 14 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Radouč FC A 8. 5:3 (2:1)
Svižné utkání hrané v poklidu. Milan Dvonč, Václav Mesko
Klokan Perón club SUP Radouč FC A
Michal Vokáč – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Petr Novotný, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý vs Vladimír Hnát – Marián Drahovský, Milan Fanta, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Tibor Mester, Vladimír Podskuba
14., 30., 31. Petr Pohnán
39. Petr Sýkora
52. Roman Veselý
24. Tibor Mester
47., 54. Pavel Karas
21. 10. 14 18:15 MIKU1 Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP 7. 1:4 (1:4)
Klokani začali výborně a už v 5.minutě vedli o dva goly a zápas vypadal jednoznačně. Domácí pak ale snížily. Do konce poločasu ale Klokani odpověděli dvěma goly a bylo rozhodnuto. Husák, Jansa
Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP
Petr Kubín – Roman Blovský, Martin Frejlach, Tomáš Kras, Martin Líbal, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý
19. Jan Syrovátka 3., 5. Roman Veselý
21. Vladimír Klupsa
23. Milan Němeček
14. 10. 14 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Blesk VK SUP 6. 6:0 k.
6. 10. 14 18:15 MIKU1 Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP 5. 2:4 (1:0)
Hosté lepším celkem od 1.minuty, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale domácí brankář byl k nepřekonání. Hrál se velmi dobrý fotbal. Josef Dufek, Petr Buchta
Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý
4. Jiří Jeníček
42. Jiří Mach
35., 37., 57. Roman Veselý
51. Petr Sýkora
30. 9. 14 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Kbelák FC SUP 4. 6:3 (1:1)
Po přestávce se projevila převaha Klokanů, Kbelák korigoval v závěru.
Klokan Perón club SUP Kbelák FC SUP
Michal Vokáč – Petr Kozlík, Jan Kyněra, Milan Němeček, Petr Novotný, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý vs Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel
12., 51. Petr Pohnán
35., 55. Roman Veselý
39. Petr Novotný
42. Milan Němeček
19., 58. Lubomír Nešpor
57. Miroslav Hulín
23. 9. 14 18:15 MIKU1 Dřevorubci Modřany S Klokan Perón club SUP 3. 2:6 (1:3)
Kvalitně odehraný zápas. První poločas byl celkem vyrovnaný, ale druhou půli ovládl favorit a zaslouženě vyhrál. Lukáš Krajči, Ondřej Svačina
Dřevorubci Modřany S Klokan Perón club SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Milan Nový, Jiří Šlechta, Viktor Starec, Ludvík Szarka vs Michal Vokáč – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Daniel Mašek, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý
10. Jiří Šlechta
54. Viktor Starec
5., 7. Petr Pohnán
27. Vladimír Klupsa
33. Roman Veselý
34., 52. Daniel Mašek
9. 9. 14 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Ortopedie 2. 7:2 (5:1)
Zápas v režii Klokanu, kteří byli více pohyblivý a zaslouženě vyhráli. Lukáš Krajči, Ondřej Svačina
Klokan Perón club SUP Ortopedie
Martin Cicala – Petr Kozlík, Jiří Maršoun, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Kozel, Petr Mácha, Pavel Procházka, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
6., 33. Roman Veselý
8., 46. Petr Pohnán
12., 21. Milan Musil
23. Martin Cicala
19. Petr Kozel
37. Jiří Balcar
4. 9. 14 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP 1. 1:5 (1:1)
Rozhodčí se nedostavili. Po vyrovnané 1.půli vyhrál Klokan zlepšeným výkonem ve druhé půli.
Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán