Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 26.11.14 | 20:45 | HOSTI | Traktor humus VET A Bakera VET | 11. | 4:5 |
Čt 13.11.14 | 19:15 | SCBEC | Bakera VET Santa Tranta VET | 10. | 0:5 |
Út 4.11.14 | 20:15 | METE2 | Rokoska VET B Bakera VET | 9. | 4:4 |
Čt 30.10.14 | 19:00 | P2 | Bakera VET Inter 2011 | 8. | 2:4 |
Út 21.10.14 | 19:30 | MIKU1 | Klokan club Perón V Bakera VET | 7. | 6:0 k. |
Čt 16.10.14 | 17:00 | DEKAN | Bakera VET Játro TJ | 6. | 4:2 |
Čt 2.10.14 | 18:15 | MIKU2 | Queen´s park club VET Bakera VET | 5. | 0:1 |
Po 22.9.14 | 18:15 | ARIT | Bakera VET Ekonom WT VET | 4. | 1:1 |
St 17.9.14 | 19:00 | P3 | Defect Bakera VET | 3. | 4:1 |
Út 9.9.14 | 19:30 | LITVI | Bakera VET Damned CF | 2. | 1:2 |
Po 1.9.14 | 19:30 | MIKU2 | Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:15 | 22 |
2. | Damned CF | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:26 | 16 |
3. | Traktor humus VET A | 11 | 7 | 0 | 4 | 46:37 | 14 |
4. | Rokoska VET B | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:22 | 14 |
5. | Santa Tranta VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:29 | 14 |
6. | Defect | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:40 | 11 |
7. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:34 | 10 |
8. | Inter 2011 | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:38 | 10 |
9. | Bakera VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:33 | 9 |
10. | Játro TJ | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:56 | 8 |
11. | Queen´s park club VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:41 | 3 |
12. | Ekonom WT VET | 11 | 0 | 1 | 10 | 17:48 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 3.11.14 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Domácí potřeby A (HL3A) |
Po 3.11.14 | 19:30 | MIKU1 | Le Jardin Demínka A (HL6B) |
Po 3.11.14 | 20:45 | MIKU1 | Speciál Bráník A Dvorce SK MPI (HL3B) |
St 5.11.14 | 18:15 | MIKU1 | Demínka B Buchmeister team (HL8E) |
St 5.11.14 | 19:30 | MIKU1 | Sparta Pankrác Rowdies HFC (HL1A) |
St 5.11.14 | 20:45 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Samson Bonella A (HL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Burda Filip | 3 | 0 |
Dům Petr | 1 | 0 |
Fritz Miroslav | 10 | 0 |
Hajnal Jiří | 9 | 0 |
Kohout Václav | 5 | 0 |
Kuděj Jiří | 7 | 3 |
Landa Jiří | 5 | 0 |
Petrák Roman | 5 | 1 |
Řeháček Luboš | 9 | 4 |
Šimáček Pavel | 9 | 1 |
Tauš Jan | 7 | 5 |
Ullík Martin | 7 | 6 |