11. VSK MFF UK Praha VET A 11 2 1 8 23:38 5

Út 11.11.14 18:15 MIKU4 Atletico Dělo SFC A Tatarský biftek   (HL7F)
Út 11.11.14 19:30 MIKU4 Blesk VK SUP Ortopedie   (SVL1A)
Út 11.11.14 20:45 MIKU4 Les Miserables Autobazar Duo A   (HL4B)
Pá 28.11.14 17:45 P1 Monočlánek FC VET Caroil VET   (VL4E)
Pá 28.11.14 19:00 P1 Guinness AC Tutto bene A   (HL6H)
Pá 28.11.14 20:15 P1 Lužinýýý Boys Žlutá křídla   (HL7G)

1. 12. 14 19:30 MIKU4 VSK MFF UK Praha VET A Cormoran FC 11. 5:1 (2:1)
Hrálo se v extrémních podmínkách, utkání zdaleka nebylo tak jednoznačné jak napovídá skóre. Procházka M.
VSK MFF UK Praha VET A Cormoran FC
Oleksandr Chimič – Václav Bičovský, Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Jiří Spurný, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman vs František Zapletal – Vladimír Jirák, Vladislav Kašpar, Matěj Keist, Daniel Los, Jiří Vaniš
8., 22., 38. Miroslav Srp
43. Martin Fanta
53. Pavel Borský
17. Matěj Keist
18. 11. 14 20:15 METE2 Zlatý krysy FC VSK MFF UK Praha VET A 10. 1:1 (0:1)
Hosté se ujali vedení ale Krysy v závěru zápasu drtivým tlakem vyrovnali.
Zlatý krysy FC VSK MFF UK Praha VET A
Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Petr Hájek, Viktor Kassl, Jiří Pátek, Michal Srba, Jiří Svoboda vs Miroslav Srp – Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Štarman
59. Tomáš Danda 9. Pavel Borský
10. 11. 14 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice VSK MFF UK Praha VET A 9. 7:3 (1:1)
Domácí rozdrtili soupeře a může za to domácí Bednář, který vstřelil 6 gólů. Roland Kralik, Filip Bartůšek
Veteráni Ďáblice VSK MFF UK Praha VET A
Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Roman Bláha, Pavel Jurčík, Jan Kaňka, Milan Krch, Jiří Pelich vs Miroslav Srp – Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Jiří Spurný, Zdeněk Štarman
17., 37., 40., 43., 50., 58. Ondřej Bednář
55. Jiří Pelich
20. Štefan Rychtárik
40. Oleksandr Chimič
59. Zdeněk Štarman
3. 11. 14 19:15 SCBEC VSK MFF UK Praha VET A Starci na chmelu A 8. 3:4 (2:2)
Hezké utkání, kterému by více slušela remíza. Výhru pro hosty trefil minutu před koncem z brejku 3 na 1 Vodehnal. Dufek, Vejvoda
VSK MFF UK Praha VET A Starci na chmelu A
Miroslav Srp – Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Jiří Spurný, Zdeněk Štarman vs Pavel Procházka – Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal
59. Lubomír Vodehnal
22. 10. 14 19:15 STER2 Sklenářka S.G. VSK MFF UK Praha VET A 7. 2:3 (0:1)
Pohledné utkání ve kterém si hosté vypracovali 3-brankový náskok. Soupeř však brzy snížil na rozdíl jedné branky,čímž zdramatizoval závěr zápasu. Trnka, Kortus
Sklenářka S.G. VSK MFF UK Praha VET A
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Jaroslav Hájek, Milan Korman, Josef Müller, Filip Novák, Filip Pokorný, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Miroslav Srp – Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský
44. Filip Novák
46. Martin Rákosník
27. Martin Fanta
36., 42. Tomáš Husák
15. 10. 14 20:45 MIKU2 VSK MFF UK Praha VET A MSG 6. 4:6 (3:2)
Utkání hrané na mokrém terénu, ve kterém se střelci činili. První poločas lépe vyšel domácím, ve druhé půli se však začali činit hosté a utkání dokázali otočit a zaslouženě vyhráli. Martin Janyš, Miroslav Rozporka
VSK MFF UK Praha VET A MSG
Martin Havlíček – Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Jiří Spurný, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman vs Norbert Rúček – Josef Hisem, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan
34., 43. Tomáš Linhart
9. 10. 14 18:15 HOSTI Zachovalí VSK MFF UK Praha VET A 5. 2:1 (1:0)
Dobré utkání kde domácí ubojovali dva body. Kovařík
Zachovalí VSK MFF UK Praha VET A
Tomáš Dolínek – Antonín Alexander, Zdeněk Bajčan, Marcel Hrubant, David Kronovetr, Jiří Pak, Vladimír Sklenář, Dušan Stádník vs Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Jiří Spurný, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman
19. Marcel Hrubant
34. Jiří Pak
38. Tomáš Husák
22. 9. 14 20:15 P2 VSK MFF UK Praha VET A Kikina bar 1.FC VET 4. 2:7 (1:2)
Bojovné a slušně hrané utkání. Jaroslav Heinitz
VSK MFF UK Praha VET A Kikina bar 1.FC VET
Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Štefan Rychtárik, Jiří Spurný, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman vs Pavel Klein – Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Matěj Urban
15. Tomáš Husák
35. Martin Fanta
10., 20., 40. Matěj Urban
45., 50. Pavel Horký
55. Martin Mlýnek
60. Petr Sedlák
15. 9. 14 19:30 MIKU4 Kapacity FC VSK MFF UK Praha VET A 3. 3:0 (0:0)
Slušný zápas bez rozhodčích, pískali si hráči sami. Dlouho držel hosty brankář, po 1.brance však domácí přidali další a s přehledem zvítězili.
Kapacity FC VSK MFF UK Praha VET A
Marek Steiner – David Bradáč, Martin Čermák, Jan Dráb, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Tomáš Turek vs Miroslav Srp – Václav Bičovský, Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Jiří Spurný, Zdeněk Štarman
45. Tomáš Turek
50. Tomáš Peške
53. David Bradáč
8. 9. 14 18:15 HANSP VSK MFF UK Praha VET A Flamengo CR VET 2. 1:2 (0:1)
V prvním poločase byli lepší domácí, ale soupeř dal z ojedinělé akce gól. Druhý poločase měl vyrovnaný průběh. Petr Ovčáček, Jindřich Černý
VSK MFF UK Praha VET A Flamengo CR VET
Martin Havlíček – Václav Bičovský, Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, David Nečas, Jiří Spurný, Miroslav Srp, Zdeněk Štarman vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, Petr Moravec, Pavel Vrba, David Zábranský
34. David Nečas 13. David Zábranský
37. Petr Čížek
1. 9. 14 19:45 HRAB1 Drink SOS VET VSK MFF UK Praha VET A 1. 3:0 (0:0)
Velice pohledné utkání kde rozhodlo promněnování šancí v závěru utkání týmu Drink SOS. Josef Bačkora, František Podzimek
Drink SOS VET VSK MFF UK Praha VET A
Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Martin Ladislav, Petr Licek, Libor Plíhal, Zbyněk Škvor, Petr Svoboda, Václav Venclík vs Miroslav Srp – Václav Bičovský, Pavel Borský, Oleksandr Chimič, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Zdeněk Rašovský, Jiří Spurný, Zdeněk Štarman