Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 25.6.14 | 19:00 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Běchovičtí sršni A | 11. | 0:3 |
St 11.6.14 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A X-team | 10. | 2:4 |
St 4.6.14 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Válcovna plechu VET | 9. | 3:1 |
St 28.5.14 | 19:15 | SCBEC | Daltonové VET Běchovičtí sršni A | 8. | 0:0 |
St 21.5.14 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Bronx KKK VET B | 7. | 7:0 |
St 14.5.14 | 19:15 | SCBEC | Károv ZJ veteran Běchovičtí sršni A | 6. | 2:4 |
St 30.4.14 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A 1.FC RUM | 5. | 5:2 |
St 23.4.14 | 19:15 | SCBEC | Sebranka FC VET Běchovičtí sršni A | 4. | 1:5 |
St 16.4.14 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Traktor Praha VET | 3. | 1:1 |
St 9.4.14 | 19:00 | METE2 | Tuscarora VET Běchovičtí sršni A | 2. | 4:4 |
St 26.3.14 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Přezletice SG | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | X-team | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:17 | 20 |
2. | Běchovičtí sršni A | 11 | 7 | 3 | 1 | 41:16 | 17 |
3. | Přezletice SG | 11 | 8 | 0 | 3 | 59:42 | 16 |
4. | Daltonové VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 27:20 | 16 |
5. | Bronx KKK VET B | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:27 | 15 |
6. | Traktor Praha VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:27 | 12 |
7. | Válcovna plechu VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:44 | 10 |
8. | Tuscarora VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 34:39 | 9 |
9. | Sebranka FC VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:45 | 5 |
10. | Pralinky F.C.K. | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:56 | 4 |
11. | Károv ZJ veteran | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:33 | 2 |
12. | 1.FC RUM | 11 | 1 | 0 | 10 | 25:60 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 5.6.14 | 18:00 | SCBEC | Kalparta Kids Neumann S.K. (HL8D) |
Čt 5.6.14 | 19:15 | SCBEC | Jawa - Techno team Rokoska VET A (VL4D) |
Čt 5.6.14 | 20:30 | SCBEC | Polnohospodár Praha Atlético Cerveza (HL7G) |
Čt 12.6.14 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Petřiny 09 FC (HL4B) |
Čt 12.6.14 | 19:15 | SCBEC | Strašnická šlechta Restaurace U Pecků B (HL4C) |
Čt 12.6.14 | 20:30 | SCBEC | Útlum Městská policie (HL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bednář Stanislav | 3 | 0 |
Černoch Tomáš | 9 | 5 |
Dráb Marek | 10 | 0 |
Hejma Alan | 11 | 8 |
Jandus Lubomír | 9 | 0 |
Klůna Jiří | 6 | 1 |
Koudelka Lukáš | 6 | 0 |
Kubín Rudolf | 9 | 4 |
Kučera Pavel | 7 | 4 |
Motyčka Martin | 10 | 2 |
Požárek Petr | 5 | 1 |
Šmída Libor | 8 | 0 |
Štěpán Milan | 9 | 4 |
Taške Radek | 7 | 1 |
Tomášek Pavel | 9 | 2 |
Vokoun Pavel | 10 | 9 |