Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 30.11.14 | 20:00 | SANC1 | Tycho de Brahe VET Deko VET | 11. | 3:4 |
Po 17.11.14 | 16:15 | DEKAN | Čechie 12° Tycho de Brahe VET | 10. | 4:4 |
Čt 6.11.14 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Blesk VK VET A | 9. | 1:2 |
Ne 2.11.14 | 18:45 | DEKAN | Old boys Bohemia Chips Tycho de Brahe VET | 8. | 3:3 |
Ne 26.10.14 | 18:45 | DEKAN | Maverick VET Tycho de Brahe VET | 3. | 2:1 |
Ne 19.10.14 | 17:30 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Los Gigoalos VET | 7. | 2:2 |
Ne 12.10.14 | 20:00 | HANSP | Ugandská ťava VET Tycho de Brahe VET | 6. | 0:2 |
Ne 5.10.14 | 20:00 | ZAK | Reka Group - Calvados Tycho de Brahe VET | 5. | 2:2 |
Ne 28.9.14 | 18:45 | DEKAN | Tycho de Brahe VET The Penguins 6:5 XXL | 4. | 0:3 |
Ne 14.9.14 | 18:45 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Old Bayern Prag | 2. | 5:2 |
Ne 7.9.14 | 17:30 | TEMPO | Typos - Garda FC Tycho de Brahe VET | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blesk VK VET A | 11 | 8 | 2 | 1 | 49:28 | 18 |
2. | Reka Group - Calvados | 11 | 6 | 4 | 1 | 41:17 | 16 |
3. | Deko VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 47:24 | 14 |
4. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:30 | 12 |
5. | Čechie 12° | 11 | 4 | 4 | 3 | 39:38 | 12 |
6. | Typos - Garda FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:29 | 11 |
7. | Old boys Bohemia Chips | 11 | 2 | 6 | 3 | 23:33 | 10 |
8. | Ugandská ťava VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:26 | 9 |
9. | Maverick VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:57 | 9 |
10. | Tycho de Brahe VET | 11 | 2 | 4 | 5 | 24:29 | 8 |
11. | Old Bayern Prag | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:39 | 7 |
12. | Los Gigoalos VET | 11 | 1 | 4 | 6 | 20:40 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 21.10.14 | 17:00 | HANSP | Shooters Morava FC Tamu Pua 1.FC B (HL7E) |
Út 21.10.14 | 18:15 | HANSP | Kotlářka CAHA UVL AGČV UVL (UVL1A) |
Út 21.10.14 | 19:30 | HANSP | Penco FC Petřiny 09 FC (HL5C) |
Ne 23.11.14 | 08:45 | STOD | Notor Střešovice FC Čanda bůráků (HL8M) |
Ne 23.11.14 | 10:00 | STOD | Gladiators Beroun Ferri FC (HL4E) |
Ne 23.11.14 | 11:15 | STOD | Lucky team Deportivo Estudiantil FC A (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bidovský Jiří | 1 | 0 |
Chrástecký Vladimír | 9 | 5 |
Haranta Matěj | 9 | 2 |
Ježek Petr | 6 | 1 |
Karafiát Bohumil | 3 | 0 |
Makara Václav | 5 | 0 |
Malík Roman | 1 | 0 |
Matzner Jiří | 6 | 3 |
Oplt Jan | 7 | 6 |
Oplt Josef | 7 | 2 |
Pilecký Jaroslav | 9 | 0 |
Runtsch Jiří | 11 | 3 |
Sladovník Alois | 1 | 0 |
Tichý Antonín | 3 | 0 |
Vodička Karel | 4 | 0 |
Živný Pavel | 3 | 0 |