9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 28:40 9

Po 19.5.14 18:15 MIKU1 Eukaryota 2.LKW Pradox 1.FC   (HL7B)
Po 19.5.14 19:30 MIKU1 Trops 1.SK Traktor humus A   (HL1A)
Po 19.5.14 20:45 MIKU1 Akta - rez Smutný potapěči   (HL1A)
Ne 25.5.14 10:00 P1 Bohnice United Na zdraví p.Macháčka   (HL6I)
Ne 25.5.14 11:15 P1 Torpédo Řepy Mal Wall FC   (HL6I)
Ne 25.5.14 12:30 P1 KTB B Hustec   (HL4E)

13. 6. 14 19:30 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B FC Střešovice 11. 4:2 (2:1)
Rychlé a bojovné utkání plné šancí na obou stranách. Domácí byli produktivnější a dokázali lépe nakládat se svými šancemi. Jan Jelínek, Dominik Kafka
Tyran Saens 1.FC VET B FC Střešovice
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Michal Škaloud, Josef Skuček, Pavel Švejda vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jiří Lacina, Jindřich Müller, Milan Nový, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský
5. Josef Plaček
15. Pavel Švejda
38. Jiří Brožka
48. Josef Skuček
21. Milan Cibík
43. Jindřich Müller
1. 6. 14 18:45 DEKAN FC Střešovice Tycho de Brahe VET 10. 5:2 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání o vítězství rozhodla daleko lepší koncovka domácích.
FC Střešovice Tycho de Brahe VET
Josef Viktorin – Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jiří Lacina, Jindřich Müller, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Václav Makara, Jiří Matzner, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Karel Vodička
28. Tomáš Otta
38., 53. Milan Cibík
41., 57. Jindřich Müller
18. Karel Vodička
43. Jan Oplt
23. 5. 14 18:15 DEKAN Kumpáni VET FC Střešovice 9. 1:4 (1:1)
Rozdílovým hráčem v utkání byl Cibík, který vstřelil hattrick a ještě organizoval hru svého týmu. Kohout
Kumpáni VET FC Střešovice
František Hubr – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, Jan Hodík, Radek Komárek, Jiří Moc vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jiří Lacina, Miroslav Pojer
30. Jiří Chytil 37 Radek Komárek 28., 32., 38. Milan Cibík
60. Miroslav Pojer
15. 5. 14 20:15 ZABEH FC Střešovice Maverick VET 8. 0:8 (0:3)
Utkání hrané v dobrém tempu. Převaha hostů byla znatelná, což potvrzuje rozdíl ve skóre. Radek Petřina, Miroslav Klouda
FC Střešovice Maverick VET
Zdeněk Holakovský – Stanislav Bruder, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík, Josef Viktorin vs Přemysl Šimáně – Jiří Kopecký, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Vlastimil Šofr, Mychajlo Trochljuk, Martin Troška
9., 18., 52., 54. Jiří Lokvenc
29., 36. Martin Troška
45. Mychajlo Trochljuk
59. Tomáš Kořán
9. 5. 14 19:30 DEKAN Keckafogo KK VET FC Střešovice 7. 9:4 (5:2)
Domácí byli od začátku zápasu lepším týmem a zaslouženě vysoko vyhráli. Petr Sejkot
Keckafogo KK VET FC Střešovice
Miroslav Spousta – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jiří Georgiu, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Petr Třešňák vs Vladimír Příbramský – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Josef Viktorin
58. Stanislav Bruder
2. 5. 14 19:00 TEMPO FC Střešovice Kapacity FC 6. 4:7 (0:3)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Utkání bylo zároveň duelem dvou střelců, ze kterého vítězně vyšel hostující Daniel Gregor, autor 5 branek.
FC Střešovice Kapacity FC
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský vs Marek Steiner – Jan Dráb, Daniel Gregor, Petr Lustig, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Petr Suchý, Petr Vojtěch
36., 40., 56. Milan Cibík
58. Jiří Lacina
12., 35., 37., 42., 58. Daniel Gregor
19. Tomáš Peške
24. Jan Dráb
25. 4. 14 19:00 ZABEH Tučňáci VET FC Střešovice 5. 5:3 (2:1)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli, i když hosté se dostali už ve druhé minutě do vedení.
Tučňáci VET FC Střešovice
Tomáš Kutal – Martin Balík, Vlastislav Doležal, Pavel Hartman, Vlastimil Kolečkář, Jiří Mach, Petr Maňas, Lubomír Paprčka, Radek Pospíchal, Petr Skoč vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jindřich Müller, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík
15. Jiří Mach
28., 45. Vlastimil Kolečkář
32., 34. Radek Pospíchal
2., 52. Milan Cibík
55. Vladimír Příbramský
18. 4. 14 18:00 ZAK FC Střešovice Hell´s Old Boys 4. 0:9 (0:2)
Utkání bylo vyrovnané jen v prvních dvacet minut., poté už bylo v režii hostů. Milan Paclík, Tomáš Mládek
FC Střešovice Hell´s Old Boys
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jindřich Müller, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský vs Daniel Steidler – Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka
19., 38., 58., 60. Jan Hruška
27. Miroslav Kos
32. Zdeněk Janoušek
37., 41. Peter Nemeshegyi
45. Tomáš Růžička
37. Tomáš Růžička
11. 4. 14 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET FC Střešovice 3. 1:5 (0:1)
Hosté měli celý zápas pod kontrolou, byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Hošek
Monočlánek FC VET FC Střešovice
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Libor Foldyna, František Hanzák, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jiří Lacina, Jindřich Müller, Milan Nový, Vladimír Příbramský
33. Petr Urbanczyk 22., 49. Milan Cibík
47. Stanislav Bruder
52. Milan Nový
58. Jindřich Müller
4. 4. 14 20:45 DEKAN FC Střešovice Gente VET 2. 4:5 (3:3)
Velice pohledné utkání, které již v první minutě okořenil parádní trefou domácí hráč Nový. Hostům se podařilo rychle vyrovnat a vyrovnaně skončila i první půle. Ve druhé půli se hostům podařilo rozhodnout ve svůj prospěch. Petr Učík, Michal Andrlík
FC Střešovice Gente VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jindřich Müller, Milan Nový, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Tomáš Dojava, Martin Hejný, Tibor Jakab, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal