4. 11. 14 19:30 MIKU4 Ortopedie Tučňáci SUP A 8. 5:3 (2:0)
Bojovné utkání, rozhodlo lepší zakončení domácích. Trnka
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jiří Pavlík, Pavel Procházka, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník
37 Jiří Balcar 45., 57. Jan Zlatník
51. Jaroslav Hrdlička
37. Roman Podhorský
20. 10. 14 18:15 MIKU3 Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet 7. 5:3 (1:1)
Utkání odehrané ve vysokém tempu zaslouženě vyhráli Tučňáci. Michal Petráš, Martin Ryšavý
Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet
Vratislav Arnošt – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, František Hamouz, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Zdeněk Ryvol
12., 45. Vlastislav Doležal
36., 38. Jiří Mach
47. Roman Podhorský
8. Roman Jireš
52. Václav Kopecký
54. Milan Prekop
13. 10. 14 18:15 MIKU4 AGČV/Ajax Tučňáci SUP A 6. 1:1 (1:0)
Domácí měli více ze hry, ale nedokázali se prosadit přes dobře organizovanou obranu hostů. Klail, Gliniarczyková
AGČV/Ajax Tučňáci SUP A
Zdeněk Havlík – Michal Gabík, Milan Jirásek, Matěj Pánek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník
15. Matěj Pánek 43. Jiří Mach
6. 10. 14 18:15 MIKU1 Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP 5. 2:4 (1:0)
Hosté lepším celkem od 1.minuty, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale domácí brankář byl k nepřekonání. Hrál se velmi dobrý fotbal. Josef Dufek, Petr Buchta
Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník vs Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý
4. Jiří Jeníček
42. Jiří Mach
35., 37., 57. Roman Veselý
51. Petr Sýkora
29. 9. 14 18:15 MIKU3 Super Naděje A Tučňáci SUP A 4. 2:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, hrané nahoru dolů, zasloužené vítězství. Karel Hrubeš, Petr Metzger
Super Naděje A Tučňáci SUP A
Tomáš Peterka – Milan Kodálík, Luboš Řeháček, Martin Routa, Petr Šafránek, Jan Syrovátka, Petr Vaněček, Michal Vejvoda, Vlastimil Zezula vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník
10. Luboš Řeháček
25. OG
30., 39. Roman Bäumel
52. Roman Podhorský
58. Jiří Mach
22. 9. 14 18:15 MIKU3 Tučňáci SUP A Radouč FC A 3. 10:2 (4:0)
Po jednoznačném vedení v 1.pol. se zápas stal ze strany Tučňáků exhibicí. Luboš Mlejnek
Tučňáci SUP A Radouč FC A
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník vs Jaroslav Tichý – Serghei Davidenco, Marián Drahovský, Milan Fanta, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Tibor Mester, Vladimír Podskuba
48., 59. Pavel Karas
9. 9. 14 18:15 MIKU3 Pražačka seniors A Tučňáci SUP A 2. 1:1 (0:0)
Velice vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Zajímavostí je, že celé utkání nepadali branky, jen v 59. minutě dokázali vstřelit branku oba týmy.
Pražačka seniors A Tučňáci SUP A
Roman Blovský – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Roman Podhorský, Jan Zlatník
59. Tomáš Kras 59. Vlastislav Doležal
1. 9. 14 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Blesk VK SUP 1. 1:1 (0:1)
Kvalitní utkání. 1.půle vyzněla lépe pro Blesk, ve druhé půli už Tučňáci zabrali a vyrovnali. Více však výborný golman Kraus nedovolil. Hošek, Mlynařík
Tučňáci SUP A Blesk VK SUP
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jan Zlatník vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný