11. Queen´s park club VET 11 1 1 9 22:41 3

Po 6.10.14 19:30 CESMI Digi Prague FC 64! FC Kobylisy B   (HL8B)
Po 6.10.14 20:45 CESMI Hells Bells 1.FC Neumann S.K.   (HL8F)
St 15.10.14 19:00 STOD Bratři v triku Notorlet Stodůlky   (HL6B)
St 15.10.14 20:15 STOD Skif Městská policie   (HL3B)
Ne 19.10.14 18:45 P3 Morna to zařídí FC Potíže   (HL7K)
Ne 19.10.14 20:00 P3 Bohnice United Drsný šrouby   (HL6K)

26. 11. 14 20:45 MIKU4 Inter 2011 Ekonom WT VET 11. 4:1 (2:1)
Poklidné utkání, první poločas vyrovnaný, ve druhém domácí lépe proměňovali své šance. Husák
Inter 2011 Ekonom WT VET
Zdeněk Feierfeil – Boris Kočí, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Petr Majer, David Nosek, Petr Pavlík, Pavel Rezek, Tomáš Strnad vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
18. David Nosek
26., 38. Martin Mach
45. Boris Kočí
10. Tomáš Zvěřina
10. 11. 14 20:45 MIKU3 Defect Inter 2011 10. 5:2 (1:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu bez zbytečných faulů. Domácích chvíli trvalo než se sehráli a pak zaslouženě vyhráli. Zdeněk Zimovčák
Defect Inter 2011
Jiří Janecký – David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Martin Pleštil, Václav Socher vs Zdeněk Feierfeil – Boris Kočí, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Petr Majer, Ladislav Němec, Petr Pavlík, Radek Sláma
23., 32., 40. Karel Kocian
55., 59. Václav Socher
18. Petr Majer
22. Boris Kočí
4. 11. 14 19:30 LITVI Inter 2011 Damned CF 9. 2:6 (0:2)
Zasloužení výhra hostů. Boubín
Inter 2011 Damned CF
Zdeněk Feierfeil – Boris Kočí, Martin Mach, Petr Majer, Bořivoj Německý, David Nosek, Petr Pavlík, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Tomáš Strnad vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník
47. Bořivoj Německý
59. Boris Kočí
19. Pavel Horáček
23., 37. Miroslav Plessl
40., 60. Radek Zlatník
42. František Jakubec
30. 10. 14 19:00 P2 Bakera VET Inter 2011 8. 2:4 (2:1)
Domácí získali poločasové vedení, ale soupeř zvrátil zápas ve svůj prospěch. Hošek
Bakera VET Inter 2011
Václav Kohout – Miroslav Fritz, Jiří Hajnal, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Zdeněk Feierfeil – Boris Kočí, Jiří Křepínský, Martin Mach, Petr Majer, Ladislav Němec, Bořivoj Německý, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek
11. Luboš Řeháček
20. Jan Tauš
10. Tomáš Petrák
32. Petr Majer
46. Pavel Rezek
53. Ladislav Němec
20. 10. 14 19:30 MIKU2 Inter 2011 Traktor humus VET A 7. 3:4 (2:2)
Hezké, atraktivní utkání výborné úrovně. Oba týmy předváděli pohledný fotbal, ale šťastnější nakonec byli hosté, kteří slaví výhru o gól. Bouzid
Inter 2011 Traktor humus VET A
Zdeněk Feierfeil – Boris Kočí, Martin Mach, Petr Majer, Bořivoj Německý, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Tomáš Strnad vs Mykola Frydrak – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Robert Varyš, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
52. Jan Chadima
13. 10. 14 19:00 SANC1 Santa Tranta VET Inter 2011 6. 3:2 (2:1)
Kvalitní utkání odehrané v rychlém tempu. Domácí byli produktivnější a zápas dotáhli k vítězství. Boubín
Santa Tranta VET Inter 2011
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Roman Kašajík, Tomáš Král, Petr Kubík, Petr Stupka vs Zdeněk Feierfeil – Boris Kočí, Jiří Křepínský, Petr Majer, Ladislav Němec, Pavel Rezek, Tomáš Strnad
22. Petr Stupka
22., 49. David Čejka
42 Petr Stupka 18. Jiří Křepínský
60. Pavel Rezek
30. 9. 14 20:15 METE2 Inter 2011 Rokoska VET B 5. 3:1 (1:0)
Inter byl v pohledném utkání aktivnější a fotbalovější a zaslouženě vyhrál. Kohout, Šťástka
Inter 2011 Rokoska VET B
Zdeněk Feierfeil – Boris Kočí, Jiří Křepínský, Petr Majer, Ladislav Němec, Petr Pavlík, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Tomáš Strnad vs Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Petr Kardinál, Marian Košutek, Vít Krutilek, Jan Kučera, Leonard Marku, Lubomír Velčovský
14., 31. Boris Kočí
59. Petr Majer
56. Lubomír Velčovský
22. 9. 14 19:30 MIKU3 Tyran Saens 1.FC VET A Inter 2011 4. 5:2 (3:2)
Vyrovnané utkání odpovídající nejvyšší vet. soutěži. Domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Luboš Mlejnek
Tyran Saens 1.FC VET A Inter 2011
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Daniel Korda, Miloš Krch, Jan Kropáček, Robert Lamáček, Jiří Sýkora, Miroslav Weiner vs Jan Navrátil – Martin Mach, Petr Majer, Ladislav Němec, Bořivoj Německý, David Nosek, Pavel Rezek, Radek Sláma
57. Bořivoj Německý
16. 9. 14 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Inter 2011 3. 5:3 (3:1)
Suverení hra domácích v prvním poločase znamenalo vysoké vedení. V druhé půli Inter převzal iniciativu a trochu zápas zdramatizoval. Klokan si zápas ale pohlídal. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Klokan club Perón V Inter 2011
Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Pavel Bouška, Miloslav Kafka, Martin Lafek, Jiří Plánička, Petr Štáf ml., Petr Víšek vs Martin Džbánek – Boris Kočí, Jiří Křepínský, Petr Majer, Ladislav Němec, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek
8., 19., 35. Stanislav Bejda
16. Miloslav Kafka
60. Martin Lafek
20. Pavel Rezek
42., 46. Boris Kočí
11. 9. 14 19:15 MALES Inter 2011 Játro TJ 2. 6:4 (3:2)
Zpočátku vyrovnané utkání. Postupně se však začala projevovat větší kvalita na straně domácího týmu a nakonec domácí zaslouženě vyhráli. Luboš Olmr, Tomáš Olmr