Pavel Škirda – Pavel Borovička, Karel Bříza, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Milan Miler, Roman Suttner, Karel Vadlejch vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Petr Ošlejšek, Radek Šíp, Luděk Tobola
4. 6. 14 18:15 BIHOR Tuscarora VET 1.FC RUM 9. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Husák
Tuscarora VET 1.FC RUM
Jiří Vanča – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Thomas Hartmann, Bořivoj Kopečný, František Novotný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Zdeněk Vrána vs Karel Vadlejch – Milan Miler, Pavel Škirda
28. 5. 14 19:30 DEKAN 1.FC RUM Přezletice SG 8. 3:6 (1:5)
Hosté ve druhém poločase výrazně polevili a dovolili soupeři korigovat stav utkání. Hošek
1.FC RUM Přezletice SG
Karel Bříza – Pavel Borovička, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban
8. Pavel Borovička
39. Karel Vadlejch
55. Pavel Škirda
5., 13., 36. Petr Dufek
8., 16. Jaroslav Urban
11. Martin Budař
21. 5. 14 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. 1.FC RUM 7. 6:4 (3:1)
Vyrovnané utkání, které domácí rozhodli lepší produktivitou. Filip Mazánek, Matyáš Lafek
Pralinky F.C.K. 1.FC RUM
František Štofila – Václav Burian, Luboš Jantol, Jan Kunz, Radek Martínek, Jan Prchal, Martin Prchal, Michal Predikant, Petr Viliš vs Karel Bříza – Jakub Krucký, Jan Lukáč-Baranec, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch
6. František Štofila
8. Petr Viliš
23., 32., 41., 58. Michal Predikant
2., 36., 43. Karel Vadlejch
51. Pavel Škirda
14. 5. 14 19:30 DEKAN 1.FC RUM X-team 6. 2:4 (0:1)
Zasloužené vítězství X-Teamu.
1.FC RUM X-team
Jakub Krucký – Pavel Borovička, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Milan Miler, Pavel Škirda, Karel Vadlejch, Josef Velán vs Marek Podhorný – Petr Antal, Pavel Fiala, Michal Gertner, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Pavel Pokorný
45., 55. Karel Vadlejch 10., 54. Jaroslav Hrouda
31. Pavel Fiala
40. Kamil Molnár
30. 4. 14 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A 1.FC RUM 5. 5:2 (2:1)
Napínavý zápas, který rozhodl ve svůj prospěch tým domácích v závěru zápasu, kdy se tým hostů tlačil za vyrovnáním. Patrik Zmeškal, Michal Valent
Běchovičtí sršni A 1.FC RUM
Lukáš Koudelka – Tomáš Černoch, Marek Dráb, Alan Hejma, Lubomír Jandus, Jiří Klůna, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Martin Motyčka, Libor Šmída, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun vs Karel Bříza – Pavel Borovička, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Milan Miler, Pavel Škirda, Karel Vadlejch
8., 23., 60. Pavel Vokoun
37. Alan Hejma
55. Martin Motyčka
27. Pavel Borovička
45. Karel Vadlejch
23. 4. 14 19:30 DEKAN 1.FC RUM Daltonové VET 4. 2:4 (1:3)
Hosté byli od začátku lepším týmem, jak kombinačně tak rychlostně.
1.FC RUM Daltonové VET
Karel Bříza – Pavel Borovička, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch vs Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Ladislav Pauch, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
4. Jakub Krucký
31. Petr Lukáč
10 Petr Lukáč 5., 14. Petr Rokyta
23. Pavel Kaska
42. Václav Hruška
16. 4. 14 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B 1.FC RUM 3. 6:2 (1:1)
Zápas se hrál v  duchu fair - play. Vítězné mužstvo bylo ve druhém poločase lepší a zaslouženě zvítězilo. Jiří Křivský, Jiří Fiala
Bronx KKK VET B 1.FC RUM
Martin Synecký – Martin Bartiš, Marek Bartůšek, Pavel Jinoch, Aleš Mach, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Marcel Toporčák, Vladimír Viklický vs Karel Bříza – Pavel Borovička, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Milan Miler, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán
50. Karel Vadlejch
9. 4. 14 19:30 DEKAN 1.FC RUM Károv ZJ veteran 2. 2:6 (0:3)
Pohledné utkání, zasloužená výhra hostů. Jaroslav Macek, Libor Sněhota
1.FC RUM Károv ZJ veteran
Karel Bříza – Pavel Borovička, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch vs Petr Vítek – Milan Baláž, Václav Běloch, Jozef Hudák, Jaroslav Kafka, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Luboš Neveršil, Zdeněk Reich
37. Karel Vadlejch
43. Petr Lukáč
7., 50. Zdeněk Martinovský
21., 35. Zdeněk Reich
28. Milan Baláž
55. Jozef Hudák
26. 3. 14 19:30 DEKAN 1.FC RUM Válcovna plechu VET 1. 2:3 (2:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V 1. dominovali domácí a kdyby proměnili alespoň tutové šance, bylo po zápase a druhý pol. by se jen dohrával, jenže nestalo se, hosté během 2minut dokázali srovnat a v závěru měli i více štěstí. Klail, Vojtěch
1.FC RUM Válcovna plechu VET
Jakub Krucký – Pavel Borovička, Michal Fall, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Milan Miler, Roman Suttner, Karel Vadlejch vs Vít Houška – Petr Dobruský, Jiří Fiala, František Kříž, Martin Pišan, Roman Šilhánek, Radovan Skoumal, Petr Syrůček