Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 25.6.14 | 19:00 | P1 | X-team Válcovna plechu VET | 11. | 10:3 |
St 25.6.14 | 19:00 | P2 | Přezletice SG Daltonové VET | 11. | 3:5 |
St 25.6.14 | 19:00 | METE1 | Tuscarora VET Bronx KKK VET B | 11. | 0:6 k. |
St 25.6.14 | 19:00 | METE2 | Traktor Praha VET Károv ZJ veteran | 11. | 6:3 |
St 25.6.14 | 19:00 | P3 | Sebranka FC VET 1.FC RUM | 11. | 12:2 |
St 25.6.14 | 19:00 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Běchovičtí sršni A | 11. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | X-team | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:17 | 20 |
2. | Běchovičtí sršni A | 11 | 7 | 3 | 1 | 41:16 | 17 |
3. | Přezletice SG | 11 | 8 | 0 | 3 | 59:42 | 16 |
4. | Daltonové VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 27:20 | 16 |
5. | Bronx KKK VET B | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:27 | 15 |
6. | Traktor Praha VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:27 | 12 |
7. | Válcovna plechu VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:44 | 10 |
8. | Tuscarora VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 34:39 | 9 |
9. | Sebranka FC VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:45 | 5 |
10. | Pralinky F.C.K. | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:56 | 4 |
11. | Károv ZJ veteran | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:33 | 2 |
12. | 1.FC RUM | 11 | 1 | 0 | 10 | 25:60 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 24.3.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Sebranka FC VET |
Po 24.3.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | 1.FC RUM |
Čt 17.4.14 | 19:30, 20:45 | LITVI | Traktor Praha VET |
Po 21.4.14 | 11:15, 12:30, 13:45 | P3 | Pralinky F.C.K. |
Po 21.4.14 | 16:00, 17:15, 18:30 | HOSTI | Bronx KKK VET B |
Po 21.4.14 | 17:30, 18:45 | P1 | Přezletice SG |
Čt 24.4.14 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Bronx KKK VET B |
Po 28.4.14 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Károv ZJ veteran |
Po 28.4.14 | 19:00, 20:15 | METE1 | Válcovna plechu VET |
Po 28.4.14 | 19:00, 20:15 | STOD | X-team |
Po 28.4.14 | 19:15, 20:30 | STER3 | Daltonové VET |
Po 19.5.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Tuscarora VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Malaník | Traktor Praha VET | 16 |
2. | Miloslav Mazura | Přezletice SG | 15 |
3. | Jaroslav Urban | Přezletice SG | 14 |
4. | Karel Vadlejch | Tatarský biftek VET | 13 |
5. | Daniel Kadleček | X-team | 11 |
6. | Petr Rokyta | Daltonové VET | 10 |
7. | Petr Syrůček | Válcovna plechu VET | 10 |
8. | Pavel Vokoun | Hvězda VAB F.C. | 9 |
9. | Martin Nykl | Bronx KKK VET B | 9 |
10. | Jiří Polda | Přezletice SG | 9 |
11. | Tomáš Hájek | Přezletice SG | 8 |
12. | Alan Hejma | Běchovičtí sršni B | 8 |
13. | Kai Engel | Sebranka FC VET | 8 |
14. | Michal Predikant | Pralinky F.C.K. | 7 |
15. | Zdeněk Reich | Miminka AC VET | 7 |
16. | František Stolař | Traktor Praha VET | 7 |
17. | Ivan Šimáček | X-team | 6 |
18. | František Kříž | Válcovna plechu VET | 6 |
19. | Karel Sůva | Tuscarora VET | 6 |
20. | Josef Kubr | Pralinky F.C.K. | 6 |