Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 3.12.14 | 20:15 | P2 | Valník Benda All Stars FC | 11. | 1:1 |
Čt 20.11.14 | 20:45 | CESMI | Veget FC SUP Valník | 10. | 1:3 |
St 12.11.14 | 18:15 | DEKAN | Valník Javorák plus | 9. | 3:0 |
Út 4.11.14 | 18:15 | LITVI | Žvahov Valník | 8. | 0:7 |
Út 21.10.14 | 18:15 | MIKU4 | Tycho de Brahe SUP Valník | 7. | 2:4 |
Čt 16.10.14 | 17:45 | ZABEH | Valník Trops 1.SK SUP | 6. | 2:0 |
Út 7.10.14 | 19:30 | BECH | Nejistá sezóna SUP Valník | 5. | 1:1 |
Út 30.9.14 | 19:30 | STOD | Valník Koliba F.C.V. | 4. | 1:1 |
Čt 25.9.14 | 20:15 | P3 | Kapr tým SUP Valník | 3. | 1:6 |
Čt 18.9.14 | 18:00 | SCBEC | Valník Endoprotéza | 2. | 1:4 |
St 3.9.14 | 19:30 | BIHOR | Berger club SUP Valník | 1. | 1:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veget FC SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 49:14 | 18 |
2. | Benda All Stars FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:22 | 16 |
3. | Valník | 11 | 6 | 3 | 2 | 29:12 | 15 |
4. | Javorák plus | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:18 | 13 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 29:17 | 12 |
6. | Endoprotéza | 11 | 4 | 4 | 3 | 26:27 | 12 |
7. | Berger club SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 18:27 | 11 |
8. | Kapr tým SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:35 | 10 |
9. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:25 | 8 |
10. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 1 | 5 | 5 | 18:38 | 7 |
11. | Žvahov | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:52 | 6 |
12. | Koliba F.C.V. | 11 | 1 | 2 | 8 | 10:33 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 29.10.14 | 17:45 | ZABEH | Terasy KFC A Omlékované Sojky (HL7D) |
St 29.10.14 | 19:00 | ZABEH | Batalion 91 A Kožich II.FC (HL3C) |
Čt 30.10.14 | 19:30 | BECH | Boží bojovníci Horno Porno (HL7C) |
Čt 30.10.14 | 20:45 | BECH | Zde je místo ... Šejk Peterka (HL8G) |
Út 18.11.14 | 18:30 | HRAB3 | Torpedo Ohrobec SKA The Wall (HL4B) |
Út 18.11.14 | 19:45 | HRAB3 | PRKA KáGéčko A (HL7E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoš Milan | 5 | 2 |
Chaloupka Karel | 5 | 0 |
Chloupek Miroslav | 10 | 0 |
Fremund Filip | 9 | 2 |
Kouba Josef | 6 | 0 |
Mráz Jan | 11 | 4 |
Procházka Jindřich | 10 | 1 |
Šára Oldřich | 7 | 2 |
Škornička Luboš | 6 | 0 |
Sokol Zdeněk | 11 | 11 |
Tobola Luděk | 11 | 7 |