Čt 25.9.14 18:15 MIKU1 Klokan club UVL Kotlářka CAHA UVL   (UVL1A)
Čt 25.9.14 19:30 MIKU1 Albuquerque tuplaks VSK MFF UK Praha A   (HL5E)
Čt 25.9.14 20:45 MIKU1 Druhá fáze Atlético Cerveza   (HL8G)
Čt 23.10.14 18:15 MIKU2 Raiffani Banana Chiquíta   (HL4D)
Čt 23.10.14 19:30 MIKU2 Banzai Opatoff A K   (HL7F)
Čt 23.10.14 20:45 MIKU2 Letná FC VET Lisako A   (VL4D)

2. 12. 14 18:15 MIKU2 PAVAPA Motl Autobazar Duo A 11. 0:6 (2:1)
Slušně hrané utkání, domácí byli o něco lepší. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Autobazaru pro start hráče v trestu v týmu PAVAPA Motl. Miroslav Fexa, Petr Fexa
PAVAPA Motl Autobazar Duo A
David Motl – Michal Bureš, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Pavel Motl, Michal Vejvoda vs Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha
5. Michal Vejvoda
27. Michal Bureš
42., 51. Marek Lojda
59. Pavel Motl
28. Štěpán Mucha
34. OG
18. 11. 14 19:30 MIKU1 Autobazar Duo A Notorkros FK 10. 0:5 (0:2)
Výsledek vypadá na jednoznačné utkání, ale Autobazar 3x nastřelil břevno a další příležitosti vychytal skvělý golman. Libor Čapla
Autobazar Duo A Notorkros FK
Libor Korynta – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Jaroslav Mičík, Martin Šorm vs Roman Jakš – Jan Brázda, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Martin Kosek, Josef Kostka, Jaroslav Novák, Tomáš Sába, Svatoslav Zajíček
25 Pavel Böhm 2. Tomáš Sába
8. Martin Kosek
47. Svatoslav Zajíček
59. Petr Jirgl
60. Jaroslav Novák
53. Jan Brázda
11. 11. 14 20:45 MIKU4 Les Miserables Autobazar Duo A 9. 9:5 (3:3)
První poločas byl vyrovnaný. Hrálo se sem tam a góly padaly jeden za druhým. Druhá půle byla již v režii domácích a soupeř měl děravou obranu. Hošek
Les Miserables Autobazar Duo A
Jan Šícha – Martin Chalupa, Lukáš Fialka, David Kopka, Jiří Kuti, Jiří Sodoma, Ondřej Sodoma vs Libor Korynta – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha
56. Jaroslav Mičík
4. 11. 14 19:45 HRAB1 Autobazar Duo A K.T.S. FC 8. 1:5 (1:4)
Domácí sice otevřeli skóre zápasu, ale to bylo z jejich strany vše. Potom už hosté zabrali a vývoj zápasu zaslouženě otočili ve svůj prospěch. Husák
Autobazar Duo A K.T.S. FC
Martin Pracný – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Libor Korynta, Štěpán Mucha vs Pavel Švejda – Martin Fiala, Michal Gloser, Pavel Heimrath, Michal Kabelka, Jakub Mašata, Ondřej Platil, Jan Svoboda
9. Pavel Böhm 13. Ondřej Platil
15. Michal Kabelka
18. Jakub Mašata
19. Michal Gloser
46. Jan Svoboda
20. 10. 14 18:00 STER3 Homogen 1.FC B Autobazar Duo A 7. 0:3 (0:0)
Velmi poklidný zápas hraný v přátelském duchu vyhráli hosté, kteří si vytvořili více šancí a některé proměnili. Jakub Nesvorný, Michal Šaněk
Homogen 1.FC B Autobazar Duo A
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Karel Poborský, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Libor Korynta – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Martin Pracný
39. Martin Pracný
47. Petr Čvirk
56. Pavel Böhm
14. 10. 14 18:15 MIKU4 Autobazar Duo A Felix club 6. 4:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, rozhodlo proměňování šancí.
Autobazar Duo A Felix club
Libor Korynta – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek
6., 29. Petr Jurák
24. Štěpán Mucha
40. Pavel Böhm
2. Ondřej Vyhnánek
35. Jaroslav Hněvkovský
7. 10. 14 19:15 MALES Autobazar Duo A Torpedo Ohrobec SKA 5. 5:7 (3:2)
V úbodu byli lepší hosté, ale poločas nakonec vyzněl lépe pro Autobazar. Po přestávce ovšem Torpedo dokázalo otočit skóre. Michal Cihelka, Pavel Gruda
Autobazar Duo A Torpedo Ohrobec SKA
Petr Jurák – Pavel Böhm, Petr Čvirk, Hynek Franta, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný vs Tomáš Hosnedl – Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Záviš Löffelmann, Lukáš Mašek, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek
50. Filip Šmied
30. 9. 14 20:45 MIKU2 A.G.Č.V. Autobazar Duo A 4. 4:3 (3:0)
Pěkný technický zápas. 1.půle patřila AGČV, 2.půle Autobazaru. Těsné vítězství nakonec udrželi domácí. Smetana, Hošek
A.G.Č.V. Autobazar Duo A
Marek Holko – Jiří Hendrich, Jiří Hendrich ml., Michal Hošek, Marek Hubička, Martin Kremla, Daniel Krynický, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Libor Korynta – Pavel Böhm, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný
13., 25., 38. Ondřej Urbánek
29. Jiří Hendrich ml.
36. Pavel Böhm
42. Jaroslav Mičík
55. Petr Jurák
23. 9. 14 19:30 MIKU4 Autobazar Duo A 64! FC Kobylisy A 3. 1:1 (0:0)
Velmi pohledné a slušné utkání se spravedlivou dělbou bodů. Vladimír Procházka, Jaroslav Jačka
Autobazar Duo A 64! FC Kobylisy A
Tomáš Chaloupka – Pavel Böhm, Petr Čvirk, Hynek Franta, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný vs Jan Binder – Tomáš Hric, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
49. Hynek Franta 60. Vojtěch Rozehnal
16. 9. 14 19:30 MIKU4 The Wall Autobazar Duo A 2. 1:3 (1:2)
Velice slušné a pohledné utkání. Janča
The Wall Autobazar Duo A
Jakub Havlíček – Marek Boura, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Josef Stolín, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal vs Libor Korynta – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Štěpán Mucha, Martin Pracný
26. Jan Topinka 21., 35. Pavel Böhm
27. Petr Čvirk
9. 9. 14 19:00 P1 Autobazar Duo A Steve 1. 6:0 (2:1)
Vyrovnané utkání kde se později projevilo více hráčů na střídání. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Autobazaru Duo pro neoprávněný start hráče v týmu Steve. Václav Hlavatý, Jakub Lejnar