3. 6. 14 18:15 MIKU4 H.K. 12 Smíchov PSK 10. 3:0 (1:0)
Domácí díky skvělému brankáři vyhráli, když využili vše co měli. Stránský
Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, Michal Černý, David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Jaromír Topič vs David Jeřábek – Zdeněk Buřič, Jan Kašný, Martin Kubica, Alexander Lewicki, Vladislav Nitrai, Jakub Novák, Zbyněk Vaňous
12., 33. Martin Pelant
50. Michal Černý
27. 5. 14 18:15 MIKU1 Síla vůle H.K. 12 9. 2:5 (1:4)
Utkání průměrné úrovně, hosté o sobě více věděli a do poločasu si vytvořili tříbrankový náskok. Síla vůle se po přestávce snažila, ale bez víraznějšího efektu, byť hrála v závěru proti oslabenému soupeři. Husák
Síla vůle H.K. 12
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Josef Hochman – Miroslav Ceman, Michal Černý, David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Martin Štětka
53. Josef Hochman
20. 5. 14 18:15 MIKU1 H.K. 12 R.I.P. B 8. 0:2 (0:1)
Průměrné utkání odpovídající 6.lize. Ondřej Svačina, Lukáš Krajči
H.K. 12 R.I.P. B
Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, Michal Černý, David Franěk, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka vs Jakub Kratěna – David Gabriel, Jan Horyna, Martin Horyna, Jiří Němec, Lukáš Němec, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč
24. Tomáš Řezáč
57. David Gabriel
13. 5. 14 18:15 MIKU4 Praga Calcio CC H.K. 12 7. 3:3 (2:1)
Hosté se ujali rychle vedení, potom začali hrát pasivně, hru ovládl soupeř a 3 góly zaslouženě otočil zápas. Hosté dorovnali v posledních minutách utkání a získali bod za remízu. Čapla, Kacovský
Praga Calcio CC H.K. 12
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář, Michal Urbánek, Tomáš Valouch vs Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, Michal Černý, David Franěk, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Vladimír Slípka
22. Jaroslav Krejčí
27., 34. Michal Šindelář
2. Michal Černý
57., 60. Vladimír Slípka
29. 4. 14 18:15 MIKU4 H.K. 12 Pavana AK A 6. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, hosté šťastnějším týmem. Jan Cikrt, Radek Kalenda
H.K. 12 Pavana AK A
Josef Hochman – Miroslav Ceman, Michal Černý, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Luboš Novák – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jakub Oktávec, Benjamín Peterka, Patrik Sabon, Martin Vančík
60 Martin Štětka 49. Petr Kardinál
50. Tomáš Dragoun
19. Martin Vančík
22. 4. 14 18:15 MIKU4 Kelímci 3.FC H.K. 12 5. 4:6 (2:1)
Domácí si kráčeli pro pohodovou výhru, ale v závěru jim došly síly a během posledních pěti minut hosté utkání otočili. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Kelímci 3.FC H.K. 12
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, Jan Mrzena, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář vs Patrik Mirvald – Michal Černý, David Franěk, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič
60. Martin Štětka
15. 4. 14 18:15 MIKU3 H.K. 12 J paví Ř 4. 0:3 (0:1)
Poklidné utkání s množstvím nepřesností na obou stranách rozhodli ve svůj prospěch JPŘ. Husák, Mleziva
H.K. 12 J paví Ř
Josef Hochman – Miroslav Ceman, David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Petr Jeník – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Petr Dušek, Jiří Hampl, Tomáš Kočí, Richard Zelenák
18. Ondřej Čížek
58. Jiří Hampl
59. Petr Dušek
8. 4. 14 18:15 MIKU4 H.K. 12 Vibromax 1985 3. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání. Zdeněk Trkovský, Jan Cikrt
H.K. 12 Vibromax 1985
Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, David Franěk, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Vladimír Slípka, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Milan Fischer – Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Robert Volník
8. Martin Pelant
44. Jaromír Topič
24., 32. Jiří Jantač
29. Jakub Hudec
1. 4. 14 18:15 MIKU1 Dirty Bastards H.K. 12 2. 5:0 (1:0)
Bastardi dávali góly a o tom fotbal je.. Smetana, Vukovič
Dirty Bastards H.K. 12
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Daniel Hrdina, Lukáš Lodin, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka vs Patrik Mirvald – Michal Černý, David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Martin Štětka, Jaromír Topič
21., 33. Roman Sluka
40. Daniel Hrdina
41., 43. Jaromír Ambrus
25. 3. 14 18:15 MIKU4 H.K. 12 Unreal Students FC 1. 1:0 (0:0)
Utkání průměrné úrovně. Po bezbrankovém prvním poločase domácí umístili první a, jak se ukázalo, vítězný gól. Trnka