Út 25.3.14 18:15 MIKU4 H.K. 12 Unreal Students FC   (HL6C)
Út 25.3.14 19:30 MIKU4 Alkohol Tea FC The Wall   (HL5C)
Út 25.3.14 20:45 MIKU4 Boží bojovníci Viktor 1.FC   (HL8E)
Út 20.5.14 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Út 20.5.14 19:00 ZABEH Bítovská SUP PFC Kodymka SUP B   (SVL3A)
Út 20.5.14 20:15 ZABEH VV Vokra SV Radouč FC B   (SVL3A)

26. 6. 14 20:15 DEKAN Masters V Kliďas SFC 11. 3:6 (1:3)
Dramatické utkání výborné úrovně, ve kterém by si zasloužily bodovat oba týmy. Nakonec se však prosadili hosté. Trnka
Masters V Kliďas SFC
Petr Sklenář – Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Milan Pavlík, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Roman Pekárek – Jaroslav Baka, Tomáš Búřil, Radek Cerha, Tomáš Duchoň, Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha, Jaroslav Špaček
6., 34., 52. Jiří Krejcar 10., 24., 53., 56., 59. Michal Heisig
17. Tomáš Búřil
12. 6. 14 20:45 DEKAN Reka Group - Calvados Masters V 10. 3:5 (3:2)
Zasloužené výhra hostujícího týmu.
Reka Group - Calvados Masters V
Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Vladimír Oliberius, David Polák, Karel Růžička, Josef Vejšický vs Milan Pavlík – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Petr Sedloň, Petr Sklenář, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
8. Tomáš Hlinka
16., 19. Jiří Kácovský
5. Tomáš Hrabánek
30. Jan Ernst
50., 55. Petr Sedloň
60. Petr Moucha
29. 5. 14 20:45 DEKAN Masters V Balabuška Old TJ 9. 10:3 (7:0)
Domácí měli od začátku až do konce zápasu místy až drtivou převahu, a nebýt gólmana hostů mohlo být skóre daleko vyšší.
Masters V Balabuška Old TJ
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Miloš Spurný – Karel Bouček, František Čížek, Libor Hrnčíř, Jan Janata
57. Karel Bouček
22. 5. 14 20:45 DEKAN Typos - Garda FC Masters V 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání.
Typos - Garda FC Masters V
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Miroslav Matlas, Jan Salivar vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
40. Miroslav Matlas 32. Tomáš Faust
15. 5. 14 20:45 DEKAN Masters V Sokol Vysočany VET 7. 9:0 (2:0)
Jasné utkání hrané v poklidu. Milan Dvonč
Masters V Sokol Vysočany VET
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Zdeněk Janoušek, Jiří Lukášek, Roman Mróz, Jiří Povýšil, Bohumil Prček, Marek Ryšlavý, Vladimír Topič, František Tůma, Tomáš Záruba
10., 30., 52., 54., 58. Petr Sedloň
31. Milan Pavlík
35., 40. Jiří Krejcar
56. Jan Ernst
1. 5. 14 20:45 DEKAN Čechie 12° Masters V 5. 2:5 (0:3)
V poklidu a férově hrané utkání. Hosté v prvním poločase kontrolovali hru a v závěru šli zaslouženě do vedení. V poslední desetiminutovce domácí utkání zdramatizovali, ale na víc to nestačilo. Tomáš Kriebel, Marek Schneeweis
Čechie 12° Masters V
Ladislav KošťálJan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, Tomáš Koudelka, Martin Půlpán, Jiří Štróbl vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek
50. Martin Půlpán
53. Tomáš Koudelka
20. Petr Sedloň
25., 49., 59. Štěpán Vondrášek
27. Tomáš Faust
24. 4. 14 18:15 HOSTI Zachovalí Masters V 6. 2:0 (0:0)
Utkání průměrné úrovně. Po bezbrankovém prvním poločase se po změně stran prosadili hráči Zachovalí. Trnka
Zachovalí Masters V
Dušan Stádník – Zdeněk Bajčan, Marcel Hrubant, David Kronovetr, Filip Kučera, Jiří Pak, Marek Pohanka, Vladimír Sklenář vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek
34. Jiří Pak
49. Vladimír Sklenář
17. 4. 14 20:45 DEKAN Masters V Mamba club V 4. 9:4 (4:1)
Masters jasně přehráli soupeře po všech stránkách. Rajniš
Masters V Mamba club V
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek vs Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Petr Knap, Martin Ochozka
56. Adrian Hrušovský
10. 4. 14 20:45 DEKAN Deko VET Masters V 3. 2:2 (2:1)
Zasloužená remíza, ale oba týmy se pokoušeli strhnout vítězství na svou stranu do poslední minuty. Kopřiva, Svoboda
Deko VET Masters V
Roman Kovář – Ota Járka, Jiří Krs, Roman Mach, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
24., 29. Jan Pospíšil 26. Petr Sedloň
32. Milan Pavlík
3. 4. 14 20:45 DEKAN Masters V Hertha ZMZ VET 2. 3:3 (3:1)
Zápas rozdílných poločasů skončil zaslouženou dělbou bodů.
Masters V Hertha ZMZ VET
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Jaroslav Novotný
1. Štěpán Vondrášek
3., 18. Petr Sedloň
21. Jiří Havel
37., 50. Jan Kočí
27. 3. 14 20:45 MIKU2 Letná FC VET Masters V 1. 3:5 (2:1)
O vítězi utkání rozhodl úvod druhé půle, domácí ještě asi byli na přestávkové pauze a hostům se podařilo rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Klail,Vojtěch
Letná FC VET Masters V
Jiří Kašpar – Petr Klíma, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jan Kudrna, Martin Michalský, Michal Ševčík, Roman Školník, Roman Souček, Radim Tesárek, Tomáš Vích, Petr Zajíček vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek